Споживчий


кредит

Споживчий


кредит
Все просто:
Гроші
прийдуть на
Вашу карту
Лише паспорт
і код
Без довідок,
застави та
поруки
Без прихова-
них платежів
та комісій

Я хочу отримати

Бажана сума кредиту:10000
60010000
Термін:13
3914
Дата погашения: August 18 (8/18/2020)
Тіло кредиту: 10000 грн
Отримати гроші просто!
2
Отримайте підтвердження
по телефону
Переваги співробітництва з нами:
Зручно
Найбільша мережа
відділень в
в Україні
Швидко
Видаємо гроші
лише за 20 хвилин.
Потрібні лише
паспорт та код
Надійно
Працюємо на ринку
мікрокредитування 9 років. Нам довіряють по всій країні!
Практично
Можливість погасити кредит
достроково чи продовжити
Оформити заявку

Наши отделения

Як отримати споживчий кредит?

Потребительский кредит - ШвидкоГроші

Причин для оформлення термінового кредиту може бути дуже багато. Найчастіше звернення за споживчим кредитом можна пов’язати з вирішенням побутових проблем або просто для подорожі або святкування дня народження. Напевно кожен з нас хоч раз, але намагався оформити швидкий кредит на споживчі товари. Вибравши фінансову компанію по швидкому кредитування ШвидкоГроші, гроші до 5000 грн. можна отримати вже через 20 хвилин після звернення. І для цього не потрібно вистоювати чергу в банку, чекати отримання довідки з місця роботи або про доходи за останні кілька місяців.
Компанія пропонує для Клієнтів найвигідніші умови для отримання споживчого кредиту без довідок. Завдяки зручності, послугами ШвидкоГроші користуються люди з усієї України. Взявши кредит на онлайн-покупки в ШвидкоГроші можна оцінити високий рівень обслуговування, швидкість прийняття рішення та простоту в оформленні. Компанія ШвидкоГроші пропонує Клієнтам, які звертаються за кредитом не перший раз, більш спрощені умови кредитування. Вся процедура від оформлення до отримання займає 5 хвилин часу. Для всіх постійних Клієнтів ШвидкоГроші гарантує позитивний результат у видачі грошей.

 

Яка процедура отримання споживчого кредиту за паспортом:

1) Звернутися в відділення
2) Вибрати необхідну суму
3) Надати паспорт і код
4) Заполніть анкету
5) Почекати 10 хвилин для прийняття рішення по кредиту
6) Підписати договір кредитування
7) Отримати гроші

Хто може звернутися за кредитом:

Компанія ШвидкоГроші видає швидкі споживчі кредити за паспортом всім, у кого є постійний трудовий дохід, навіть не офіційний. При цьому, позичальникові повинно бути від 18 до 60 років. Весь процес отримання грошей досить простий. Кожен, хто бажає оформити позику у фінансовій організації ШвидкоГроші, може також залишити заявку онлайн на сайті. Так, оформити споживчий кредит без поручителів, можливо не виходячи з дому. А в відділення потрібно буде підійти тільки для того, щоб забрати гроші. ШвидкоГроші видає швидкі кредити за 20 хвилин без прихованих платежів і переплат. Звернувшись в ШвидкоГроші, кожен Клієнт отримує якісну консультацію від спеціаліста компанії.

Відгуки постійних клієнтів компанії ШвидкоГроші

Аліна, 24 роки, стиліст.
“Вчора звернулася в ШвидкоГроші в Києві. Мені потрібно було зайняти 700 грн до заробітної плати. Відділення знаходиться прямо біля моєї роботи. Дівчата всі ввічливі, умови розповіли, я вирішила подати заявку. Вже через 10 хвилин після заповнення анкети мені сказали, що кредит схвалили. Я була дуже рада. Відразу ж на місці протягом 5 хвилин підписала договір і отримала свій кредит на 14 днів. Тепер ШвидкоГроші буду радити всім знайомим.”
Антон, 37, менеджер
“Я прийшов в ШвидкоГроші за споживчим кредитом у Львові. Мені сестра порадила звернутися саме в цю компанію, тому що гроші можна отримати швидко і без надання документів про роботу. Ось я звернувся в відділення і мені сказали заповнити анкету, вибрати потрібну суму і термін кредитування, перевірили мій паспорт і код. Поки я попив кави, рішення по кредиту вже прийняли і воно було позитивним. У підсумку я забрав свої 3000 і пішов купувати новий телефон.”