Кредити готівкою до зарплати в Вінниці
Я хочу отримати:
600
10000

Кредити готівкою до зарплати в Вінниці

Це просто:
Готівкою
за 20 хвилин
Лише паспорт
і код
Без довідок,
застави та
поруки
Без прихова-
них платежів
та комісій
Отримати гроші просто!
2
Отримайте підтвердження
по телефону
Список відділень компанії ШвидкоГроші в місті Вінниця
Адреса: вул. Келецька 106Вінниця Телефон: 093 170 10 02

Орієнтири: кінцева тролейбусна зупинка "Миколи Ващука"

Адреса: просп. Коцюбинського 70Вінниця Телефон: 093 170 10 02

Орієнтири: зупинка "музей ім. Коцюбинського", торговий центр "ПетроЦентр", в торці будівлі з правого боку, за піцерією "Челєнтано"

Адреса: вул. Тімірязєва 48Вінниця Телефон: 093 170 10 02

Орієнтири: зупинка "Центральний ринок", з правого боку від парковки, в двоповерховому будинку, поряд "ХрумRoom" та "Фаворит Спорт"

Адреса: вул. Соборна 33Вінниця Телефон: 093 170 10 02

Орієнтири: зупинка "Соборна", навпроти Укртелекома

Адреса: вул. Келецька 1Вінниця Телефон: 093 170 10 02

Орієнтири: зупинка "Медичний Університет", біля взуттєвого магазину "Златна"

Адреса: пл. Привокзальна 1Вінниця Телефон: 093 170 10 02

Орієнтири: зупинка "Залізничний вокзал", зліва від входу в "Привокзальний ринок-2", біля "Київстар"

Кредит готівкою в Вінниці.

Кредит наличными в Виннице - ШвидкоГрошіФінансові проблеми можуть виникнути, здавалося б, на рівному місці. Затримка зарплати, ремонт автомобіля, комунальні платежі або витрати на ремонт – все це може відчутно вдарити по сімейному бюджету. Але вирішити проблему можна – швидко і вигідно – якщо звернутися в компанію ШвидкоГроші.

Кредит без довідки про доходи в Вінниці.

Часто причиною відмови у видачі кредиту в банку стає відсутність офіційного працевлаштування або довідки про доходи. Банки часто висувають досить жорсткі вимоги до позичальників, що робить їх послуги мало доступними і не завжди зручними.
Мікрофінансових організація ШвидкоГроші в цьому плані більш лояльні. Для оформлення позики необхідно відповідати наступним простим умовам:

  • Вік від 18 до 60 років;
  • Мати постійний трудовий дохід;
  • Бути громадянином України;
  • Прийти до відділення компанії або залишити заявку на сайті.

Вам знадобиться 20 хвилин вільного часу, щоб взяти гроші до зарплати у Вінниці, звернувшись до найближчого відділення ШвидкоГроші.

Як взяти кредит готівкою.

Подати заявку можна як в самому відділенні, так і на сайті компанії – якщо Ви вже раніше користувалися нашими послугами, то час на розгляд заявки скорочується до 5 хвилин. З документів необхідно надати лише паспорт та код ІПН. У відділенні компанії співробітники допоможуть із заповненням анкети, де Вам необхідно буде вказати свої дані та інформацію про себе. Після отримання позитивного рішення, складуть договір і розрахують суму оплати за право користування позикою. Кінцева сума до погашення залежить від терміну та суми кредиту. Після підписання договору Вам залишається лише отримати позику готівкою в відділенні компанії або на свою банківську карту, якщо Ви оформляєте кредит онлайн, і використовувати його на свій розсуд. Кредити не є цільовими, що істотно підвищує Ваші можливості!

Відгуки Клієнтів про роботу з компанією

Володимир, будівельник.
“Проживаю в Вінниці на на вул. Калецкі, зовсім поруч з відділення ШвідкГроші. Кожного ранку і вечора, коли йшов на роботу і з роботи проходжу повз і в одним днем ​​довелося не просто пройти повз, а заглянути всередину. Взяв невелику позику на ремонт обладнання, так як по роботі ще не розрахувалися, а до нової переступати не міг бо зламався перфоратор. Оформив кредит, швидко і без всяких проблем. Повернув займ через тиждень, просто заніс гроші назад у відділення. Спасибі за такий зручний сервіс.”
Алена, бухгалтер.
“Були з донькою на центральному ринку, знайшли два дуже красивих сукні, а грошей було всього на одне. Поки ходили і думали, як бути, побачила відділення Швидко Гроші на вулиці Тімірязєва. До кінця не була впевнена, що видадуть кредит, так як з документів був тільки паспорт і інн. Як виявилося – цього достатньо. Взязі мікропозик, купили дві сукні і залишилися задоволені. Кредит повернула швидко з першої зарплати.”

Детальніше про умови отримання кредиту
ШвидкоГроші
3.9/5 (Оцінок : 2771)