Кредит


без поруки

Кредит


без поруки
Все просто:
Гроші
прийдуть на
Вашу карту
Лише паспорт
і код
Без довідок,
застави та
поруки
Без прихова-
них платежів
та комісій

Я хочу отримати

Бажана сума кредиту:10000
60010000
Термін:13
3914
Дата погашения: August 18 (8/18/2020)
Тіло кредиту: 10000 грн
Отримати гроші просто!
2
Отримайте підтвердження
по телефону
Переваги співробітництва з нами:
Зручно
Найбільша мережа
відділень в
в Україні
Швидко
Видаємо гроші
лише за 20 хвилин.
Потрібні лише
паспорт та код
Надійно
Працюємо на ринку
мікрокредитування 9 років. Нам довіряють по всій країні!
Практично
Можливість погасити кредит
достроково чи продовжити
Оформити заявку

Наши отделения

Споживчий кредит без поручителів – це просто

kredit-nalichnymi-kremenchugЧасто буває так, що Вам терміново треба гроші до зарплати. Причини для цього найрізноманітніші, як-от оплата комунальних, ремонт автомобіля чи техніки тощо. Чи часто Вас спіткають такі ситуації? Що Ви зазвичай робите в такому випадку? Звичайно, найзручніший варіант – це позичити необхідну суму у близьких. Але що робити, якщо Ви не маєте такої можливості або не хочете турбувати родичів чи друзів?

Де взяти кредит без застави та поручителів

Найоптимальніший варіант – оформити мікрокредит. Однією з переваг позики від компанії ШвидкоГроші є відсутність поруки. Тобто, Ви оформляєте кредит лише під Вашу відповідальність. Вам не доведеться турбувати своїх близьких. Ми також видаємо мікрокредити без застави, додаткових комісій та платежів, що значно економить Ваш бюджет.

 Давайте розглянемо, що ж Ви отримаєте, заручившись підтримкою такого надійного фінансового партнера, як ШвидкоГроші. В своє перше звернення Ви зможете оформити кредит на суму до 5000 гривень за 20 хвилин. В усіх наших відділеннях працюють справжні фахівці, тому співпрацювати з нами приємно. В свої наступні звернення до компанії, при відкритті нових кредитів, Ви будете отримувати певні переваги, а саме: Ваш кредитний ліміт зростатиме, Вас будуть обслуговувати поза чергою, а також оформлення нової позики займатиме менше 5 хвилин!

Як отримати позику без поруки та застави

Сама процедура виглядає так:

  • Ви приходите до відділення компанії
  • За 10 хвилин заповнюєте заявку на кредит
  • Ще 10 хвилин йде обробка Ваших даних
  • Підписуєте договір і отримуєте Ваші гроші готівкою!

Ось так легко й швидко можна оформити кредит без поруки в Києві та по всій Україні. 

“Я брала кредит на ремонт телефону, банальна проблема, але якось завжди таке невчасно трапляється. От і тут, після новорічних свят шукала, де можна оформити кредит без поруки. Зайшла в ШвидкоГроші, мені все чітко та зрозуміло пояснили по умовам кредиту. А вже через годину я була з відремонтованим телефоном” Даша, 22 роки

“Мені неодноразово затримували зарплату, але після витрат на свята в мене зовсім не залишилось коштів. Вимушений був шукати якесь рішення. Прийшов у ШвидкоГроші тоді вперше. Дуже зрадів, коли дізнався, що кредит можна продовжити або повернути раніше. Після виплати ще не брав повторно, але при потребі обов’язково прийду ще!” Олександр, 29 років.