Гроші в кредит онлайн на карту

Гроші в кредит онлайн на карту

Гроші прийдуть на Вашу карту
Тільки паспорт і код
Без довідок, застави та поруки
Без прихованих платежів та комісій
Акційна пропозиція - перший кредит під 0,01%
Сума: 9000 грн
Дата погашення: 27.11.2020
Процент: 12606.3 грн
До оплати: 102609006.3 грн

Сума кредиту:
до 10 000 грн
Термін:
Оформити кредит
Оформити кредит просто!
Переваги співпраці з нами:
Зручно
Найбільша мережа відділень в Україні
Швидко
Видаємо гроші всього за 20 хвилин. Потрібен тільки паспорт і код
Надійно
Працюємо на ринку мікропозик 10 років. Нам довіряють по всій країні!
Практично
Можливість виплатити позику достроково або збільшити відстрочення
Оформити заявку

Зміст:

 1. Кредит онлайн на карту в Україні
 2. Як оформити кредит онлайн на картку
 3. Переваги швидких кредитів онлайн на карту
 4. ШвидкоГроші допоможуть, коли Вам терміново необхідні гроші в кредит онлайн на картку
 5. Способи погашення позики онлайн в ШвидкоГроші
 6. Особистий кабінет
 7. У відділенні
 8. Умови отримання кредиту в ШвидкоГроші
   

Кредит онлайн на карту в Україні

Все більше речей Ви можете зробити через інтернет: оплатити комунальні послуги, замовити продукти або речі, косметику. Взяти кредит на банківську карту так само можна онлайн. Це сучасна послуга, яка все більш розповсюджується в Україні. Існує безліч місць, де можливий розрахунок тільки готівкою, починаючи від транспорту, закінчуючи ринками, перукарнями. Але все більше покупок здійснюють через інтернет, і все більше магазинів вводять можливість оплати картою, тому потреба в онлайн кредитах на картку зростає.

Як оформити кредит онлайн на картку

Напевно Вам відомі ситуації, коли терміново необхідні гроші в кредит онлайн на карту. Причини для цього можуть бути найрізноманітнішими: оплата комунальних, лікування, ремонт техніки чи авто, непередбачені свята. Часто такі фінансові питання виникають за неможливості попросити в борг у друзів чи родичів. Що робити у випадку, коли немає змоги терміново позичити невелику суму грошей у близьких, а ломбарди та банки виявляються не найкращим рішенням?

Найкращим рішенням таких питань є оформити швидкий кредит онлайн на картку через інтернет на невелику суму від спеціалізованих компаній. Зазвичай вони займаються виключно видачею кредитів. На відміну від банківських кредитів, оформити тут позику простіше і швидше. На сьогодні в Україні діє безліч організацій такого типу і усі вони пропонують найрізноманітніші умови видачі кредиту: термін, сума та вимоги у всіх різняться, тому дуже легко розгубитися серед такого різноманіття.

Переваги швидких кредитів онлайн на карту:

 • Швидкість. Для оформлення позики у такого роду компанії Вам знадобиться лише 15-20 хвилин Вашого часу.
 • Зручність. При подачі заявки на гроші в кредит Вам не потрібні поручителі, застава чи довідки з місця роботи чи банку.
 • Доступність. Для отримання кредиту потрібен мінімум документів – лише паспорт та ідентифікаційний код.
 • Практично. В договорі на оформлення позики відсутній пункт про цільове призначення отриманих коштів, тому Ви зможете витратити їх на що завгодно.

ШвидкоГроші допоможуть, коли Вам терміново необхідні гроші в кредит онлайн на картку

Наша компанія пропонує вам вирішити всі Ваші термінові фінансові питання швидко та зручно. Щоб отримати позику в нашій компанії Вам достатньо лише прийти до одного з відділенням з Вашими паспортом та кодом. При першому зверненні у ШвидкоГроші Ви можете отримати кредити онлайн на карту до 10 000 гривень. Позики надаються всім працюючим громадянам України у віці від 18 до 70 років.

Процедура отримання позики онлайн для тих, хто вже підписав договір, максимально проста:

 • залишаєте заявку на сайті (це займе декілька хвилин);
 • Вам телефонує наш співробітник для уточнення деталей;
 • через кілька хвилин отримуєте гроші в позику на карту.

Для Вашого комфорту Ви можете оформити заявку на позику через інтернет, дочекатися попереднього схвалення кредиту. Після цього Вам зателефонують наші співробітники і Ви разом визначите зручні для Вас місце і час для отримання кредиту. До того ж, у ШвидкоГроші подбали, щоб Ви могли самі вирішити коли виплачувати кредит. Так, при можливості оплатити позику раніше обраного періоду, плата за користування буде перерахована, тому Ви заплатите навіть меньше, ніж передбачали. Якщо ж, трапиться навпаки, то ви завжди можете продовжити термін позики.

В ШвидкоГроші Ви отримаєте кредит онлайн на картку без додаткових платежів, комісій та переплат. Наші умови прості і зрозумілі для кожного!

