Довідка

Умови отримання кредиту:

Яку суму можна отримати в кредит при першому зверненні?
Ви можете отримати від 1000 до 20 000 грн.
Який відсоток по кредиту?
У нас фіксовані проценти за користування кредитом, сума процентів залежить від розміру кредиту і терміну.
Що таке загальна вартість кредиту? Як вона розраховується. 

Розрахунок загальної вартості кредиту для споживача за договором здійснюється у грошовому виразі шляхом підсумовування загального розміру кредиту та загальних витрат за споживчим кредитом за формулою Варт = К + ЗВ, де Варт - загальна вартість кредиту для споживача за договором про споживчий кредит; К - загальний розмір кредиту, що є сумою коштів, які надані та/або можуть бути надані споживачу за договором (основний борг за кредитом, тіло кредиту); ЗВ - загальні витрати за споживчим кредитом. Загальні витрати за споживчим кредитом включають такі витрати споживача: проценти за користування споживчим кредитом; платежі за послуги кредитного посередника, що підлягають сплаті споживачем (за наявності);комісії та інші обов’язкові платежі за додаткові та супутні послуги кредитодавця, які сплачуються споживачем, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням споживчого кредиту, розраховані на дату укладення договору та є обов’язковими для укладення договору. Приклад розрахунку: при сумі кредиту в 1000 грн. на 7 днів, проценти за користування коштами складають 2% за день або 20 грн. в день або 140 грн. за 7 днів користування кредитом. Ніяких додаткових комісій і платежів за користування кредитом Компанія не стягує. Таким чином Варт буде складати Варт = К + ЗВ =1000 грн. + 140 грн=1 140 грн.

Які обмеження у віці для отримання кредиту?
Вік позичальника від 18 до 70 років.
Які документи потрібні для отримання кредиту?
Оригінал паспорта або ID-карта та ідентифікаційний код.
Чи можу я отримати кредит, якщо працюю неофіційно?
Ми не вимагаємо підтвердження офіційного працевлаштування.
Чи можу я отримати кредит без довідки про доходи?
Ми видаємо кредити без довідки про доходи.
Можна отримати кредит, якщо тільки влаштувався на роботу? 
Так, для нас не важливий стаж роботи.
На які цілі дають кредит?
Гроші видаються готівкою на будь-які потреби.
Для отримання кредиту потрібні застави, поручителі?
Ми видаємо кредити без застави та поручителів.
Можна оформити кредит в ШвидкоГроші, якщо є відкриті кредити в інших банках?
Так, Ви можете отримати у нас гроші, якщо у Вас відкриті позики в інших кредитних організаціях.
Які є додаткові комісії за кредитом?
У нас відсутні приховані комісії, додаткові платежі, страховки, перші внески та інше. Ви оплачуєте тільки проценти за користування кредитом.
Де можна оформити кредит?
Онлайн в Особистому кабінеті на сайті компанії і в будь-якому відділенні ШвидкоГроші по всій території України.
Чи може пенсіонер отримати кредит?
Так, якщо на момент оформлення він працює (навіть не офіційно) і йому до 70 років

Процедура отримання кредиту:

Скільки часу займе оформлення кредиту?
Оформлення кредиту займе 20 хвилин.
Як отримати кредит готівкою?
Для оформлення кредиту, необхідно прийти у відділення ШвидкоГроші з паспортом і кодом, оформити з співробітником анкету, підписати кредитний договір та отримати гроші.
Як отримати кредит на карту?
Щоб взяти кредит на карту, достатньо заповнити анкету на сайті, підписати документи в електронному вигляді і вказати дані своєї банківської картки для переказу грошей.
Можна оформити кредит по телефону?
Ви можете оформити анкету на кредит по телефону і, після позитивного рішення у видачі кредиту, забрати гроші в найближче до Вас відділення.
О котрій годині на відділеннях обідня перерва?
Всі відділення ШвидкоГроші працюють без перерви на обід.Головний офіс працює без перерви на обід з 9:00 до 18:00

Умови користування кредитом:

Чи має клієнт право на відмову від договору та на протязі якого часу клієнт має змогу використати таке право
 • 1. Споживач має право протягом 14 календарних днів з дня укладення договору про споживчий кредит відмовитися від договору про споживчий кредит без пояснення причин, у тому числі в разі отримання ним грошових коштів.
 • 2. Про намір відмовитися від договору про споживчий кредит споживач повідомляє кредитодавця у письмовій формі (у паперовому вигляді або у вигляді електронного документа, створеного згідно з вимогами, визначеними Законом України "Про електронні документи та електронний документообіг") до закінчення строку, встановленого частиною першою цієї статті. Якщо споживач подає повідомлення не особисто, воно має бути засвідчене нотаріально або подане і підписане представником за наявності довіреності на вчинення таких дій.
 • 3. Протягом семи календарних днів з дати подання письмового повідомлення про відмову від договору про споживчий кредит споживач зобов’язаний повернути кредитодавцю грошові кошти, одержані згідно з цим договором, та сплатити проценти за період з дня одержання коштів до дня їх повернення за ставкою, встановленою договором про споживчий кредит.
 • 4. Споживач не зобов’язаний сплачувати будь-які інші платежі у зв’язку з відмовою від договору про споживчий кредит.
 • 5. Відмова від договору про споживчий кредит є підставою для припинення договорів щодо додаткових чи супутніх послуг, що були визначені як обов’язкові для отримання кредиту, укладених споживачем. Кредитодавець або третя сторона зобов’язані повернути споживачу кошти, сплачені ним за такі додаткові чи супутні послуги, не пізніш як протягом 14 календарних днів з дня подання письмового повідомлення про відмову від договору про споживчий кредит, якщо такі послуги не були фактично надані до дня відмови споживача від договору про споживчий кредит у порядку, визначеному законодавством.
 • 6. Право на відмову від договору про споживчий кредит не застосовується щодо:
  1) договорів про споживчий кредит, виконання зобов’язань за якими забезпечено шляхом укладення нотаріально посвідчених договорів (правочинів);
  2) споживчих кредитів, наданих на придбання робіт (послуг), виконання яких відбулося до закінчення строку відмови від договору про споживчий кредит, встановленого частиною першою цієї статті."
Наявність у клієнта права розірвати або припинити договір, права достроково виконання договору, а також наслідки таких дій
Відповідно до статті 15 Закону України «Про споживче кредитування» споживач має право на відмову від договору про споживчий кредит. Позичальник має право достроково повернути Кредит. У випадку дострокового повернення Кредиту розмір Процентів зменшується пропорційно дням фактичного користування Кредитом.
Який порядок внесення змін і доповнень до договору? 
Всі додатки, зміни та доповнення до Договору мають бути вчинені в письмовій формі та підписані належним чином сторонами.
Чи можливе збільшення фіксованої процентної ставки за договором без письмової згоди споживача фінансової послуги? 
Фіксована процентна ставка за договором без письмової згоди споживача фінансової послуги не збільшується"

