Кредити готівкою до зарплати в Запоріжжі
Я хочу отримати:
грн.
600
10000

Кредити готівкою до зарплати в Запоріжжі

Все просто:
Гроші
прийдуть на
Вашу карту
Лише паспорт
і код
Без довідок,
застави та
поруки
Без прихова-
них платежів
та комісій
Отримати гроші просто!
Переваги співробітництва з нами:
Зручно
Найбільша мережа
відділень в
Україні
Швидко
Видаємо гроші
лише за 20 хвилин.
Потрібні лише
паспорт та код
Надійно
Працюємо на ринку
мікрокредитування 7 років. Нам довіряють по всій країні
Практично
Можливість погасити кредит
достроково чи продовжити
Оформити заявку
Список відділень компанії ШвидкоГроші в місті Запоріжжя

Як отримати кредит готівкою в Запоріжжі

Кредит наличными в Запорожье - ШвидкоГроші

Мікрофінансова компанія ШвидкоГроші дає можливість всім бажаючим взяти гроші до зарплати в Запоріжжі зручним способом.
Ще недавно, щоб оформити невеликий позику в банку доводилося надавати довідку про доходи, і документ, що підтверджує офіційне працевлаштування. Крім цього, необхідно було знайти поручителя і залишити заставу. Така фінансова процедура могла затягтися на кілька днів, або навіть тижнів.
Тепер це досить легко. Гроші в кредит в Запоріжжі можливо отримати на вигідних умовах, за коштами мікропозик. Все, що Вам необхідно це знайти найближче відділення компанії ШвидкоГроші. Тут Вам швидко видадуть кредит потрібної суми в перебігу в 20 хвилин!

 

ШвидкоГроші дає можливість взяти швидкий кредит

Для оформлення мікропозик, слід відвідати одне з відділень компанії ШвидкоГроші. У відділенні Вам необхідно буде надати співробітнику ідентифікаційний код і паспорт громадянина України для заповнення анкети.
Спеціаліст відправить запит на отримання грошей, після чого оформить договір, і по закінченню 20 хвилин Вам видадуть готівку. Розпоряджатися коштами, можна як завгодно, оскільки кредит готівкою не передбачає цільового призначення, гроші буду у Вас під рукою і витрачати Ви їх зможете на свої потреби.

Взяти певну суму в ШвидкоГроші – просто і доступно. Відділення розташовані в зручних районах міста, найближче відділення Ви можете знайти на сайті компанії.
Дізнатися інформацію щодо грошей в борг і адреси відділень, можливо, використовуючи номер телефону гарячої лінії компанії: 0 800 50 10 20, або скористатися розділом контакти на сайті компанії ШвидкоГроші, де є номер відділення компанії у Вашому місті.

Умови погашення мікрокредиту

Для того щоб погасити мікропозик в мікрофінансової компанії ШвидкоГроші у Вас є безліч способів. Один з найбільш зручних є – погасити кредит готівкою в відділенні компанії, на другому місці – особистий кабінет на сайті компанії, в якому Ви наочно можете подивитися всю інформацію про статус кредиту та іншу інформацію. Закрити кредит Ви можете там же в особистому кабінеті. Якщо Ви ще не зареєстровані в особистому кабінеті на сайті компанії є окремий розділ для оплати. Крім оплати на сайті погасити кредит Ви можете як в відділенні компанії, так і в будь-якому банку України внісши плату просто за реквізитами.
Якщо у Вас все ще залишаються питання з приводу кредитування в Запоріжжі – звертайтеся на гарячу лінію компанії або в будь-яку філію ШвидкоГроші, де Ви зможете отримати відповіді на всі питання, які Вас цікавлять.

Відгуки клієнтів:

Саша, робітник заводу.
“У нас з колегами якщо виникають проблеми з гроші, вже не виникає питань як це проблему вирішити. Навіть займати вже перестали один у одного, а навіщо? У нас на вул. Чарівна 52А є відділення Швидко Гроші, які нам в цій справі допомагають. Приходиш за лічені хвилини оформляти мікропозик на 600 – 800 гривень і все, ніяких проблем. Я так навіть дружині подарунок купив, про що вона і не здогадується.”
Ілона, майстер манікюру.
“Не повірите, але у мене відділення ШвідкоГроші прям в моє ж будинку на вулиці Гудименка 6. Якось не вистачало взимку грошей заплатити за комунальні послуги. Так я на сайті оформила заявку, потім зайшла до відділення і там забрала гроші. Вийшло дуже зручно.”