Кредит за 20 хвилин
Я хочу отримати:
400
3000

Кредит за 20 хвилин

Це просто:
Готівкою
за 20 хвилин
Лише паспорт
і код
Без довідок,
застави та
поруки
Без прихова-
них платежів
та комісій
Отримати гроші просто!
2
Отримайте підтвердження
по телефону
Переваги співробітництва з нами:
Зручно
Найбільша мережа
відділень в
Україні
Швидко
Видаємо гроші
лише за 20 хвилин.
Потрібні лише
паспорт та код
Надійно
Працюємо на ринку
мікрокредитування 5 років. Нам довіряють по всій країні!
Практично
Можливість погасити кредит
достроково чи продовжити термін
Оформити заявку
Наші відділення
Ваше місто


Процентна ставка

Приклад розрахунку: при сумі позики = 1000 грн. плата за користування коштами складе 20 грн. в день, що приблизно дорівнює 2% в день. APR – 730%. Ніяких додаткових комісій і платежів за користування кредитом компанія не стягує.  Компанія видає позики клієнту на основі договору, який діє до 31 грудня 2020 року. Клієнт може отримати кредит на обмежений термін в рамках дії договору, вносячи кожні 7 або 14 днів відповідну плату за користування по бажанню клієнта.

Фінансова відповідальність, що накладається на Позичальника в разі невиконання зобов’язань перед фінансовим партнером:

  • Може бути розпочато процес примусового стягнення боргу чи можлива передача права вимоги боргу третім особам;
  • Обов’язкове накладення пені, яка нараховується за прострочений платіж в розмірі 2% від суми просроченного платежу за кожен прострочений день, починаючи з дня просрочки до моменту погашення позики та плати за його користування.

Умови продовження фінансування (позики): Позичальник має право продовжити термін позики, сплативши плату за користування.. Ніяких додаткових комісій і платежів за користування кредитом компанія не стягує. Мінімальний період виплати боргу – 1 день, а максимальний(в рамках договору) – до 31 грудня 2020 року. Невиконання зобов’язань перед Фінансовим партнером може негативно відзначитись на кредитній історії позичальника, а також вплинути на кредитний рейтинг позичальника, що, в свою чергу, може стати причиною відмови в наданні послуг як Партнером, так і Третіми особами.

ШвидкоГроші – це спеціалізована фінансова компанія «Споживчий Центр». Ми зареєстровані Національною комісією, яка здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ІК №78. Єдиний вид діяльності компанії – видача кредитів.

Наші реквізити:

ТОВ «СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР», ЄДРПОУ 37356833, 01032, Київ, вул. Саксаганського 133-А, тел. (044) 498 10 20, info@sgroshi.com.ua

Детальніше про умови отримання кредиту