Процедура погашення кредиту:

Як оплачувати кредит?
Для погашення кредиту Ви можете звернутися в будь-яке відділення ШвидкоГроші, внести платіж через банк або сплатити з Вашої картки Visa / Master Card на нашому сайті.
Чи можу я сплатити кредит через банк?
Ви можете оплатити кредит в будь-якому відділенні банку або через термінал.
Які документи потрібно мати при собі для оплати кредиту?
Для оплати кредиту у відділенні візьміть з собою паспорт. Якщо оплачуєте за безготівковим розрахунком - знадобляться тільки банківські реквізити. На сайті компанії можете сплачувати кредит без будь-яких документів.
Чи може замість клієнта оплачувати кредит інша людина?
Так, замість Клієнта за його згодою оплатити кредит може інша людина.
Чи можна продовжити терміни користування кредитом?
Можна продовжити терміни, для цього необхідно сплатити проценти за продовження.Кредит можна погашати достроково, при цьому плата за користування перерахується пропорційно дням користування грошима.
Скільки разів можна продовжувати кредит?
Кількість продовжень/перекредитувань не обмежена.
Можна погашати кредит частинами?
Так, для цього необхідно внести проценти за продовження та будь-яку частину від кредиту. При цьому, нові проценти за користування зменшуються пропорційно розміру кредиту.


Умови повторного оформлення кредиту:

При повторному оформленні кредиту потрібно буде знову подавати анкету і чекати на рішення?
Ні, при повторному оформленні потрібно тільки підписати новий кредитний договір.
Скільки часу займе повторне оформлення кредиту?
Менше 5 хвилин
Які документи потрібно з собою мати при повторному оформленні кредиту?
Тільки паспорт.
Можна відкрити кредит, якщо попередній не погашено?
Одночасно може бути відкрито тільки один кредит.
Де можна повторно відкривати кредит?
Незалежно від того, де Ви відкривали свій перший кредит, повторно взяти кредит Ви можете як в Особистому кабінеті на сайті компанії, так і в будь-якому відділенні ШвидкоГроші по всій території України.
Якщо за попереднім кредитом була просрочка, можна повторно відкрити кредит?
Так, важливо щоб попередній кредит був закритий.
Яку суму можна отримати при повторному оформленні кредиту?
Для постійних клієнтів ліміт збільшується.

Загальні питання: :

Законодавство:

Посилання:

ШвидкоГроші – це спеціалізована фінансова компанія «Споживчий Центр».

Товариство зареєстровано Держфінпослуг, свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ІК №78. Товариство надає фінансову послугу з надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту. Відомості про державну реєстрацію ТОВ "Споживчий центр": дата запису в Єдиному державному реєстрі про проведення державної реєстрації юридичної особи - 11.11.2010, номер запису - 1 074 102 0000 038148. Ліцензія видана Нацкомфінпослуг, розпорядження від 28.02.2017 р. №438.

Наші реквізити: ТОВ «СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР», ЄДРПОУ 37356833, 01032, м. Київ, вул. Саксаганського, 133-А, тел .: (044) 498 10 20,  адреса електронної пошти -info@sgroshi.com.ua Адреса, за якою приймаються скарги споживачів фінансових послуг у письмовому вигляді – 01032, м.Київ, вул.Саксаганського, 133А

Процентна ставка

Приклад розрахунку: при сумі кредиту в 1000 грн., проценти за користування коштами складуть 20 грн. в день, що становить 2% в день. APR – 730%. Ніяких додаткових комісій і платежів за користування кредитом Компанія не стягує.

Фінансова відповідальність, що накладається на Позичальника в разі невиконання зобов’язань перед фінансовим партнером:

 • Може бути розпочато процес примусового стягнення боргу чи можлива передача права вимоги боргу третім особам.
 • У випадку невиконання/неналежного виконання Позичальником будь-яких грошових зобов’язань за Договором Кредитор залишає за собою право нарахування неустойки, розмір якої складає 2% в день від суми виданого кредиту за кожен день невиконання/неналежного виконання кожного окремого зобов’язання незалежно від суми невиконаного/неналежно виконаного зобов’язання.

Загальна інформація про компанію ШвидкоГроші.