Гроші онлайн на карту
Я хочу отримати:
400
5000

Гроші онлайн на карту

Це просто:
Готівкою
за 20 хвилин
Лише паспорт
і код
Без довідок,
застави та
поруки
Без прихова-
них платежів
та комісій
Отримати гроші просто!
2
Отримайте підтвердження
по телефону
Переваги співробітництва з нами:
Зручно
Найбільша мережа
відділень в
Україні
Швидко
Видаємо гроші
лише за 20 хвилин.
Потрібні лише
паспорт та код
Надійно
Працюємо на ринку
мікрокредитування 5 років. Нам довіряють по всій країні!
Практично
Можливість погасити кредит
достроково чи продовжити термін
Оформити заявку
Наші відділення
Ваше місто

Як оформити кредит швидко і готівкою

Напевно Вам відомі ситуації, коли терміново необхідні гроші. Причини для цього можуть бути найрізноманітнішими: оплата комунальних, лікування, ремонт техніки чи авто, непередбачені свята. Часто такі фінансові питання виникають за неможливості попросити в борг у друзів чи родичів. Що робити у випадку, коли немає змоги терміново позичити невелику суму грошей у близьких, а ломбарди та банки виявляються не найкращим рішенням?

Найкращим рішенням таких питань є оформити швидкий кредит на невелику суму від спеціалізованих компаній. Зазвичай вони займаються виключно видачею кредитів. На відміну від банківських кредитів, оформити тут позику простіше і швидше. На сьогодні в Україні діє безліч організацій такого типу і усі вони пропонують найрізноманітніші умови видачі кредиту: термін, сума та вимоги у всіх різняться, тому дуже легко розгубитися серед такого різноманіття.

Переваги швидких кредитів готівкою:

  • Швидкість. Для оформлення позики у такого роду компанії Вам знадобиться лише 15-20 хвилин Вашого часу.
  • Зручність. При подачі заявки на кредит Вам не потрібні поручителі, застава чи довідки з місця роботи чи банку.
  • Доступність. Для отримання кредиту потрібен мінімум документів – лише паспорт та ідентифікаційний код.
  • Практично. В договорі на оформлення позики відсутній пункт про цільове призначення отриманих коштів, тому Ви зможете витратити їх на що завгодно.

ШвидкоГроші допоможуть, коли Вам терміново необхідні гроші

Наша компанія пропонує вам вирішити всі Ваші термінові фінансові питання швидко та зручно. Щоб отримати позику в нашій компанії Вам достатньо лише прийти до одного з відділенням з Вашими паспортом та кодом. При першому зверненні у ШвидкоГроші Ви можете отримати кредит до 5000 гривень. Позики надаються всім працюючим громадянам України у віці від 18 до 60 років.

Для Вашого комфорту Ви можете оформити заявку на позику на сайті, дочекатися попереднього схвалення кредиту. Після цього Вам зателефонують наші співробітники і Ви разом визначите зручні для Вас місце і час для отримання кредиту. До того ж, у ШвидкоГроші подбали, щоб Ви могли самі вирішити коли виплачувати кредит. Так, при можливості оплатити позику раніше обраного періоду, плата за користування буде перерахована, тому Ви заплатите навіть меньше, ніж передбачали. Якщо ж, трапиться навпаки, то ви завжди можете продовжити термін позики.

В ШвидкоГроші Ви отримаєте позику без додаткових платежів, комісій та переплат. Наші умови прості і зрозумілі для кожного!

Простоту та зручність в оформленні кредиту готівкою від ШвидкоГроші Ви оціните одразу. Ставши постійним клієнтом компанії Ви отримуєте кілька переваг: час оформлення нової позики скорочується до 5 хвилин, при цьому для відкриття нового кредиту Вам потрібний буде тільки паспорт.

Детальніше про умови отримання кредиту