Кредити готівкою до зарплати в Києві
Я хочу отримати:
грн.
600
10000

Кредити готівкою до зарплати в Києві

Все просто:
Гроші
прийдуть на
Вашу карту
Лише паспорт
і код
Без довідок,
застави та
поруки
Без прихова-
них платежів
та комісій
Отримати гроші просто!
Переваги співробітництва з нами:
Зручно
Найбільша мережа
відділень в
Україні
Швидко
Видаємо гроші
лише за 20 хвилин.
Потрібні лише
паспорт та код
Надійно
Працюємо на ринку
мікрокредитування 7 років. Нам довіряють по всій країні
Практично
Можливість погасити кредит
достроково чи продовжити
Оформити заявку
Список відділень компанії ШвидкоГроші в місті Києв

Отримати кредит у Києві: онлайн або готівкою

Мешканці столиці більше інших відчувають транспортні та житлові проблеми, доступність товарів і послуг, які можуть коштувати значно менше в регіонах. Щоб задовольнити всі свої потреби і закрити поточні витрати, киянам доводиться брати гроші в борг у банках, що не завжди зручно і вигідно. Іншим варіантом вирішення проблеми може стати звернення до мікрофінансової організації, такої як «ШвидкоГроші», де отримати кредит онлайн на карту в Києві просто і не займе багато часу. В обох випадках передбачається споживче нецільове кредитування, але його вартість сильно відрізняється. Що вигідніше: отримати кредит в банку або в компанії «ШвидкоГроші»?

Звернення в банк

Споживче кредитування — одна з найбільш популярних фінансових послуг, яка користуються підвищеним попитом населення і пропонується банками. Нецільові позики і експрес-позики можна віднести до беззаставних кредитів, оформлення яких відбувається найшвидшим чином і передбачає практично миттєву видачу грошей готівкою або їх надходження на карту. Саме тому відсоткова ставка тут на порядок вище, ніж в довгостроковому кредитуванні.

Пояснюється це не тільки терміновістю наданої послуги, але і її спрощеним оформленням і мінімальним документальним забезпеченням. Тут банк намагається прибрати ризики і прагне знизити можливі збитки за рахунок підвищення прибутковості. Висока відсоткова ставка повинна компенсувати фінансові втрати в разі, якщо кредит не буде повернуто. Тому кожен банківський позичальник, що оформлює споживчу позику, переплачує значну суму за рахунок високих відсотків. Це відбувається не тому, що Клієнт не надійний або має якісь проблеми з документами, а через специфіку самого споживчого кредитування і побудову банківської системи.

Незважаючи на високу вартість, отримати гроші все одно не так просто, і потрібно спочатку пройти всі перевірки, головною з яких є оцінка платоспроможності. Оцінюється вона за цілим комплексом різних параметрів, серед яких:

  • матеріальна забезпеченість;
  • соціальний статус;
  • кредитна історія;
  • проблеми з законом та інше.

Кожен з цих факторів може вплинути на відсоткову ставку і збільшити її розмір, в залежності від суб’єктивної оцінки співробітника організації, який проводить співбесіду. Щоб взяти кредит готівкою в компанії «ШвидкоГроші» не потрібен пакет документів, достатньо паспорта і коду ІПН, а ставка фіксована і складає 2% в день.

Кредитування в «ШвидкоГроші»

Компанія має найбільшу мережу відділень по Україні, що дає можливість кожному громадянину у віці від 18 до 60 років, що має постійний трудовий дохід, оформити позику очно. Крім цього, взяти гроші до зарплати можна через зручний інтернет-сервіс компанії, доступний з будь-якої точки світу цілодобово. Складання заявки і заповнення анкети займе всього декілька хвилин, а відповідь від кредитного консультанта «ШвидкоГроші» надійде вже через 20 хвилин. Позичальнику доступна сума від 400 до 5000 гривень. Термін погашення — 14 днів з можливістю пролонгації, яка дозволяє Клієнту відстрочити погашення кредиту без пені і штрафів, виплачуючи лише відсотки за дні фактичного користування грошима.

Отримати гроші можна не тільки готівкою, але і переказом на кредитну карту будь-якого українського банку. Для цього потрібно підтвердити персональні дані в будь-якому відділенні компанії і подати заявку на сайті «ШвидкоГроші» в розділі «Кредит онлайн».

Переваги позики від «ШвидкоГроші»

Компанія видає кредити через власні відділення по всій Україні або сучасний онлайн-сервіс, пропонуючи не тільки швидке і ввічливе обслуговування, але ще і:

  • фіксований відсоток (2% в день);
  • оформлення за паспортом і кодом ІПН;
  • можливість отримання грошей готівкою або на картку;
  • можливість пролонгації;
  • зручне погашення позики через кабінет на сайті або у відділенні «ШвидкоГроші», через відділення будь-якого банку

При необхідності взяти кредит без довідки про доходи в Києві і, не бажаючи переплачувати величезні відсотки по ньому, варто звернутися в компанію «ШвидкоГроші», яка лояльна до Клієнтів і пропонує зручні умови кредитування.