Кредит
для студентів
все-все
Онлайн!

Кредит
для студентів

все-все
Онлайн!
Все просто:
Гроші
прийдуть на
Вашу карту
Лише паспорт
і код
Без довідок,
застави та
поруки
Без прихова-
них платежів
та комісій
Я хочу отримати
Бажана сума кредиту:10000
60010000
Термін:13
3914
Дата погашения: October 5 (10/5/2020)
Тіло кредиту: 10000 грн
Отримати гроші просто!
2
Отримайте підтвердження
по телефону
Переваги співробітництва з нами:
Зручно
Найбільша мережа
відділень в
в Україні
Швидко
Видаємо гроші
лише за 20 хвилин.
Потрібні лише
паспорт та код
Надійно
Працюємо на ринку
мікрокредитування 9 років. Нам довіряють по всій країні!
Практично
Можливість погасити кредит
достроково чи продовжити
Оформити заявку
Наши отделения

Як оформити кредит для студентів в Україні?

Багато зі студентів в наш час мають стабільні джерела доходу, але далеко не завжди вони працевлаштовані офіційно. Тобто вони ніяк не можуть підтвердити на папері, що справді заробляють. Де взяти гроші студенту в ситуації, коли вони потрібні терміново, а найближчим надходження грошей планується не скоро? Наприклад, для покупки техніки або речей за вигідними ціні, організації свята, оплати курсів або з будь-якого іншого приводу. Ви можете спробувати звернутися в банк. Але враховуйте, що при видачі кредитів, в більшості банківських організацій потрібно офіційна довідка з місця роботи. З цієї причини, отримати кредит студенту проблематично в банках, але дуже просто в мікрокредітних організаціях, до яких відноситься компанія ШвидкоГроші.
Ми не звертаємо уваги на вік позичальника, коли приймаємо рішення про видачу кредиту. Стати нашими клієнтами можуть жителі України віком від 18 років. Ми добре розуміємо, що дохід у Вас може бути, але за документами ви можете вважатися безробітним.

Як взяти кредит безробітному студенту?

Кредит студентам - ШвидкоГрошіЩоб оформити кредит для студентів ми не вимагаємо довідки з місця роботи, виписки з ЖЕКу та інших додаткових документів. Для оформлення позики в нашій компанії Вам буде потрібно близько 20 хвилин часу, ідентифікаційний код і паспорт. Замість довідки з місця роботи Вам необхідно буде вказати номер телефону роботодавця, замовника або іншої людини, який може підтвердити, що у вас є стабільне джерело доходу. Цього цілком достатньо, оскільки ми довіряємо нашим Клієнтам.

У чому відмінність такого кредиту?

Студентський кредит нічим не відрізняється від звичайного, процедура оформлення стандартна для всіх вікових категорій наших клієнтів. Залишити заявку на отримання кредиту ви можете вже відразу в відділенні, або у нас на сайті. Після оформлення заявки через сайт, з Вами зв’яжуться співробітники нашої компанії і озвучать рішення з приводу видачі Вам кредиту. Далі Вам потрібно буде підійти до найближчого відділення для підписання договору і видачі готівки.
З’ясувати місце, куди добиратися Вам зручніше за все буде добиратися дуже просто – в розділі контакти є карта з усіма відділеннями. Якщо у вас виникли труднощі, Ви завжди можете зателефонувати за телефоном гарячої лінії, і наші співробітники підкажуть вам як зручніше дістатися. Наші відділення розташовані по всій Україні, не тільки у великих містах, таких як Київ і Харків, а й в невеликих.

Умови видачі позики

Ми постійно працюємо над покращенням сервісу, тому всі етапи видачі кредиту в нашій компанії максимально прості і зручні. Близько 20 хвилин проходить від моменту реєстрації до моменту видачі готівки. Отримати ви зможете суму до 5000 гривень при першому зверненні. наші договору складені максимально прозоро і чесно, ніяких прихованих платежів не передбачено. Комісія складає 2% в день, і ні копійкою більше. Термін позики – від 7 до 14 днів.
Якщо Ви погасите кредит достроково, відбудеться перерахунок відсотків в сторону Клієнта, ви заплатите менше. Якщо обставини змінилися, і Вам складно сплатити всю суму в термін. тобто можливість виплатити тільки відсотки, а тіло кредиту – ще через тиждень або два.
Якщо Ви ще вчитеся і задумалися над тим, де взяти гроші студенту, ми підкажемо Вам простий спосіб вирішення цієї проблеми – звернутися в компанію ШвидкоГроші. Ми давно і по праву є лідерами в сфері мікрокредитування, і щодня до нас звертаються тисячі людей. Отримати гроші ви можете в будь-якому відділенні за 20 хвилин, маючи з собою мінімум документів – паспорт та код. Повернути кредит ви можете так само у відділенні, через банківську карту або відділення банку або термінали самообслуговування. Йти в той же відділення. в якому ви брали кредит, для погашення боргу не потрібно.