Мікропозика
все-все
Онлайн!

Мікропозика

все-все
Онлайн!
Все просто:
Гроші
прийдуть на
Вашу карту
Лише паспорт
і код
Без довідок,
застави та
поруки
Без прихова-
них платежів
та комісій
Я хочу отримати
Бажана сума кредиту:10000
100010000
Термін:13
3914
Дата погашения: November 7 (11/7/2020)
Тіло кредиту: 10000 грн
Отримати гроші просто!
2
Отримайте підтвердження
по телефону
Переваги співробітництва з нами:
Зручно
Найбільша мережа
відділень в
в Україні
Швидко
Видаємо гроші
лише за 20 хвилин.
Потрібні лише
паспорт та код
Надійно
Працюємо на ринку
мікрокредитування 9 років. Нам довіряють по всій країні!
Практично
Можливість погасити кредит
достроково чи продовжити
Оформити заявку
Наши отделения

Коли потрібен мікрокредит

kredit-nalichnymi-mariupolТрапляється, що Вам необхідні гроші до зарплати в найкоротший термін. Наприклад, коли терміново потрібно заплатити за комунальні послуги, відремонтувати техніку чи купити подарунок. Існує безліч причин, але рішення надзвичайно просте – візьміть мікрокредит від ШвидкоГроші.

Мікрокредити – порівняно нова послуга на фінансовому рину України. ШивдкоГроші була першою компанією, яка почала видавати мікрокредити українцям по всій території країни. І вже 6 років стабільної роботи доводять нашу надійність, як фінансового партнера – спеціаліста по вирішенню термінових фінансових питань. Наша компанія спеціаліст по видачі швидких кредитів – отримайте до 5000 гривень на 7 чи 14 днів всього за 20 хвилин!

Просте оформлення мікрокредиту

Яка ж процедура оформлення кредиту в ШвидкоГроші? Для того, щоб взяти мікрокредит до зарплати в нашій компанії, Вам потрібно зробити всього 3 кроки:

  1. Прийти до відділення з оригіналом паспорту громадянина України та ідентифікаційним кодом.
  2. Заповнити заявку на кредит спільно зі співробітником та дочекатися попереднього схвалення Вашого кредиту.
  3. Отримати гроші у зручний для Вас спосіб – онлайн на
     картку чи готівкою у відділенні.

08-01

Мікрокредити від «ШвидкоГроші» – зручний спосіб отримання позики в Україні

От і все, що від Вас вимагається! Ми зробили наші позики максимально простими. Тобто, Ви надаєте мінімум документів, робите мінімум дій і вже за 20 хвилин отримуєте до 5000 гривень! До речі, при повторних зверненнях сума мікрокредиту, який Ви можете взяти, зростатиме, адже довіра до Вас в компанії зростає. При цьому, ми не беремо до уваги Ваші стосунки з іншими фінансовими організаціями. Тому Ви можете оформити кредит в ШвидкоГроші, навіть маючи відкритий кредит у банку чи маючи погану кредитну історію.

До того ж, ми кредитуємо без застав та поручителів – так ми економимо Ваші сили та час. Також ми видаемо кредит без довідки з роботи – Ви взагалі можете працювати неофіційно або самі на себе. Ми розуміємо Вас, тому, якщо у Вас є постійний трудовий дохід – Ви можете взяти кредит в компанії ШвидкоГроші.

У нас відсутні штрафи, комісія та доплати. Кредити від ШвидкоГроші не цільові, тому отримані кошти Ви можете витратити так, як Вам захочеться. Ми робимо все, щоб Ваша співпраця з нами була легкою та продуктивною!