Кредит
в Сумах
все-все
Онлайн!

Кредит
в Сумах

все-все
Онлайн!
Все просто:
Гроші
прийдуть на
Вашу карту
Лише паспорт
і код
Без довідок,
застави та
поруки
Без прихова-
них платежів
та комісій
Я хочу отримати
Бажана сума кредиту:10000
100010000
Термін:13
3914
Дата погашения: November 5 (11/5/2020)
Тіло кредиту: 10000 грн
Отримати гроші просто!
2
Отримайте підтвердження
по телефону
Переваги співробітництва з нами:
Зручно
Найбільша мережа
відділень в
в Україні
Швидко
Видаємо гроші
лише за 20 хвилин.
Потрібні лише
паспорт та код
Надійно
Працюємо на ринку
мікрокредитування 9 років. Нам довіряють по всій країні!
Практично
Можливість погасити кредит
достроково чи продовжити
Оформити заявку
Наши отделения
Список відділень компанії ШвидкоГроші в місті Суми
АдресаТелефонЧас роботиОрієнтири
ул. Шевченко 2
 • ПН-ПТ 08:00 20:00
 • СБ 10:00 19:00
 • НД 10:00 19:00
Прокласти маршрут
центр города, слева от Укртелекома. Рядом "Александровский мясокомбинат"
ул. Засумская 1
 • ПН-ПТ 08:00 19:00
 • СБ 10:00 18:00
 • НД 10:00 18:00
Прокласти маршрут
остановка "Центральный рынок", вход через Аптеку "Прополіс" и магазин Парфюмерии
ул. Интернационалистов 21
 • ПН-ПТ 08:00 20:00
 • СБ 10:00 19:00
 • НД 10:00 19:00
Прокласти маршрут
остановка "Интернационалистов", вход в рынок, с левой стороны. Рядом ТЦ "Светлана"

Отримання кредиту у Сумах

Мікрокредит онлайн стає популярною послугою в містах України і Суми не виняток. Українці все частіше вважають за краще оформляти невеликі суми через інтернет в мікрофінансових організаціях, ніж звертатися з подібним в банк. Головна причина — це вигідність послуг МФО, які більш лояльні, вимагають менше документів і пропонують привабливі умови. Компанія «ШвидкоГроші» має власний онлайн-сервіс, який обслуговує Клієнтів з усієї України 24/7, даючи можливість отримувати гроші онлайн на карточку будь-якого українського банку.

Умови оформлення мікрокредиту в «ШвидкоГроші»

Популярність онлайн-кредитування пов’язана не тільки з зручністю інтернет-сервісів, а й розвитком технологій, які значно спрощують процес створення заявки, її розгляд та ухвалення. Тепер, щоб отримати потрібну суму грошей Клієнту не потрібно йти в конкретне відділення банку, чекати дзвінка або письмової відповіді. Достатньо залишити номер телефону і банківської карти і гроші будуть переведені протягом декількох годин. Така швидкість обслуговування позичальників мікрофінансовими організаціями можлива завдяки відсутності обмежень, які є у банків. Щоб отримати кредит в компанії «ШвидкоГроші» буде потрібно тільки:

 • паспорт;
 • ідентифікаційний код платника податків.

Можна отримати кредит без довідки про доходи, виписки з місця роботи, кредитної історії та інших. Клієнт має право сам вибирати карту, на яку буде здійснений переклад, що робить користування засобами зручними і вигідними.

Для тих, хто не може або не любить користуватися інтернетом, «ШвидкоГроші» пропонує взяти кредит готівкою в одному зі своїх відділень в місті Суми, які працюють по 9-12 годин щодня і знаходяться в центрі міста. Вони приймають від Клієнтів письмові заяви на отримання позики і обслуговують позичальників, які подали заявку через сайт вперше. Це потрібно тільки один раз, при повторному онлайн-оформленні підтвердження в відділенні не буде потрібно.

На що можна витратити гроші

Причин, за якими українці беруть кредити сила-силенна, іноді це якісь фінансові труднощі, а іноді радісні події, що вимагають значних витрат. Компанія «ШвидкоГроші» видає нецільові кредити, і позичальник може витрачати кошти як вважатиме за потрібне. Найчастіше жителі Сум беруть позики на:

 • оплату комунальних платежів;
 • розрахунок за медичні послуги;
 • покупку побутової техніки та меблів;
 • утеплення квартири;
 • поїздку у відпустку.

Швидкість оформлення кредиту з поганою кредитною історією на сайті компанії перевищує навіть аналогічний показник за банківськими експрес-кредитах, для схвалення яких потрібно від 2 до 24 годин. Оформлення в відділенні теж не займе багато часу і дозволить отримати гроші мину банківську карту.

Компанія «ШвидкоГроші» пропонує якісне обслуговування та вигідні умови кредитування, які дозволять отримавши гроші, вирішити фінансові труднощі і дозволити собі трошки більше.