Інформація про компанію

Наша мета – допомагати Клієнтам, коли їм терміново потрібні гроші. Ми надаємо моментальні кредити готівкою без застави, довідок та поручителів.

ШвидкоГроші – лідер українського ринку моментального кредитування. Наша компанія вивела на ринок унікальний для України продукт – моментальний кредит за 20 хв. Ми уважно вивчили міжнародний досвід у сфері моментального кредитування і врахували всі потреби та особливості України. Ми займаємося ТІЛЬКИ моментальними кредитами, тому в даному питанні ми професіонали. Наш колектив працює злагоджено і ефективно, тому ми можемо гарантувати якість та високий рівень обслуговування.

ШвидкоГроші – забезпечує максимально зручний сервіс для Клієнтів

  • Наші умови прості і зрозумілі
  • У нас немає прихованих комісій та платежів
  • Клієнту треба лише надати документи, і контактну інформацію, а всю іншу роботу зроблять наші операціоністи

ШвидкоГроші пропонує найшвидші кредити

  • на будь-які цілі
  • готівкою
  • без застави
  • без поручителів
  • без прихованих платежів і комісій

ШвидкоГроші – це спеціалізована фінансова компанія. Повне найменування Товариство з обмеженою відповідальністю «Споживчий центр» ідентифікаційний код 37356833. Фінансові послуги, що надаються фінансовою установою – ннадання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту на основі Свідоцтва про реєстрацію фінансової установи серії ІК №78, виданого Держкомфінпослуг 28.04.2011р., та ліцензії, виданої Нацкомфінпослуг, розпорядження від 28.02.2017 р. №438. Статус ліцензії – чинна. Дата прийняття про схвалення рішення про видачу свідоцтва 28.04.2011р. №230. Відомості  про відокремлені підрозділи фінансової установи. Більш детальна інформація про компанію за 2017(аудит), 2018 (аудит)  , 2019 (аудит)  рік та інше. Правила надання кредитів. Приклад договору і оферти по кредитах на термін до 14 днів включнооферти по кредитах на термін більше 28 днів

Місцезнаходження фінансової установи: Код території за КОАТУУ 8039100000
01032, м. Київ, Шевченківський район, вул. Саксаганського, 133 А