Кредити готівкою до зарплати в Львові
Я хочу отримати:
400
3000

Кредити готівкою до зарплати в Львові

Це просто:
Готівкою
за 20 хвилин
Лише паспорт
і код
Без довідок,
застави та
поруки
Без прихова-
них платежів
та комісій
Отримати гроші просто!
2
Отримайте підтвердження
по телефону
Список відділень у Львові
Наші відділення
Ваше місто


Відгуки клієнтів «ШвидкоГроші» у Львові

Тарас, 27 років, продавець-консультант
“Потрібно було трохи грошей до зарплати у Львові. У мене нараховується мінімальна заробітна платня, тому жоден банк не дав кредит, хоча я неодноразово зверталася. Тільки консультант ШвидкоГроші погодився оформити позику. Дякую!”

Руслан, 30 років, будівник
“Вирішив подарувати доньці на День народження велосипед, але грошей на покупку не вистачало. Оформив заявку онлайн. З ШвидкоГрошей одразу зателефонували. У той же день отримав гроші у найближчому відділенні. Дуже вдячний за допомогу фірмі.”

Олеся, 41 рік, медсестра
“Потребувала готівковий кредит на ремонт будинку. Брат порадив ШвидкоГроші. Організація надійна, я отримала гроші без зайвих зусиль. Будинок полагодили, а зараз вже повернула кредит.”

Куди звертатися за грошима в кредит у Львові

Швидко кредит без довідки про доходи у Львові видає «ШвидкоГроші». Організація з мікрокредитування офіційно зареєстрована у Держфінпослуг, тому працює на законних засадах. Видає кредити у випадку форс-мажора та будь-яких інших потреб.

До відділення «ШвидкоГроші» у Львові можна прийти за кредитом готівкою без довідки про доходи. Важлива умова — вік від 18 до 60 років і постійний трудовий прибуток. Жодного зайвого документа надавати співробітнику компанії не потрібно — достатньо паспорта та ідентифікаційного коду.

Мінімальна сума, на яку може розраховувати позичальник, — 400 грн. Максимально Ви маєте право отримати 3000 грн. Доступний сервіс і гарантований захист особистих даних — головні переваги «ШвидкоГроші».

Детальніше про умови отримання кредиту