Кредити готівкою до зарплати в Одесі
Я хочу отримати:
600
10000

Кредити готівкою до зарплати в Одесі

Це просто:
Готівкою
за 20 хвилин
Лише паспорт
і код
Без довідок,
застави та
поруки
Без прихова-
них платежів
та комісій
Отримати гроші просто!
2
Отримайте підтвердження
по телефону
Список відділень в Одесі
Адреса: просп. Добровольського 112Одеса Телефон: 093 170 10 17

Орієнтири: Суворовський район - посьолок Котовського. Біля ринку "Північний". Автобусна зупинка ("Бочарова") як їхати з міста

Адреса: просп. Добровольського 123БОдеса Телефон: 093 170 10 17

Орієнтири: Суворовський район, селище Котовського. Трамвайна зупинка "Затонського" (як їхати в сторону центра). Навпроти супермаркета "Таврія В"

Адреса: просп. Добровольського 75АОдеса Телефон: 093 170 10 17

Орієнтири: Суворовський район - посьолок Котовського. Міні-ринок "Марсельський". Навпроти трамвайної зупинки "Марсельська", як їхати с пос. Котовського в центр міста

Адреса: вул. Новосельського 54Одеса Телефон: 093 170 10 17

Орієнтири: перетин з вул. Торгова, на розі магазин "Продукти", поруч Водний інститут та "Новий ринок"

Адреса: вул. Пантелеймонівська 126Одеса Телефон: 093 170 10 17

Орієнтири: біля ринку "Привоз", зупинка 83 маршрутного таксі, напроти магазину "Адідас"

Адреса: вул.Пантелеймонівська 70Одеса Телефон: 093 170 10 17

Орієнтири: Біля ринку "Привоз". Перетин вулиць Рішельєвська і Пантелеймонівська. Поблизу знаходиться кафе "Компот" і "Аптека низьких цін"

Адреса: вул. Пантелеймонівська 95Одеса Телефон: 093 170 10 17

Орієнтири: біля ринку "Привоз", на перетині вулиць Преображенська та Пантелеймонівська, на трамвайній зупинці "вул. Преображенська", поряд дисконт центр "Адідас"

Адреса: вул. Академіка Корольова 70Одеса Телефон: 093 170 10 17

Орієнтири: мікрорайон "Таїрово", зупинка "пл. Незалежності", по стороні McDonalds

Адреса: просп. Академіка Глушка 13Одеса Телефон: 093 170 10 17

Орієнтири: район міста "Таірово", зупинка громадського транспорту ТЦ "Панорама". Через дорогу від ТЦ, в 10 метрах від зупинки.

Адреса: просп. Добровольського 137АОдеса Телефон: 093 170 10 17

Орієнтири: Суворовський район - селище Котовського. Зупинка "Генерала Бочарова" як їхати в місто. Біля ТЦ "Мій Дім"

Адреса: вул. Велика Арнаутська 84/1Одеса Телефон: 093 170 10 17

Орієнтири: Приморський район, зупинка "Велика Арнаутська", на перетині вулиць Велика Арнаутська та Преображеська. Поруч магазин "Madoc"

Кредит на карту в Одесі

Кредит готівкою в Одесі - ШвидкоГрошіСьогодні більшість українців живуть, розраховуючи свій бюджет до чергової зарплати. Це зовсім не говорить про тяжке становище громадян, просто такий спосіб життя цілком звичний і зручний для багатьох. Труднощі починаються в той момент, коли виникають непередбачені витрати.

Магазин побутової техніки пропонує грандіозні знижки, а Ви підшукали новий, великий холодильник? Раптово підвернулася палаюча путівка? Варіантів буває безліч, проте питання залишається один: де знайти потрібну суму готівкою, якщо зарплата ще далеко? Правильне рішення – взяти швидкий кредит на карту в компанії ШвидкоГроші. Це дозволить вирішити фінансові питання швидко, просто і вигідно.

Чим зручні швидкі гроші?

Наша компанія пропонує такий продукт кредитування, як – мікрокредит, що враховує потреби і потреби більшості жителів країни. З кожним днем ​​до нас звертаються сотні споживачів, підтверджуючи ефективність роботи компанії. Швидкі позики до зарплати володіють декількома особливостями, які відсутні у більшості банків.

  1. Швидкість оформлення. З моменту звернення клієнта до видачі грошей піде 20 хвилин. Це набагато швидше, ніж оформлення банківського, де тільки рішення доведеться чекати до декількох днів.
  2. Високий відсоток схвалення. Немає підтвердження доходів або погана кредитна історія? У Вас є всі шанси отримати гроші до зарплати в Одесі та багатьох інших містах України. Досить заповнити заявку, вказати паспортні дані, і відповідь прийде протягом декількох хвилин.
  3. Оформлення позики по 2 документам. Щоб отримати гроші до зарплати, буде потрібно тільки оригінал паспорта та ідентифікаційного коду,. Погодьтеся, таке рішення швидке і максимально просте.

Гроші в кредит в Одесі – багато чи можна отримати?

Ми намагаємося запропонувати максимально гнучкі умови позик:

  • при першому зверненні за кредитом сума складе від 400 до 5000 гривень.
  • тим, хто вже оформляв позику в компанії – сума позики може бути збільшена.

Плата за користування грошима розраховується індивідуально кожного клієнта, в залежності від суми та строку. Постійні позичальники можуть розраховувати на більш вигідні умови співпраці. Кредит без довідки про доходи в Одесі можна оформити на різний термін. Це може бути 7 або 14 днів. У разі якщо Ви хочете погасити позику достроково, вартість буде перерахована. При необхідності термін можна продовжувати на такий же період.

Відгуки клієнтів ШвидкоГроші в Одесі:

Женя, маркетолог
“Я колись уже звертався в ШвидкоГроші за готівкою, у відділенні на Пантелеймонівській, брав 2000 на тиждень, але погасив кредит за 4 дні, відсоток менше взяли. На цей раз позичав на карту, прямо з дому з комп’ютера, ще швидше вийшло і ходити нікуди не потрібно. Зручно придумали дуже.”
Катерина, сторож
“Я вже пенісонерка по документам, але ще працюю. Побачила рекламу ШвидкоГроші на вулиці, потрібні були гроші терміново на оплату комуналки. Подзвонила, мене детально про все розпитали, потім обіцяли передзвонити, і сказати яке прийняли рішення. Передзвонили майже відразу, підказали де найближче до дому відділення, виявилося на Добровольського їх тут цілих два. Вибрала яке ближче, мені по телефону докладно розповіли як йти, що з собою потрібно взяти, і які умови. Відразу дали потрібну суму, на все разом пішло менше години.”

Детальніше про умови отримання кредиту
ШвидкоГроші
3.9/5 (Оцінок : 2771)