Кредит


готівкою

Кредит


готівкою
Все просто:
Гроші
прийдуть на
Вашу карту
Лише паспорт
і код
Без довідок,
застави та
поруки
Без прихова-
них платежів
та комісій

Я хочу отримати

Бажана сума кредиту:10000
60010000
Термін:13
3914
Дата погашения: August 18 (8/18/2020)
Тіло кредиту: 10000 грн
Отримати гроші просто!
2
Отримайте підтвердження
по телефону
Переваги співробітництва з нами:
Зручно
Найбільша мережа
відділень в
в Україні
Швидко
Видаємо гроші
лише за 20 хвилин.
Потрібні лише
паспорт та код
Надійно
Працюємо на ринку
мікрокредитування 9 років. Нам довіряють по всій країні!
Практично
Можливість погасити кредит
достроково чи продовжити
Оформити заявку

Наши отделения

Як отримати вигідний кредит готівкою

Часто для покупки необхідних речей не вистачає зовсім трохи грошей. Шляхом вирішення цієї проблеми найчастіше стає позичання у друзів та рідних, що не тільки не зручно, але може зіпсувати відносини, якщо тимчасові труднощі не дозволять своєчасно повернути гроші. Кредитування в банку не завжди можливо по багатьом причинам, головною із яких є невідповідність вимогам установ для отримання позики. В такому випадку значна частина українців воліє отримати кредит готівкою в мікрофінансовій організації (МФО), такій як «ШвидкоГроші», яка лояльно відноситься до Клієнтів, надаючи гроші по паспорту та коду ІПН.

Кредит готівкою - ШвидкоГроші

Можливості отримання готівкового кредиту

Найчастіше українці беруть споживчі займи на короткий термін для придбання побутової техніки, одягу, дрібної електроніки та сплати комунальних платежів. За 2017 рік сегмент споживчих виріс позик майже на 14%, а миттєвих позик на 51%, що склало більше 36 млрд грн. При цьому обсяг швидких кредитів готівкою склав 41% від загальної кількості виданих коштів, що у більшості заслуга мікрофінансових організацій (МФО).

За статистичними даними дослідницького інституту фінансових ринків GfK Ukraine, 44% громадян звертаються за експрес-кредитом до банків, тоді як 48% віддають перевагу обслуговуванню в МФО, ще 8% займають у близьких та друзів не звертаючись до будь-яких кредитно-фінансових установ. Середня сума готівкового кредиту варіюється від 1000 до 2000 гривень, стільки грошей займають близько 80% українців. Більше 3000-4000 грн беруть у борг близько 14% громадян, тоді як вище 15000 припадає лише на 6% позичальників. При цьому швидкий кредит готівкою оформляють близько 65%, тоді як онлайн-кредитування складає лише 35%, але демонструє високі темпи росту.

Враховуючи вищевказані цифри стає зрозуміло, що споживче мікрокредитування в Україні набирає обертів і на сьогодні є головним тягачем фінансового сектору. Велику роль тут грають МФО, кількість Клієнтів яких постійно збільшується. Компанія «ШвидкоГроші» пропонує українцям вигідний кредит готівкою без надання довідки про доходи, застави та поручителів.

Умови обслуговування позики

Швидкість оформлення кредиту у відділенні «ШвидкоГроші» перевищує аналогічний банківський показник. Час до отриманні потрібних коштів становить 20 хвилин, за які позичальник встигає заповнити анкету, а працівник компанії розглянути її і дати відповідь. Максимальна сума позики складає 5000 гривень, а строк погашення 14 днів. На відміну від фіксованих дат виплат банківського кредиту, можливість пролонгації терміну дії кредитного договору з «ШвидкоГроші» дозволяє Клієнту виплачувати ті суми, які він може у будь-який час. Головна умова – своєчасне погашення плати за користування грошима, тоді як «тіло» позики, може бути виплачено пізніше.

Окрім отримання грошей у відділенні компанія «ШвидкоГроші» пропонує оформлення заяви на офомрлення кредита готівкою онлайн на сайті, зареєструвавши особистий кабінет. При першому зверненні, після узгодження видачі грошей, позичальникові потрібно буде особисто відвідати відділення організації у своєму місті та підтвердити надану інформацію. Постійним Клієнтам така процедура не потрібна і вони отримують гроші вже через декілька хвилин після відправки заяви на розгляд.

Взяв кредит готівкою в Києві або будь-якому іншому місті України, клієнт «ШвидкоГроші» може сплачувати його наступним чином:

  • через особистий кабінет на сайті в режимі онлайн;
  • у відділенні компанії в одному із 42 міст країни;
  • через кассу будь якого банку;

Перший варіант підійде для оплати кредиту онлайн банківської картою, а його перевагою стане відсутність географічної прив’язки до місця. Для погашення через касу будь-якого банку зручно, коли потрібно сплатити позики готівкою, як і відділення компанії, час сплати заборгованості у якому не перевищить декількох хвилин.

Переваги позики від «ШвидкоГроші»

Компанія є однією з найбільших МФО України та працює за державною ліцензією Нацкомфінпослуг, що гарантує законність і безпеку всіх фінансових операцій, а перевагами обслуговування є:

  • швидке оформлення заявки на грошовий кредит у відділенні або на сайті в режимі онлайн;
  • фіксована ставка за користування кредитом;
  • відсутність прихованих платежів та додаткових комісій;
  • можливість пролонгації терміну погашення кредиту;
  • можливість обслуговування через особистий кабінет, відділення компанії.

Якщо виникає термінова потреба в грошах, оформлення у банку не краща ідея, так як потребує значної кількості часу та сил. Значно швидше та вигідніше звернутися до компанії «ШвидкоГроші», яка видає вигідний кредит готівкою у день звернення без довідки про доходи та інших документів.