Кредити готівкою до зарплати у Полтаві
Я хочу отримати:
600
10000

Кредити готівкою до зарплати у Полтаві

Це просто:
Готівкою
за 20 хвилин
Лише паспорт
і код
Без довідок,
застави та
поруки
Без прихова-
них платежів
та комісій
Отримати гроші просто!
2
Отримайте підтвердження
по телефону
Список відділень компанії ШвидкоГроші в місті Полтава
Адреса: вул. Івана Мазепи (Калініна) 26Полтава Телефон: 093 170 10 27

Орієнтири: зупинка "23 вересня", поряд "Ваша Аптека"

Адреса: вул. Шевченко 50Полтава Телефон: 093 170 10 27

Орієнтири: зупинка "Шевченко", напроти магазину "Ельдорадо", вхід через магазин "Мix Fashion" 2 поверх

Адреса: вул. Зіньківська 4Полтава Телефон: 093 170 10 27

Орієнтири: зупинка "пл. Зигіна", ринок Павленківський, по дорозі до ТРЦ "Київ", між магазином "Будівельник" та Аптекою

Адреса: вул. Грушевського 11Полтава Телефон: 093 170 10 27

Орієнтири: зупинка "Ринок Мотель". Вхід в ринок зі сторони перехрестя, навпроти магазина "Мобілочка", між кіоском "Східні Ласощі" та магазином "Риба"

Адреса: вул. Героїв-Чорнобильців 4Полтава Телефон: 093 170 10 27

Орієнтири: зупинка "Героїв Чорнобильців (Чапаєва)", по стороні продуктового магазину "Усмішка", між магазинами "Каблучок" і "Світ одягу", навпроти весільного салону "Біла орхідея"

Отримання кредиту в Полтаві

Далеко не кожен мешканець Полтави може дозволити собі купувати все, що йому необхідно і користуватися найкращими послугами за одну тільки зарплату. Скоріше навпаки, і зарплата за місяць не здатна в повній мірі покрити навіть життєво важливі статті витрат. В такому випадку українці вважають за краще звертатися за кредитами в банки або мікрофінансові організації. Перші здатні запропонувати значні суми, але кінцева вартість послуг буде складати від 40% отриманих грошей, виплатити які під силу не кожному. Звернення в МФО, такі як «ШвидкоГроші», здатне не просто вирішити проблему, а отримати гроші онлайн на карточку зробити це швидко і на вигідних для Клієнта умовах.

Чим відрізняється мікропозика в «ШвидкоГроші» від банківського кредиту

Незважаючи на те, що МФО є мережею міні-банків, вони мало чим схожі з класичними банками. Особливості сегмента ринку кредитно-фінансових PDL послуг дозволяють їм видавати гроші на спрощених умовах, не вимагаючи від Клієнтів довідки про доходи, застави або поручительства третіх осіб. Це привертає українців, особливо якщо мова йде про необхідність покрити невелику заборгованість або придбати недорогі речі. В інших випадках жителі Полтави звертаються в банки.

Оформлення кредиту в банку

Банки пропонують позичальникам велику кількість послуг, які переважно орієнтовані на довгострокове обслуговування. Це дозволяють кредиторам отримувати відсотки протягом декількох років і більше, маючи постійних Клієнтів, які не можуть піти до інших кредиторам, не заплативши штраф або комісію. Розвиток ринку мікрокредитування в Україні змусило їх відновити видачу споживчих позик, але вартість подібної послуги становить від 30% до 90% річних. Крім цього буде потрібно надати:

 • довідку про доходи;
 • виписку з офіційного місця роботи;
 • платоспроможного поручителя;
 • папери на майно.

Збір всіх цих документів проблематичний для більшої частини жителів Полтави, які працюють неофіційно або які отримують мінімальну зарплату при наявному трудовому доході. Вони можуть можуть взяти кредит за поганою кредитною історією в слугам компанії «ШвидкоГроші», яка лояльна до своїх Клієнтів і пропонує їм вигідні умови обслуговування.

Мікропозика в «ШвидкоГроші»

Компанія пропонує оформлення вигідного кредиту готівкою у відділенні або через власний онлайн-сервіс, доступний з будь-якої точки України. Оформити позику може кожен громадянин у віці від 18 до 60 років, а його переваги, це:

 • фіксована процентна ставка;
 • відсутність додаткових платежів і прихованих комісій;
 • можливість пролонгації;
 • вільний графік внесення платежів;
 • великий вибір інструментів для обслуговування.

Звернутися в «ШвидкоГроші» можуть всі категорії громадян, які отримають рівні можливості для схвалення заявки, буде потрібно тільки:

 • паспорт;
 • ідентифікаційний код платника податків;
 • номер мобільного телефону і банківської карти.

Термін погашення становить 14 днів і дозволяє вносити платежі в будь-якому розмірі, що покриває щоденний відсоток за позикою. Клієнту доступна сума від 400 до 5000 гривень, яку він може отримати готівкою або переказом на банківську карту.

Коли виникають невеликі фінансові труднощі, жителі Полтави воліють звертатися не в банки, а в компанію «ШвидкоГроші», яка пропонує більш вигідні умови і лояльно ставиться до своїх клієнтів. Оформити гроші до зарплати можна в відділенні або через інтернет швидко і зручним способом.

Детальніше про умови отримання кредиту
ШвидкоГроші
3.9/5 (Оцінок : 2771)