Експрес
кредит
все-все
Онлайн!

Експрес
кредит

все-все
Онлайн!
Все просто:
Гроші
прийдуть на
Вашу карту
Лише паспорт
і код
Без довідок,
застави та
поруки
Без прихова-
них платежів
та комісій
Я хочу отримати
Бажана сума кредиту:10000
100010000
Термін:13
3914
Дата погашения: November 7 (11/7/2020)
Тіло кредиту: 10000 грн
Отримати гроші просто!
2
Отримайте підтвердження
по телефону
Переваги співробітництва з нами:
Зручно
Найбільша мережа
відділень в
в Україні
Швидко
Видаємо гроші
лише за 20 хвилин.
Потрібні лише
паспорт та код
Надійно
Працюємо на ринку
мікрокредитування 9 років. Нам довіряють по всій країні!
Практично
Можливість погасити кредит
достроково чи продовжити
Оформити заявку
Наши отделения

Як отримати експрес кредит готівкою в «ШвидкоГроші»

kredit-nalichnymi-mariupolВам терміново потрібні гроші на ремонт техніки чи оплату рахунків? Найкращий варіант – експрес кредит від ШвидкоГроші. Ми видаємо позики для всіх громадян України за наявності постійного трудового доходу.

Наш кредит миттєвий, Ви отримаєте гроші вже за 20 хвилин у відділенні. Перш за все, Вам потрібно заповнити анкету і зачекати схвалення Вашої заявки. Вся процедура надзвичайно проста й легка. Після схвалення Ви підпишете договір і отримаєте готівкою Ваш експрес кредит.

В ШвидкоГроші Ви також можете подати заявку на кредит на сайті, підписати договір у відділенні, а на наступний раз отримати позику онлайн на картку.

В чому переваги експрес кредиту від ШвидкоГроші?

По-перше – це швидко. Ви точно встигнете взяти позику протягом обідньої перерви, Вам не потрібно виділяти декілька днів на оформлення кредиту.

По-друге, ми оформлюємо кредити без довідок, застав та поручителів. Усе максимально просто – Ви надаєте свої паспорт та код і отримуєте гроші!

По-третє, в ШвидкоГроші Ви оформите кредит без додаткових комісій, стягнень та штрафів, тому Ви одразу при оформленні позики будете знати точну суму до повернення.

По-четверте, Ви можете продовжити термін кредиту, або ж повернути всю суму достроково, в обох випадках плата за користування кредитними грошима перераховується. Зручність – ось ще одна причина обрати саме ШвидкоГроші.

І, наостанок, наші кредити на цільові, тобто Ви витрачаєте гроші за власним бажанням – на те що забажаєте – буде це ремонт автомобіля чи покупка подарунків ?

Для постійних Клієнтів існує цілий ряд переваг. Наприклад, оформлення позики у них займає близько 3-5 хвилин, їх обслуговують поза чергою, а також кредитний ліміт постійних Клієнтів збільшується!

Оцінити по достоїнству всі плюси співпраці з нашою компанією Ви зможете при першому візиті у відділення, де Вас завжди зустрінуть справжні професіонали своєї справи, які Вам детально усе пояснять і проконсультують по умовам експрес кредиту..