Кредити готівкою до зарплати в Борисполі
Я хочу отримати:
600
10000

Кредити готівкою до зарплати в Борисполі

Це просто:
Готівкою
за 20 хвилин
Лише паспорт
і код
Без довідок,
застави та
поруки
Без прихова-
них платежів
та комісій
Отримати гроші просто!
2
Отримайте підтвердження
по телефону
Список відділень компанії ШвидкоГроші в місті Бориспиль
Адреса: вул. Київський шлях 84Бориспіль Телефон: 093 170 10 32

Орієнтири: зупинка "Центральний ринок", в ТЦ "ТРЕСТ" 2 поверх, офіс 231, біля Цетрального ринку

Адреса: вул. Київський шлях 10ВБориспіль Телефон: 093 170 10 32

Орієнтири: зупинка "Стара Прага", біля входу в ринок "Зоряний", поряд з ТЦ "Mix Mall"

Гроші в кредит в Борисполі

kredit-nalichnymi-ternopolБажаєте поїхати на відпочинок, та потрібні гроші? Не знаєте, що робити? Компанія ШвидкоГроші завжди поруч. Пропонуємо оформити гроші в кредит в Борисполі. Потрібно лише 20 хвилин вашого часу. Захопити з собою лише  паспорт та ідентифікаційний код, надати підтвердження постійного трудового доходу на території України. Після цього отримати суму до 5000 грн на 7 або 14 днів, з можливістю продовжити необмежену кількість разів, сплативши лише плату за користування.

Вас приємно здивує плата за користування кредитом. Ніяких прихованих платежів, переплат, чи будь-яких комісій за оформлення. Компанія ШвидкоГроші працює завжди для Вас.

Відгуки Клієнтів,які оформляли кредит в Борисполі в компанії ШвидкоГроші

Віка 28 років, лікар
Мої відгуки тільки позитивні. Користуюся послугами ШвидкоГроші в Борисполі  вже кілька років. Умови дуже прості, без проблем. При першому зверненні оформляла кредит у відділенні. При наступних зверненнях оформлення кредиту онлайн  займало лише  5 хвилин.

Олег 48 років, водій
Про таку компанію, ШвидкоГрошi я вперше почув декілька років назад, коли наближалось  свято великої і світлої Пасхи, а на роботі затримали зарплату. Побачив випадково в Борисполі рекламу компанії, і тепер завжди користуюсь послугою ШвидкоГроші з задоволенням.

Оксана 57 років, прибиральниця
Порадувала швидкість отримання грошей, навіть не думала, що можна оформити кредит так швидко і просто. Зайшла у відділення в Борисполі  спитати про умови, а вийшла за 20 хвилин вже з 2000 грн.

 

Головні переваги компанії ШвидкоГроші, про які ми з гордістю повідомляємо :

  • Прозоро. Ми надаємо можливість отримати швидкий кредит готівкою з поганою кредитною історією в Києві та по всій території України.
  • Доступно. Можливість повернути кошти у відділенні ШвидкоГроші, онлайн за допомогою своєї банківської карти чи відділенні будь-якого банку. Видаємо кредити за 20 хвилин. Потрібен тільки паспорт та код.

Головною метою ШвидкоГроші є надати можливість Клієнту отримати швидку позику на власні потреби. Компанія докладає максимум зусиль для того, щоб виправдати Вашу довіру. Завітавши в будь-яке з відділень ШвидкоГроші Ви обов’язково відчуєте приємне ставлення представників компанії, зручні умови кредитування та максимальну зручність.

Детальніше про умови отримання кредиту
ШвидкоГроші
3.9/5 (Оцінок : 2771)