Простоту та зручність в оформленні кредиту від ШвидкоГроші Ви оціните одразу. Ставши постійним клієнтом компанії Ви отримуєте кілька переваг: час оформлення нової позики скорочується до 5 хвилин, при цьому для відкриття нового кредиту Вам потрібний буде тільки паспорт.

Способи погашення позики онлайн в ШвидкоГроші

Кредити, оформлені онлайн, Ви можете погасити будь-яким зручним способом.

 • через Особистий кабінет на сайті.
 • в будь-якому відділенні готівкою
 • через термінали самообслуговування

Особистий кабінет

Для того, щоб погасити кредит через інтернет не обов’язково виходити з дому. Максимально зручний спосіб погашення – це увійти в особистий кабінет, і скористатися відповідною опцією. Погашати можна з карти будь-якого банку, не обов’язково з тією, на яку Ви брали позику. Якщо виникнуть труднощі, і складно буде розібратися, звертайтеся на гарячу лінію за номером 0 800 50 10 21 і Вам допоможуть.

У відділенні

Більше 200 відділень ШвидкоГроші зараз відкрито по всій Україні. Зайдіть в розділ “Контакти” і виберете найближче до Вас відділення, в якому Ви готівкою зможете погасити будь-який вид позики, навіть той, який брали через інтернет. Не має значення в якому місті Ви знаходитеся. ШвидкоГроші – це мережа відділень, де взяти кредит ви можете в одному місті, а оплатити в іншому.

Умови отримання кредиту в ШвидкоГроші

Клієнтом, що бере швидкі кредити онлайн на карту в компанії можуть стати повторні клієнти ШвидкоГроші. Основні вимоги:

 • громадянство України:
 • вік від 18 до 70 років
 • наявність трудового доходу, офіційне оформлення не обов’язково.

Вам не потрібно мати довідки про доходи або будь-які інші документи, окрім паспорта та коду ІПН. Вам необхідно буде відповісти на декілька нескладних запитань, заповнити та подати заявку на отримання фінансів. У разі позитивного рішення, Ви підписуєте договір, і отримуєте гроші онлайн на карту. Більшість заявок, які надходять в нашу компанію, схвалюються. Незалежно від того чи є це видача готівки через відділення, або ж це інтернет-кредит, коли Ви оформляєте і відправляєте онлайн заявку на кредит, кожен Клієнт може розраховувати на високу якість сервісу і обслуговування.

Договір в компанії ШвидкоГроші складено максимально прозоро, Клієнт оплачує 2 відсотки в день за користування кредитом. Договір, який Ви підписуєте перед отриманням позики, зовсім невеликий, його вивчення не займе багато часу. В Особистому кабінеті завжди можна знайти інформацію про актуальну на сьогоднішній день суму для виплати. У компанії ШвидкоГроші вітається дострокове погашення позик, а так само можливий перерахунок процентної ставки. Це означає, що чим швидше Ви закриєте кредит, тим менше грошей заплатите. Якщо ж обставини змінилися, і Ви не можете виплатити всю суму в установлений термін, в компанії існує послуга продовження позики. В цьому випадку необхідно виплатити тільки відсоток по позиці, а платежі за тіло кредиту сплатити пізніше.

Процентна ставка

Приклад розрахунку: при сумі кредиту в 1000 грн., проценти за користування коштами складуть 20 грн. в день, що становить 2% в день. APR – 730%. Ніяких додаткових комісій та платежів за користування кредитом Компанія не стягує.

Умови продовження фінансування (позики): Позичальник має право продовжити термін кредиту, сплативши тільки проценти за користування. Ніяких додаткових комісій і платежів Компанія не стягує. Мінімальний термін погашення боргу – 1 день, а максимальний – 3 роки.

Фінансова відповідальність, що накладається на Позичальника в разі невиконання зобов’язань перед фінансовим партнером:

 • Може бути розпочато процес примусового стягнення боргу чи можлива передача права вимоги боргу третім особам.
 • У випадку невиконання/неналежного виконання Позичальником будь-яких грошових зобов’язань за Договором Кредитор залишає за собою право нарахування неустойки, розмір якої складає 2% в день від суми виданого кредиту за кожен день невиконання/неналежного виконання кожного окремого зобов'язання незалежно від суми невиконаного/неналежно виконаного зобов'язання

Невиконання зобов’язань перед Фінансовим партнером може негативно відобразитися на кредитній історії Позичальника, а також вплинути на кредитний рейтинг Позичальника, що, в свою чергу, може стати причиною відмови в наданні послуг як Партнером, так і третіми особами.

ШвидкоГроші – спеціалізована фінансова компанія «Споживчий Центр».Ми зареєстровані Держфінпослуг, свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ІК №78.  Компанія надає фінансову послугу з надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту.

Наші реквізити:

ТОВ «СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР», ЄДРПОУ 37356833, 01032, м. Київ, вул. Саксаганського 133-А, тел. (044) 498 10 20, info@sgroshi.com. Ліцензія видана Нацкомфінпослуг, розпорядження від 28.02.2017 р. №438.  Розкриття інформації 
Детальніше про умови отримання кредиту