Кредит
в Тернополі
все-все
Онлайн!

Кредит
в Тернополі

все-все
Онлайн!
Все просто:
Гроші
прийдуть на
Вашу карту
Лише паспорт
і код
Без довідок,
застави та
поруки
Без прихова-
них платежів
та комісій
Я хочу отримати
Бажана сума кредиту:10000
100010000
Термін:13
3914
Дата погашения: November 5 (11/5/2020)
Тіло кредиту: 10000 грн
Отримати гроші просто!
2
Отримайте підтвердження
по телефону
Переваги співробітництва з нами:
Зручно
Найбільша мережа
відділень в
в Україні
Швидко
Видаємо гроші
лише за 20 хвилин.
Потрібні лише
паспорт та код
Надійно
Працюємо на ринку
мікрокредитування 9 років. Нам довіряють по всій країні!
Практично
Можливість погасити кредит
достроково чи продовжити
Оформити заявку
Наши отделения
Список відділень компанії ШвидкоГроші в місті Тернопіль
АдресаТелефонЧас роботиОрієнтири
ул. Живова 9Ж
 • ПН-ПТ 08:00 20:00
 • СБ 10:00 19:00
 • НД 10:00 19:00
Прокласти маршрут
остановка "Центральный рынок"
ул. Живова 7
 • ПН-ПТ 08:00 20:00
 • СБ 10:00 19:00
 • НД 10:00 19:00
Прокласти маршрут
остановка "Автовокзал", возле пицерии "Фламинго"
ул. 15 Апреля 12
 • ПН-ПТ 08:00 20:00
 • СБ 10:00 19:00
 • НД 10:00 19:00
Прокласти маршрут
остановка "рынок Орион"

Швидкий кредит в Тернополі?

Ще років 10 тому отримання кредиту було досить важким, довгим процесом. Було потрібно зібрати велику кількість документів, чекати схвалення 1-3 дні. Багато кредитні організації і зараз працюють по ту ж схемою, що дуже незручно, якщо потрібні гроші прямо зараз.

Чи є якесь рішення проблеми? Так! Це рішення пропонує мікрокредітной компанія Швидко Гроші. Швидко оформити кредит готівкою дуже вигідно, просто, швидко. Сума, яку може Отримати клієнт, сягає 5000 грн., Видається на 7-14 днів. Якщо це те, що потрібно, можете прямо зараз подати онлайн заявку на розгляд.

Особливості позики в ШвідкоГроші:

Пропозиція компанії повністю відрізняється від пропозицій банків.

 1. Рішення за 5 хвилин. Коли готівка потрібна терміново, дорога кожна хвилина. Ми цінуємо час клієнта, тому заявка розглядається НЕ більше 5 хвилин.
 2. Гроші через 20 хвилин. Фінансові питання вирішуються миттєво. Відкладати до зарплати тепер не доведеться.
 3. Потрібно 2 документа – паспорт громадянина України та ідентифікаційний код. Це прекрасна можливість для бажаючих оформити кредит без довідки про доходи в Тернополі і багатьох інших містах України.

Гроші в кредит до зарплати в Тернополі - ШвидкоГроші

На які цілі видається кредит?

Безсумнівним плюсом кредитування в Швидко Гроші є те, що гроші видаються споживчим нецільовим позиками. Іншими словами, позичальник може витратити їх на будь-які потреби і НЕ звітувати за це. Завдяки цьому досягається максимальна свобода дій і можливість вирішувати будь-які фінансові питання клієнта:

 • оплата покупок;
 • організація святкувань;
 • оплата рахунків;
 • подорожі.

Як отримати гроші в зарплати в Тернополі?

Щоб оформити короткострокові займ, можна діяти двома способами.

 1. Прийти до відділення компанії Швидко Гроші в вашому місті. З собою необхідно мати оригінал паспорта та коду. У відділення клієнти заповнюють заяву на отримання бажаної суми. Відповідь приходить протягом 5 хвилин. Коли заявка схвалена, співробітник компанії запропонує підписати договір. 20 хвилин – і гроші вже у Вас в кишені.
 2. Ще більш легкий і швидкий спосіб скористатися мікрокредитом – онлайн кредит. Тут клієнту буде запропоновано ввести Паспортні дані. Вони необхідні для прийняття рішення про видачу грошей. Як тільки прийде схвалення, клієнт може під’їхати до відділення компанії для підписання договору.

Відгуки клієнтів про кредит до зарплати в м.Тернополі:

Марія, викладач
“Я досить відповідально ставлюся до планування бюджету, завжди гору скільки де витратила, але тут захворів мій улюблений кіт, йому було дуже погано. За симптомами в інтернеті знайшла, що проблеми з нирками, і потрібно терміново в ветерінарку везти. Віднесла, виписали ліків недешевих , на це пішли всі залишки зарплати, а жити на щось треба. Хотіла у батьків вже позичати, але побачила на Живова оголошення про гроші до зарплати. Зайшла, швидко все оформили, питань зайвих не задавали, але паспортні дані перевірили. Для екстрених випадків хороший вихід. Сказали, якщо що, потім на карту через інтернет такий же кредит оформити. В результаті і друзів не довелося напружувати і котик здоровий. Спасибі!”
Тарас, таксист
“Я працюю таксистом, зарплати в прямому сенсі в мене немає, готівка в кінці кожного дня. Нещодавно зламалася машина, брав гроші на ремонт. Відбив за кілька днів, погасив достроково і більше про це не думаю. Тепер, якщо хтось із знайомих просить в борг, відправляю їх в ШвидкоГроші!”