Кредит за 20 хвилин
Я хочу отримати:
400
5000

Кредит за 20 хвилин

Це просто:
Гроші прийдуть на Вашу карту
Лише паспорт
і код
Без довідок,
застави та
поруки
Без прихова-
них платежів
та комісій
Отримати гроші просто!
2
Отримайте підтвердження
по телефону
Переваги співробітництва з нами:
Зручно
Найбільша мережа
відділень в
Україні
Швидко
Видаємо гроші
лише за 20 хвилин.
Потрібні лише
паспорт та код
Надійно
Працюємо на ринку
мікрокредитування 5 років. Нам довіряють по всій країні!
Практично
Можливість погасити кредит
достроково чи продовжити термін
Оформити заявку
Наші відділення
Ваше місто

Оформити кредит за 20 хвилин – це просто

kredit-nalichnimy-zaporozheСучасний темп життя змушує нас постійно поспішати і вирішувати всі питання оперативно в найкоротші терміни. Отож, коли виникають нагальні фінансові проблеми і Вам потрібно в дуже короткий термін знайти гроші для власних потреб – звертайтеся у ШвидкоГроші. Однією з найзначнніших наших переваг перед банківським кредитом є швидкість. Ви отримаєте кредит за 20 хвилин.

Ми працюємо для Вас, наших Клієнтів. У кожному відділенні Ви знайдете ввічливих співробітників, які зрозуміло Вам нададуть усю інформацію пор умови кредитування і допоможуть визначитися зі строками і сумою. У нас працюють спаравжні професіонали, які готові завжди прийти на допомогу.

 

Порядок оформлення кредиту в «ШвидкоГроші» готівкою за 20 хвилин

Отже, які основні характеристики споживацького кредиту від ШвидкоГроші?

  1. Сума позики. В своє перше звернення до компанії Ви можете отримати до 5000 грн. Цих грошей зазвичай достатньо для вирішення нагальних фінансових питань і Ви зможете повернути кредит без заморочок.
  2. Швидкість. У наших відділеннях Ви оформите кредит за 20 хвилин. А може й швидше!
  3. Зручність. Для оформлення позики в нашій компанії Вам необхідно надати лише оригінал паспорту громадянина України та ідентифікаційний код.
  4. Надійність. ШвидкоГроші вже понад 6 років на ринку мікрокредитування України і компанія зарекомендувала себе як надійний фінансовий партнер для багатьох українців.

Чому варто звернутися за грошима в «ШвидкоГроші»

Існує ще безліч причин, через які варто обрати мікрокредит від ШвидкоГроші. Наприклад, практичність, адже ми маємо найбільшу мережу відділень по всій країні, Ви завжди можете бути впевнені у тому, що знайдете наше відділення, адже вони розташовані в зручних  місцях, біля великих транспортних розв’язок і часто відвідуваних місцях. Наші відділення працюють без перерв на обід, це все для Вашого комфорту!

.

Детальніше про умови отримання кредиту