Кредити готівкою до зарплати в Миколаєві
Я хочу отримати:
грн.
600
10000

Кредити готівкою до зарплати в Миколаєві

Все просто:
Гроші
прийдуть на
Вашу карту
Лише паспорт
і код
Без довідок,
застави та
поруки
Без прихова-
них платежів
та комісій
Отримати гроші просто!
Переваги співробітництва з нами:
Зручно
Найбільша мережа
відділень в
Україні
Швидко
Видаємо гроші
лише за 20 хвилин.
Потрібні лише
паспорт та код
Надійно
Працюємо на ринку
мікрокредитування 7 років. Нам довіряють по всій країні
Практично
Можливість погасити кредит
достроково чи продовжити
Оформити заявку
Список відділень компанії ШвидкоГроші в місті Миколаєв

Де взяти кредит готівкою в Миколаєві?

Кожен українець напевно опинявся в ситуації, коли терміново потрібні були гроші, а взяти їх було ніде. Звичайно, проблему може вирішити банк, однак банківські умови кредитування не завжди підходять клієнту. Сума позики там переважно велика, термін виплат великий, оформлення займає кілька днів. Швидко Гроші – мікрофінансових компанія на фінансовому ринку України, пропонує максимально вигідні, зручні умови для отримання позик. З нашою допомогою гроші до зарплати в Миколаєві зможе отримати кожен житель міста. Яка особливість у компанії? Перед створенням нового фінансового продукту, ретельно вивчалися потреби середньостатистичного українця і недоліки банківських кредитів. На підставі отриманих даних розроблялися принципи роботи компанії.Кредит готівкою в Миколаєві - ШвидкоГроші

Швидке вирішення фінансових питань для всіх.

Низький відсоток відмов – основна перевага компанії Швидко Гроші. Ми любимо говорити своїм клієнтам “так”, тому, тому пред’являємо лояльні вимоги. Хто ж може подати заявку на отримання грошей до зарплати?

  1. Люди від 18 до 60 років
  2. Люди, які бажають отримати кредит без довідки про доходи в Миколаєві – відмінне рішення для фрілансерів, які працюють неофіційно.
  3. Ми цікавимося тільки наявністю постійного трудового доходу клієнта, підтверджувати його не потрібно. Кому відмовили банки (люди, що не мають кредитної історії або з низьким кредитним рейтингом).
  4. Уже мають позики в інших банках.

Оформлення кредиту за 20 хвилин?

Оформити кредит готівкою можна за 20 хвилин. Це набагато зручніше, ніж витрачати кілька днів на збір документів в банк, чекати рішення 2-3 дня. Звернувшись в офіс нашої компанії, клієнту доведеться виконати кілька кроків:

  • заповнити заяву на отримання грошей;
  • почекати рішення;
  • підписати договір про позику;
  • отримати гроші.

Мобільність оформлення позик

Подати заявку можна у відділенні нашої компанії або на сайті. Це дуже зручно і просто, адже клієнт подає заявку з дому, офісу або будь-якого іншого місця, що має доступ до інтернету.

Відгуки клієнтів:

Діма, охоронник
“Знадобилися гроші срочно.В банк не підеш, там вимагають довідку про доходи і купу інших паперів. Побачив на Леніна (зараз перейменували в проспект Центральний) рекламу “Гроші до зарплати”. Було незрозуміло як це працює, але мені все розповіли і пояснили. Береш скільки потрібно на тиждень або дві, потім повертаєш трохи більше (відразу говорять на скільки). Якщо грошей знову не вистачає, можеш заплатити за користування грошима, а саму суму повернути пізніше. Все для людей зроблено, просто і зручно.”
Кирило, фінансист
“Нещодавно розболівся зуб, терміново потрібно було видаляти нерв і ставити пломбу. Медицина зараз дуже дорога, зайвих грошей не було, а затягувати далі було вже неможливо. Хотів позичити у друга, так він мене відправив у ШвидкоГроші. Навіть в центр їхати не довелося, у нас на районі є кілька відділень. Зайшов на проспекті Миру. За 20 хвилин без бюрократії все оформили, сказали в наступний раз можна взагалі не приходити, перекинути гроші на карту через інтернет. Виручили, дякую.”