Кредит
з 18 років
все-все
Онлайн!

Кредит
з 18 років

все-все
Онлайн!
Все просто:
Гроші
прийдуть на
Вашу карту
Лише паспорт
і код
Без довідок,
застави та
поруки
Без прихова-
них платежів
та комісій
Я хочу отримати
Бажана сума кредиту:10000
100010000
Термін:13
3914
Дата погашения: November 5 (11/5/2020)
Тіло кредиту: 10000 грн
Отримати гроші просто!
2
Отримайте підтвердження
по телефону
Переваги співробітництва з нами:
Зручно
Найбільша мережа
відділень в
в Україні
Швидко
Видаємо гроші
лише за 20 хвилин.
Потрібні лише
паспорт та код
Надійно
Працюємо на ринку
мікрокредитування 9 років. Нам довіряють по всій країні!
Практично
Можливість погасити кредит
достроково чи продовжити
Оформити заявку
Наши отделения

Як в Україні отримати кредит з 18 років

Кредит с 18 лет - ШвидкоГрошіВзяти вигідний кредит для студентів зараз досить складно, особливо якщо Ви тільки починаєте свою кар’єру і життєвий шлях взагалі. У 18 років, коли людина ще не встигла визначитися з майбутньою професією, працюючи тільки на фрілансі, вже може зіткнутися з першими фінансовими труднощами. Бувають ситуації, коли терміново потрібно зайняти невелику суму грошей. При цьому головне розуміти, куди можна звернутися для позитивного результату.
Кредит готівкою з 18 років банки в основному не видають без поручителів. Також банки вимагатимуть довідку про доходи, інформацію про Ваше майно, довідку про склад сім’ї, поручителів, застави і таке інше. До того ж банк може цілком законно відмовити в позиці, пославшись на відсутність кредитної історії. Про яку кредитної історії може йти мова, якщо Вам тільки виповнилося 18 років? Що ж тепер, Ви ніде не зможете отримати фінансову допомогу?

Де можна отримати кредит::

Для отримання мікрокредиту, який можна отримати з 18 років на споживчі витрати, потрібно звертатися в компанію ШвидкоГроші. Для оформлення грошей Вам потрібно надати тільки паспорт та ідентифікаційний код, які є у кожного громадянина. Якщо Ви працює неофіційно або вже зареєструвалися, як приватний підприємець, компанія впевнено видає кредит з 18 років без довідок і поручителів. Кредит з 18 років може виявитися корисним, якщо це Ваш перший досвід отримання позики. Зазвичай, при видачі великих сум банки перевіряють кредитну історію позичальника щоб дізнатися, чи справно він повертає гроші і чи варто йому довіряти.
Отже, якщо Ви хочете взяти кредит в 18 років, Вам треба тільки взяти з собою паспорт та ідентифікаційний код і зайти в одне з відділень в ШвидкоГроші в будь-якому місті України. Якщо Ви не знаєте, де розташовано найближче відділення або у Вас немає можливості туди підійти – можете заповнити онлайн заявку на нашому сайті. Після
того, як менеджер повідомить Вам про прийняття позитивного результату, можна буде підійти на відділення для отримання грошей. А знайти найближчого до Вас відділення допоможе фахівець компанії в телефонному режимі. Після того, як Ви станете нашим Клієнтом, то зможете взяти позику за кілька хвилин без повторної перевірки інформації. Так що кредит з 18 років – не проблема, якщо Ви звернетеся в ШвидкоГроші за фінансовою допомогою. Ми завжди готові і допомогти.

Відгуки клієнтів «ШвидкоГрошi»

Руслан, 19 років, студент, фрілансер
“Я ще вчуся в інституті і паралельно працюю вдома на фріланс біржах, дохід отримую не є постійним, а за навчання платити потрібно. Звернувся в банк за кредитом, хотів взяти на тиждень, поки не отримаю гроші з роботи. Так в банку відмовили через вік. Побачив рекламу компанії ШвидкоГроші. Вирішив спробувати взяти кредит, написано що без довідок про доходи і з 18 років. Прийшов у відділення, заповнив анкету, хвилин через 10 фахівець з відділення повідомив, що кредит схвалений і запропонували вибрати на 7 днів хочу отримати гроші або 14. Я вибрав на 7. Сервісом дуже задоволений, дякую ШвидкоГроші.”
Люда 18 року, студентка, промоутер
“Звернулася минулого тижня в компанію ШвидкоГроші. Мені потрібно було взяти кредит на ремонт мобільного телефону. Пояснила, що працюю не офіційно і вчуся паралельно, сказали що можуть дати кредит. Оформила заявку і отримала гроші. Спасибі ШвидкоГроші за те, що довіряєте своїм Клієнтам.”