Кредит


для пенсіонерів

Кредит


для пенсіонерів
Все просто:
Гроші
прийдуть на
Вашу карту
Лише паспорт
і код
Без довідок,
застави та
поруки
Без прихова-
них платежів
та комісій

Я хочу отримати

Бажана сума кредиту:10000
60010000
Термін:13
3914
Дата погашення: July 20 (7/20/2020)
Тіло кредиту: 10000 грн
Отримати гроші просто!
2
Отримайте підтвердження
по телефону
Переваги співробітництва з нами:
Зручно
Найбільша мережа
відділень в
в Україні
Швидко
Видаємо гроші
лише за 20 хвилин.
Потрібні лише
паспорт та код
Надійно
Працюємо на ринку
мікрокредитування 9 років. Нам довіряють по всій країні!
Практично
Можливість погасити кредит
достроково чи продовжити
Оформити заявку

Наши отделения

Де видають кредит для пенсіонерів?

Пенсійний вік в Україні змінюється з кожним роком. Але в багатьох банках, вік для видачі кредитів відрізняється від пенсійного в меншу сторону. Взяти кредит пенсіонеру в банківських організація досить складно, ймовірність відмови сильно збільшується з віком. На щастя, в наш час йти в банк не обов’язково, і якщо виникла термінова потреба в грошах, завжди можна звернутися в організацію з видачі мікрокредитів.

ШвидкоГроші давно і міцно зайняли місце лідера на ринку мікрокредітних організацій. Нашому досвіду і знань можна довіряти, адже величезна кількість людей по всій Україні успішно користується нашим продуктом. При складанні договору, ми врахували всі нюанси і тонкощі, щоб звертатися до нас було зручно для Клієнтів. Величезна кількість людей по всій Україні зверталися до нас для вирішення своїх фінансових проблем, і після цього зверталися повторно. Це говорить про високу якість сервісу з нашого боку і дуже вигідних умовах. Ми вивчили те, наскільки непросто взяти кредит пенсіонеру і знайшли оптимальний вихід в цій ситуації.

Кредит пенсионерам - ШвидкоГрошіКредит готівкою для пенсіонерів видають не особливо охоче як банки, так і мікрокредітной організації. Але ми з розумінням ставимося до різних обставин в житті, з цієї причини не відмовляємо в кредитах людям тільки через їх віку. Максимальний вік позичальника в нашій компанії становить 60 років, саме до цього віку будь-яка людина може отримати позику в компанії ШвидкоГроші. Навіть якщо за документами ви вже перервали свою трудову діяльність, все одно ви можете розраховувати на отримання грошей в нашій компанії.
Отримати готівку у відділенні або зайняти трохи грошей на картку в нашій компанії досить просто. Часу на це піде близько 20 хвилин, з документів потрібно буде пред’явити лише паспорт та ідентифікаційний код.

Що необхідно для оформлення?

Для оформлення кредиту, в першу чергу, Вам потрібно знайти найближче відділення ШвидкоГроші. Зробити це можна у нас на сайті, в розділі Контакти, або уточнити за телефоном нашої гарячої лінії 0 800 50 10 20. Далі ви можете залишити заявку на сайті, ввести свої паспортні дані та іншу необхідну інформацію І чекати дзвінка від нашого працівника, який озвучить вам рішення від нашої організації, а також допоможе вибрати найбільш зручний для Вас місце, щоб забрати готівку. Або з паспортом і кодом прямуєте відразу в наше відділення, де співробітники компанії зроблять все можливе, щоб видача кредиту сталася максимально швидко і комфортно. Ніяких інших документів вам не потрібно, ми довіряємо нашим Клієнтам. Для нас досить того, що Ви самі впевнені, що зможете погасити борг вчасно, і це досить незвично для компаній, які видають кредити пенсіонерам в Україні. Термін погашення кредиту кожен Клієнт вибирає індивідуально, він може становити від 7 до 14 днів. У разі, якщо ви не можете повернути всю суму відразу, у Вас буде можливість оплатити лише відсоток за користування кредитом, а основну суму повернути пізніше.
Ми не робимо проблеми з віку наших позичальників, стати нашим клієнтом може як студент, так і пенсіонер. Наші відділення розташовані не тільки в великих містах на зразок Львова чи Києва, є вони і в менших містах, щоб можливість отримати грошей у борг без поручителів і величезної кількості зайвих документів. Нам не потрібна довідка з роботи, яку вимагають в більшості організацій. Багато людей похилого віку в наш час працюють неофіційно, мають регулярний дохід. за документами при цьому будучи пенсіонерами.

Чи дають кредит пенсіонерам в компанії ШвидкоГроші?

Однозначно, так. Ми регулярно схвалюємо рішення про видачу грошей в кредит пенсіонерам. Більшість рішень – позитивні.
якщо по Вашому заявці і прийде негативне рішення, то це точно не буде пов’язано з віком, тому ймовірність отримання відмови в нашій компанії є мінімальною.