Кредити готівкою у Луцьку
Я хочу отримати:
600
10000

Кредити готівкою у Луцьку

Це просто:
Готівкою
за 20 хвилин
Лише паспорт
і код
Без довідок,
застави та
поруки
Без прихова-
них платежів
та комісій
Отримати гроші просто!
2
Отримайте підтвердження
по телефону
Список відділень компанії ШвидкоГроші в місті Луцьк
Адреса: вул. Сенаторки Левчанівської 13Луцьк Телефон: 093 170 10 35

Орієнтири: зупинка "Центральний ринок", через дорогу від зупинки, вхід через арку наліво, 2 поверх

Адреса: вул. Кравчука 44АЛуцьк Телефон: 093 170 10 35

Орієнтири: зупинка "Варшавський ринок", через дорогу від гіпермаркета "ТАМ ТАМ", вхід в Варшавський ринок зі сторони аптеки "Ківі"

Адреса: вул. Винниченка 47Луцьк Телефон: 093 170 10 35

Орієнтири: зупинка "Східноєвропейський національний університет ім. Лесі Українки", через дорогу від магазину "Жасмін"

Готівковий кредит у Луцьку

Кредиты наличными в Луцке - ШвидкоГроші

Луцьк – велике місто заході України, де зосереджені культурні, навчальні та фінансові заклади Волинської області. У місті працюють 26 державних та комерційних банків, які обслуговують громадян у сфері короткострокових позик. Окрім них кредит готівкою у Луцьку дають також мікрофінансові організації (МФО), усе більше затребувані серед мешканців міста.

Переваги готівкового кредиту в МФО

Незважаючи на зростання обсягів банківського споживчого кредитування, отримати позику середньостатистичному мешканці Луцька достатньо складно. Головною причиною цього є жорсткі умови, які банки висувають до потенційних позичальників, серед яких:

 • відсутність прострочення попередніх кредитів;
 • наявність офіційного працевлаштування;
 • достатній рівень зарплатні;
 • можливість надати майно під заставу;
 • наявність платоспроможного поручителя.

Окрім цього середня відсоткова ставка банківських позик досить велика і не завжди прозора – окрім стандартних відсотків можуть бути й додаткові, наявність їх досить складно виявити в договорі. Такі умови роблять отримання кредитів готівкою в Луцьку неможливим для громадян без офіційного працевлаштування або тих, хто не ніколи не обслуговувався у банку, наприклад, студентів.

На відміну від банків, мікрофінансові організації працюють у сегменті PDL (payday loan) – гроші до зарплати, що позбавляє їх від необхідності повного документального забезпечення кредитів. Це дозволяє їм значно спростити процес видачі коштів, позбавивши клієнтів від необхідності надання поручителів, заставного майна або довідки про доходи. Кажучи про переваги МФО можна виділити головні тези, що характеризують їх діяльність, це:

 • простота;
 • лояльність;
 • швидкість;
 • гнучкість.

Усі мікрофінансові організації мають ліцензію Нацкомфінпослуг, що гарантує законність та безпечність усіх фінансових операцій с позиковими коштами. Більшість МФО працюють у сфері онлайн-кредитів, переказуючи гроші на банківську картку клієнта, але великі компанії, такі як «ШвидкоГроші», мають власні відділення у багатьох містах України і Луцьку зокрема, що надає можливість отримання швидкого кредиту готівкою.

Переваги кредитування в «ШвидкоГроші»

Оформити заяву на позику може кожен громадянин України віком від 18 до 60 років при наявності постійного трудового доходу. Для цього йому потрібно звернутись в одно із відділень компанії у Луцьку за адресами:

 • вул. Сенаторки Левчанівської 13;
 • вул. Кравчука 44А.

Уточнити час роботи, маршрут проїзду і орієнтири можна за телефонами, що вказані на сайті. Оформлення готівкового кредиту у відділенні займає 20-30 хвилин і потребує від позичальника надання таких документів, як:

 • паспорт;
 • ідентифікаційний код платника податків.

Під час заповнення анкета буде потрібно вказати також номер мобільного, через який буде триматися зв´язок клієнта та кредитора. Звертаючись у відділення «ШвидкоГроші» у місті Луцьк позичальник може отримати до 5000 гривень на строк до 14 днів з можливістю його пролонгації до 3-х років.

Компанія має не тільки власні відділення у Луцьку та інших містах, але і зручний онлайн-сервис, де отримати гроші на картку може кожен постійних клієнт. Для погашення готівкового кредиту позичальник може скористатися:

 • особистим кабінетом на сайті компанії в режимі онлайн;
 • відділення у будь-якому місті України незалежно від місця отримання позики;
 • терміналом самообслуговування.

Такі гнучкі умови погашення вигідні усім віковим категоріям клієнтів, та дозволяють сплачувати кредит готівкою або карткою не виходячи з дому.

Якщо терміново потрібен невеликий кредит у Луцьку нема необхідності йти у банк, чекати в черзі і сподіватись на позитивний результат. Значно швидше отримати гроші у одному з відділень компанії «ШвидкоГроші», яка надає кредити без довідки про доходи, застави або поручителів.

Детальніше про умови отримання кредиту
ШвидкоГроші
3.9/5 (Оцінок : 2771)