Кредити готівкою до зарплати в Чернігові
Я хочу отримати:
грн.
600
10000

Кредити готівкою до зарплати в Чернігові

Все просто:
Гроші
прийдуть на
Вашу карту
Лише паспорт
і код
Без довідок,
застави та
поруки
Без прихова-
них платежів
та комісій
Отримати гроші просто!
Переваги співробітництва з нами:
Зручно
Найбільша мережа
відділень в
Україні
Швидко
Видаємо гроші
лише за 20 хвилин.
Потрібні лише
паспорт та код
Надійно
Працюємо на ринку
мікрокредитування 7 років. Нам довіряють по всій країні
Практично
Можливість погасити кредит
достроково чи продовжити
Оформити заявку
Список відділень компанії ШвидкоГроші в місті Чернігів

Оперативний кредит готівкою в Чернігові.

Кредит готівкою в Чернігові - ШвидкоГрошіБільшість людей стикалися з ситуацією термінової необхідності мати невелику суму готівкою, а зарплати чекати залишається кілька тижнів. Наприклад, необхідно оплатити навчання на курсах, відремонтувати авто, закінчити ремонт квартири або раптом випала нагода купити недорого потрібну річ. ШвідоГроші – вихід зі складної ситуації, без нервів, стресів, незручностей!

Процес оформлення заявки.

Якщо Ви проживаєте в Чернігові або іншому місті України, гроші до зарплати Ви можете позичити в одному з найближчих відділень ШвидкоГроші. Для цього потрібно зробити всього три кроки:

  • Заповнити кредитну анкету.
  • Дочекатися рішення про надання позики.
  • Підписати договір і отримати готівку.

Скільки необхідно часу для оформлення позики? З моменту подачі документів і початку заповнення анкети до видачі грошей пройде не більше 20 хвилин.

Умови оформлення угоди.

ШвидкоГроші видає позики на максимально простих, вигідних умовах. Заявнику потрібно надати мінімальний набір документів, при цьому вимоги нашої компанії настільки лояльні, що необхідні кошти отримують практично всі громадяни, хто має постійний трудовий дохід! При зверненні необхідно враховувати наступне:

  • Вік 18-60 років.
  • Надайте паспорт і код.
  • Наявність постійного трудового доходу.

У нас можна отримати кредит без довідки про доходи, не важливо, проживаєте Ви в Чернігові або іншому місті. Ніяких інших документів, застави або поручителів не потрібно. Ми надаємо суму від 400 до 5000 грн. на термін від 7 до 14 днів. Якщо неможливо погасити борг своєчасно ми готові продовжити термін ще від 7 до 14 днів, потрібно тільки оплатити відсотки за попередній період.
Відвідавши найближчого відділення, отримати гроші ви зможете всього через 20 хвилин. А при зверненні вдруге – буквально за 5 хвилин менеджери розглянуть ваше звернення в відділенні або онлайн, прийнявши рішення щодо надання позики. ШвидкоГроші – це швидко, просто і вигідно!

Відгуки:

Леся, вчителька.
“Зібрала дитини в школу, а це зараз задоволення недешеве. Але самі розумієте, на нормальної взуття дитині і хорошому рюкзаку економити не можна, потім лікарі дорожче обійдуться. Ось що мені сподобалося, не потрібно було нікого ні про що просити, влазити перед знайомими в борги. Зайшла в відділення на проспекті Перемоги, все моментально оформили, гроші на руках одразу, супер зручно!”
Вова, аналітик.
“Зарплату на роботі іноді затримують, а жити на щось треба. Не в перший раз вже звертаюся в ШвидкоГроші. Якщо під час гроші не дали, то можна не весь кредит
 віддавати, а по частинах. Відносяться по-людськи, в відділенні на Рокоссовського мене вже впізнають, всі перевірки кожен раз проходити не потрібно.”