Кредит в Сумах
Я хочу отримати:
грн.
600
10000

Кредит в Сумах

Все просто:
Гроші
прийдуть на
Вашу карту
Лише паспорт
і код
Без довідок,
застави та
поруки
Без прихова-
них платежів
та комісій
Отримати гроші просто!
Переваги співробітництва з нами:
Зручно
Найбільша мережа
відділень в
Україні
Швидко
Видаємо гроші
лише за 20 хвилин.
Потрібні лише
паспорт та код
Надійно
Працюємо на ринку
мікрокредитування 7 років. Нам довіряють по всій країні
Практично
Можливість погасити кредит
достроково чи продовжити
Оформити заявку
Список відділень компанії ШвидкоГроші в місті Суми

Отримання кредиту у Сумах

Мікрокредит онлайн стає популярною послугою в містах України і Суми не виняток. Українці все частіше вважають за краще оформляти невеликі суми через інтернет в мікрофінансових організаціях, ніж звертатися з подібним в банк. Головна причина — це вигідність послуг МФО, які більш лояльні, вимагають менше документів і пропонують привабливі умови. Компанія «ШвидкоГроші» має власний онлайн-сервіс, який обслуговує Клієнтів з усієї України 24/7, даючи можливість отримувати гроші онлайн на карточку будь-якого українського банку.

Умови оформлення мікрокредиту в «ШвидкоГроші»

Популярність онлайн-кредитування пов’язана не тільки з зручністю інтернет-сервісів, а й розвитком технологій, які значно спрощують процес створення заявки, її розгляд та ухвалення. Тепер, щоб отримати потрібну суму грошей Клієнту не потрібно йти в конкретне відділення банку, чекати дзвінка або письмової відповіді. Достатньо залишити номер телефону і банківської карти і гроші будуть переведені протягом декількох годин. Така швидкість обслуговування позичальників мікрофінансовими організаціями можлива завдяки відсутності обмежень, які є у банків. Щоб отримати кредит в компанії «ШвидкоГроші» буде потрібно тільки:

  • паспорт;
  • ідентифікаційний код платника податків.

Можна отримати кредит без довідки про доходи, виписки з місця роботи, кредитної історії та інших. Клієнт має право сам вибирати карту, на яку буде здійснений переклад, що робить користування засобами зручними і вигідними.

Для тих, хто не може або не любить користуватися інтернетом, «ШвидкоГроші» пропонує взяти кредит готівкою в одному зі своїх відділень в місті Суми, які працюють по 9-12 годин щодня і знаходяться в центрі міста. Вони приймають від Клієнтів письмові заяви на отримання позики і обслуговують позичальників, які подали заявку через сайт вперше. Це потрібно тільки один раз, при повторному онлайн-оформленні підтвердження в відділенні не буде потрібно.

На що можна витратити гроші

Причин, за якими українці беруть кредити сила-силенна, іноді це якісь фінансові труднощі, а іноді радісні події, що вимагають значних витрат. Компанія «ШвидкоГроші» видає нецільові кредити, і позичальник може витрачати кошти як вважатиме за потрібне. Найчастіше жителі Сум беруть позики на:

  • оплату комунальних платежів;
  • розрахунок за медичні послуги;
  • покупку побутової техніки та меблів;
  • утеплення квартири;
  • поїздку у відпустку.

Швидкість оформлення кредиту з поганою кредитною історією на сайті компанії перевищує навіть аналогічний показник за банківськими експрес-кредитах, для схвалення яких потрібно від 2 до 24 годин. Оформлення в відділенні теж не займе багато часу і дозволить отримати гроші мину банківську карту.

Компанія «ШвидкоГроші» пропонує якісне обслуговування та вигідні умови кредитування, які дозволять отримавши гроші, вирішити фінансові труднощі і дозволити собі трошки більше.