Кредит готівкою без застави
Я хочу отримати:
600
10000

Кредит готівкою без застави

Це просто:
Гроші прийдуть на Вашу карту
Лише паспорт
і код
Без довідок,
застави та
поруки
Без прихова-
них платежів
та комісій
Отримати гроші просто!
2
Отримайте підтвердження
по телефону
Переваги співробітництва з нами:
Зручно
Найбільша мережа
відділень в
Україні
Швидко
Видаємо гроші
лише за 20 хвилин.
Потрібні лише
паспорт та код
Надійно
Працюємо на ринку
мікрокредитування 7 років. Нам довіряють по всій країні!
Практично
Можливість погасити кредит
достроково чи продовжити термін
Оформити заявку
Наші відділення

Отримання кредиту без застави – це реальність

011Напевно, Ви потрапляли у ситуації, коли терміново потрібні гроші. Звичайно, адже всі ми люди і фінансові проблеми час від часу трапляються з нами. Як Ви зазвичай знаходите потрібні гроші до зарплати? Позичаєте в знайомих, берете кредит в банку чи отримуєте необхідну суму в ломбарді? Ці способи досить поширені, але коли у Вас немає можливості ними скористатися, найкраще – це взяти мікрокредит від ШвидкоГроші.

Особливість мікрокредитів у тому, що вони розраховані на термінову фінансову допомогу для людей, які її потребують. Причиною для великої популярності таких позик серед населення України є те, що вони допомагають людям вирішити фінансові питання, не змушуючи їх збирати безліч довідок для відкриття кредиту. Так, Ви зможете отримати до 5000 гривень всього за 20 хвилин – майже миттєво. Термін кредиту – на Ваш вибір – на 7 або 14 днів.

Як оформити кредит готівкою?

Умовами кредитування в ШвидкоГроші передбачено, що для оформлення позики Вам треба лише оригінал паспорту громадянина України та ідентифікаційний код. Кредити видаються українцям від 18 до 60 років, у яких є постійний трудовий дохід, але при цьому Ви можете працювати неофіційно або самі на себе.

В нашій компанії Вам не потрібно буде залишати заставу у вигляді цінних речей чи грошей. Також позика офомлюється без поручителів. Ми не накладаємо на Клієнтів штрафів і не змушуємо виплачувати комісії.

За Вашим бажанням Ви можете необмежено продовжувати кредит або виплачувати раніше. Також у нас доступна можливість виплатити позику частинами, адже не завжди є можливість виплати суму цілком.


“Колись дуже давно не мав можливості заплатити за навчання через затримку зарплати. Взяв кредит на два тижні, все оплатив, а згодом закрив кредит. Нещодавно знову з’явилася потреба в термінових грошах, і я вже знав куди йти, тому що це дійсно дуже зручно. До того ж на другий раз не довелося заповнювати анкету заново.” Андрій, 30 років.


“Мені чомусь до останнього не хотілося брати кредитів. Ні в банку, ні в таких компаній. Але коли мене звільнили, а в чоловіка була затримка з зарплатою, нам не було за що навіть заплатити за житло, тому пішли в ШвидкоГроші, у них відділення було якраз біля нашої зупинки метро. Все настільки сподобалось, швидко, зручно, співробітники все зрозуміло розказали. Кредит згодом виплатили, хоч і продовжували його два місяці. Хороша компанія!” Галина, 48 років.

 

Детальніше про умови отримання кредиту
ШвидкоГроші
3.9/5 (Оцінок : 2771)