Кредит до зарплати в Хмельницькому
Я хочу отримати:
грн.
600
10000

Кредит до зарплати в Хмельницькому

Все просто:
Гроші
прийдуть на
Вашу карту
Лише паспорт
і код
Без довідок,
застави та
поруки
Без прихова-
них платежів
та комісій
Отримати гроші просто!
Переваги співробітництва з нами:
Зручно
Найбільша мережа
відділень в
Україні
Швидко
Видаємо гроші
лише за 20 хвилин.
Потрібні лише
паспорт та код
Надійно
Працюємо на ринку
мікрокредитування 7 років. Нам довіряють по всій країні
Практично
Можливість погасити кредит
достроково чи продовжити
Оформити заявку
Список відділень компанії ШвидкоГроші в місті Хмельницький

Гроші в кредит в Хмельницькому за 20 хвилин

Кредит наличными в Хмельницком - ШвидкоГрошіУ сучасному житті часто доводиться стикатися з такими ситуаціями, коли дуже потрібні гроші, а взяти їх ніде. Не вистачило на ремонт, терміново потрібно купити подарунок до пам’ятної події, захотілося нову побутову техніку, на яку магазин оголосив знижки. Прикладів може бути сотні, однак будь-яка з цих ситуацій має одну проблему – відсутність певної суми для реалізації планів. Будь-яке зволікання при цьому може запросто зірвати важлива подія.

Можна попросити грошей у своїх друзів і родичів, однак найчастіше їх фінансове становище до кінця місяця, може виявляється схожим, тому не можуть допомогти. Щоб не відкладати справи на потім і не залежати від зарплати, Ви можете прямо зараз оформити заявку на споживчий кредит в компанії ШвідкоГрошi.

Яку суму можна взяти в борг

Наша компанія займається мікрокредитуванням, цей кредитний продукт вважається відносно новим, але вже дуже популярним серед споживачів.

  • До 5000 грн. При першому зверненні це максимальна сума, яку можна отримати.
  • Для тих, хто ж отримував гроші в борг у нашій компанії хоча б один раз, можуть розраховувати на збільшення суми.
  • Термін позики вибирає позичальник, тривалість кредитування може бути 7 або 14 днів.

Хто може взяти гроші в кредит в Хмельницькому

З самого початку роботи над створенням кредитного продукту, ми намагалися врахувати всі можливі побажання жителів міста Хмельницький та України. Бралися до уваги складнощі з оформленням банківського боргу. Результат виконаної роботи – умови позики, зручні і вигідні практично Всім. Подавати заявки на кредит готівкою в Хмельницькому можуть:

  • молоді люди 18 років (банки найчастіше відмовляють молодим людям до 21 року);
  • люди у віці до 60 років;
  • Клієнти з регулярним трудовим доходом (при цьому дохід може бути, як підтвердженим, так і непідтвердженими);
    позичальники з поганою і чистої кредитними історіями (найчастіше мікрокредитування – це єдиний шанс отримати гроші в борг);
  • позичальники, у який є борги в інших банках (ми не беремо до уваги цей фактор).

Гроші до зарплати онлайн за 20 хвилин

На оформлення позики піде всього 20 хвилин. Для цього Клієнт надає тільки паспорт і код. Щоб подати заявку, можна прийти до одного з наших відділень або оформити кредит онлайн в Хмельницькому. Отримання грошей можливо 2 способами: готівкою в нашому відділенні і безготівковим способом на карту через сайт компанії.

Відгуки клієнтів:

Христина, 28 років, перукар
“У відділенні на Проскурівській, 7 мене вже впізнають. Завжди зустрічають дуже привітно, звертаються ввічливо, то ручку, то магнітик дарують. Дрібниця а приємно!
 Я намагаюся брати по мінімуму і лише в крайніх випадках, коли холодильник поламався, доньці потрібно було зуб запломбувати терміново або просто не розрахувала до кінця місяця. Завжди підстрахують якщо потрібно!”
Володимир, 44 роки, слюсар
“Я сам в ШвидкоГроші ніколи гроші не займав, хоча часто проходжу повз їх відділення на Шевченка, 101. Але ось влітку кум з сім’єю поїхали в Одесу відпочивати, і там у них біда трапилася – втратили гаманець зі всіма картами, квитками. Просив вислати йому в борг грошей на зворотну дорогу, обіцяв все повернути по приїзду, і коньяк зверху виставити. Я йому і запропонував піти в ШвидкоГроші, там дешевше того ж коньяку вийде, і не потрібно за пересилку платити. Спеціально у дівчаток уточнював – можна взяти в одному місті, а повернути в іншому.”