Швидкий кредит
Я хочу отримати:
600
10000

Швидкий кредит

Це просто:
Гроші прийдуть на Вашу карту
Лише паспорт
і код
Без довідок,
застави та
поруки
Без прихова-
них платежів
та комісій
Отримати гроші просто!
2
Отримайте підтвердження
по телефону
Переваги співробітництва з нами:
Зручно
Найбільша мережа
відділень в
Україні
Швидко
Видаємо гроші
лише за 20 хвилин.
Потрібні лише
паспорт та код
Надійно
Працюємо на ринку
мікрокредитування 7 років. Нам довіряють по всій країні!
Практично
Можливість погасити кредит
достроково чи продовжити термін
Оформити заявку
Наші відділення
Ваше місто

Де оформити швидкий кредит в Україні?

Быстрый кредит - ШвидкоГроші

Швидке кредитування в Україні стає все більш популярнішим. Це пов’язано з тим, що при виникненні фінансових труднощів, легше отримати гроші не в банку і не у друзів, а у фінансовій організації по швидкому кредитуванню. У банку запросять виписку про заробітну плату, а позичати гроші до зарплати у друзів якось незручно. Для того, щоб без всяких труднощів отримати гроші в борг, потрібно звернутися в ШвидкоГроші. Відділення компанії ШвидкоГроші розташовані як в Києві, так і по всій Україні. Процедура оформлення швидкого кредиту займає не більше 20 хвилин часу. І це з моменту звернення в компанію до моменту отримання грошей. Отримати швидкий кредит на карту дуже просто. Головне мати при собі паспорт і код. Якщо Ви вирішили оформити швидкий кредит онлайн тоді необхідно залишити заявку на сайті компанії ШвидкоГроші. У разі позитивного результату швидкий кредит можна буде забрати в будь-якому відділенні. При повторному зверненні гроші будуть перераховані на будь-яку карту українського банку.

Хто може отримати швидкий кредит?

Будь-який громадянин України, якому виповнилося 18 років і який ще не досяг 60 річного віку, має можливість оформити кредит. Зробити це можна тільки з паспортом та кодом. Надавати довідки з роботи і інформацію про поручителів не потрібно. Потрібно тільки заповнити анкету на сайті компанії або безпосередньо у відділенні. Анкету обробляють протягом 10 хвилин і після позитивного результату, отримати миттєвий кредит можна відразу в відділенні. Кому зручно дізнатися результат по кредиту не виходячи з дому, можна залишити заявку на сайті компанії і чекати дзвінка оператора протягом 5 хвилин. Більшість українців користуються роками послугами мікрокредитування від ШвидкоГроші і отримують потрібну суму в борг миттєво.

Яку суму можна отримати при швидкому кредитуванні від ШвидкоГроші? Компанія видає швидкі позики на карту України або безпосередньо у відділенні від 400 до 5000 грн. При повторному зверненні суми кредитування можуть бути більше. Все дуже просто і доступно кожному. Гроші будуть перераховані на банківський рахунок Клієнта миттєво.

Переваги отримання грошей в компанії ШвидкоГроші

1) Компанія працює як з онлайн заявками, так і з заявками, які залишають безпосередньо у відділеннях. Тобто компанія спеціалізується на онлайн і оффлайн видачі кредитів.
2) Термін кредитування від 7 до 14 днів, що теж дуже зручно.
3) Отримати гроші можна дуже швидко. При першому зверненні за 20 хвилин, при повторному за 5 хвилин.
4) Існує можливість дострокового погашення.
5) При необхідності можна продовжити кредит ще на 7 або 14 днів.
6) ШвидкоГроші надійна компанія, яка спеціалізується на видачі кредитів вже багато років. Залишаючи свої паспортні дані, можна сміливо довіряти компанії і бути впевненим в тому, що інформація про Клієнтів далі компанії нікуди не піде.
7) Відділення можна знайти по всій території України.

Відгуки клієнтів:

Василь, 59 років, працює на державному підприємстві 
“Я працюю все життя на державному підприємстві, зарплату отримую невелику. А тут перший онук народився і потрібно було зробити подарунок, так ще й зарплату затримали, зайняти не в кого було, в банк йти теж було незручно. Я пішов в ШвидкоГроші щоб запитати чи дадуть мені 400 грн в мої 59 років. Чесно кажучи, я не повірив. Сказали прийти потрібно тільки з паспортом та кодом. Приніс, дівчатка допомогли заповнити бланк. Сказали чекати 10 хвилин. Потім мені подзвонили з цієї компанії і сказала, що дадуть гроші. Це так швидко. Я за 20 хвилин отримав 400 грн і відразу ж поїхав за подарунком для дочки і внучки! Спасибі ШвидкоГроші!”

Детальніше про умови отримання кредиту
ШвидкоГроші
4.3/5 (Оцінок : 1689)