Кредит у Львові
Я хочу отримати:
грн.
600
10000

Кредит у Львові

Все просто:
Гроші
прийдуть на
Вашу карту
Лише паспорт
і код
Без довідок,
застави та
поруки
Без прихова-
них платежів
та комісій
Отримати гроші просто!
Переваги співробітництва з нами:
Зручно
Найбільша мережа
відділень в
Україні
Швидко
Видаємо гроші
лише за 20 хвилин.
Потрібні лише
паспорт та код
Надійно
Працюємо на ринку
мікрокредитування 7 років. Нам довіряють по всій країні
Практично
Можливість погасити кредит
достроково чи продовжити
Оформити заявку
Список відділень у Львові

Де взяти кредит готівкою у Львові

Львів – історичне місто, яке сьогодні є освітнім та культурно-мистецьким центром західної України, де навчаються та працюють тисячі фахівців. Кожному з них щодня треба сплачувати за навчання, гуртожиток та покривати побутові витрати, саме цьому доступність молодіжного кредиту у Львові має велике значення. Отримати позику у банку людині, вік який не досяг 21 року, достатньо важко, так як установи недовірливо відносяться до таких позичальників і у більшості випадків відмовляють їм. Іншим варіантом вирішення проблеми отримання додаткових коштів може стати звернення до мікрофінансової організації «ШвидкоГроші», яка має 11 відділень у Львові де кожен громадянин України може отримати готівковий кредит.

Швидке та вигідне отримання позики у Львові

Споживче кредитування – це зручний спосіб позичання грошей для покриття повсякденних витрат. Послуги в цій сфері надають не тільки банки, а й мікрофінансові організації, зокрема компанія «ШвидкоГроші», які щоденно обслуговує тисячі Клієнтів по всій країні. Компанія не обмежує перелік можливих позичальників тільки тими, хто має офіційне місце роботи або позитивну банківську історію.

Серед тих, хто воліє отримати кредит готівкою у Львові в одному з відділень «ШвидкоГроші»:

  • громадяни без офіційного місця праці;
  • пенсіонери;
  • студенти;
  • військовослужбовці;
  • позичальники з поганою кредитною історією;
  • тимчасово безробітні.

Серед користувачів мікропозик – робочі, домогосподарки, менеджери, керівники та люди творчих професій, яким швидко потрібні гроші, але у них не має часу збирати документи для звернення в банк. Варто зауважити, що компанія «ШвидкоГроші» не оцінює платоспроможність Клієнта за довідкою про рівень доходу, а дивиться на його реальний заробіток, який має мати трудовий характер.

Організація видає кредит з 18 років у Львові усім студентам навчальних закладів, дозволяючи своєчасно сплачувати рахунки за навчання та відпочинок. Відділення «ШвидкоГроші» знаходяться у різних частинах міста і, звичайно, у центрі, що дає можливість отримати позику не витрачаючи значну кількість часу на поїздки та очікування у черзі. Процес оформлення займає декілька хвилин, а отримати кредит готівкою можна без довідки про доходи та інших документів.

Оформлення грошової позики від «ШвидкоГроші»

Отримати додаткові кошти у одному з відділень компанії може кожен громадянин України віком від 18 до 60 років. Для цього треба заповнити анкету, вказавши персональні дані та надавши такі документи, як:

  • паспорт;
  • ідентифікаційний номер платника податків.

Від позичальника також потрібен буде номер мобільного телефону, через який він зможе зв´язуватися с працівником компанії, отримувати потрібні консультації та інше. Мінімальна сума позики складає 400 гривень, а максимальна 5000 грн, але для постійних клієнтів її може бути збільшено. Стандартний термін погашення складає 14 днів з можливістю пролонгації на невизначений термін при умові своєчасної оплати суми за користування грошима компанії, яка складає 2% від розміру позики в день.

Якщо взяти кредит готівкою у Львові за деякими причинами неможливо, можна оформити заяву на сайті «ШвидкоГроші». Якщо Клієнт вже користувався послугами компанії, процес переказу коштів 5-10 хвилин, а отримати їх можна на картку будь-якого українського банку.