Кредити готівкою до зарплати в Сумах
Я хочу отримати:
600
10000

Кредити готівкою до зарплати в Сумах

Це просто:
Готівкою
за 20 хвилин
Лише паспорт
і код
Без довідок,
застави та
поруки
Без прихова-
них платежів
та комісій
Отримати гроші просто!
2
Отримайте підтвердження
по телефону
Список відділень компанії ШвидкоГроші в місті Суми
Адреса: вул. Шевченко 2Суми Телефон: 093 170 10 26

Орієнтири: зупинка "Укртелеком", йти в бік Іллінської церкви

Адреса: вул. Засумська 1Суми Телефон: 093 170 10 26

Орієнтири: зупинка "Центральний ринок", вхід через аптеку "Прополіс", біля магазину "Катюша"

Адреса: вул. Інтернаціоналістів 21Суми Телефон: 093 170 10 26

Орієнтири: зупинка "вул. Інтернаціоналістів", перед входом в ринок, біля "Фотоцифра", поруч ТЦ "Світлана"

Отримання кредиту у Сумах

Мікрокредит онлайн стає популярною послугою в містах України і Суми не виняток. Українці все частіше вважають за краще оформляти невеликі суми через інтернет в мікрофінансових організаціях, ніж звертатися з подібним в банк. Головна причина — це вигідність послуг МФО, які більш лояльні, вимагають менше документів і пропонують привабливі умови. Компанія «ШвидкоГроші» має власний онлайн-сервіс, який обслуговує Клієнтів з усієї України 24/7, даючи можливість отримувати гроші онлайн на карточку будь-якого українського банку.

Умови оформлення мікрокредиту в «ШвидкоГроші»

Популярність онлайн-кредитування пов’язана не тільки з зручністю інтернет-сервісів, а й розвитком технологій, які значно спрощують процес створення заявки, її розгляд та ухвалення. Тепер, щоб отримати потрібну суму грошей Клієнту не потрібно йти в конкретне відділення банку, чекати дзвінка або письмової відповіді. Достатньо залишити номер телефону і банківської карти і гроші будуть переведені протягом декількох годин. Така швидкість обслуговування позичальників мікрофінансовими організаціями можлива завдяки відсутності обмежень, які є у банків. Щоб отримати кредит в компанії «ШвидкоГроші» буде потрібно тільки:

  • паспорт;
  • ідентифікаційний код платника податків.

Можна отримати кредит без довідки про доходи, виписки з місця роботи, кредитної історії та інших. Клієнт має право сам вибирати карту, на яку буде здійснений переклад, що робить користування засобами зручними і вигідними.

Для тих, хто не може або не любить користуватися інтернетом, «ШвидкоГроші» пропонує взяти кредит готівкою в одному зі своїх відділень в місті Суми, які працюють по 9-12 годин щодня і знаходяться в центрі міста. Вони приймають від Клієнтів письмові заяви на отримання позики і обслуговують позичальників, які подали заявку через сайт вперше. Це потрібно тільки один раз, при повторному онлайн-оформленні підтвердження в відділенні не буде потрібно.

На що можна витратити гроші

Причин, за якими українці беруть кредити сила-силенна, іноді це якісь фінансові труднощі, а іноді радісні події, що вимагають значних витрат. Компанія «ШвидкоГроші» видає нецільові кредити, і позичальник може витрачати кошти як вважатиме за потрібне. Найчастіше жителі Сум беруть позики на:

  • оплату комунальних платежів;
  • розрахунок за медичні послуги;
  • покупку побутової техніки та меблів;
  • утеплення квартири;
  • поїздку у відпустку.

Швидкість оформлення кредиту з поганою кредитною історією на сайті компанії перевищує навіть аналогічний показник за банківськими експрес-кредитах, для схвалення яких потрібно від 2 до 24 годин. Оформлення в відділенні теж не займе багато часу і дозволить отримати гроші мину банківську карту.

Компанія «ШвидкоГроші» пропонує якісне обслуговування та вигідні умови кредитування, які дозволять отримавши гроші, вирішити фінансові труднощі і дозволити собі трошки більше.

Детальніше про умови отримання кредиту
ШвидкоГроші
3.9/5 (Оцінок : 2771)