Кредит
в Ужгороді
все-все
Онлайн!

Кредит
в Ужгороді

все-все
Онлайн!
Все просто:
Гроші
прийдуть на
Вашу карту
Лише паспорт
і код
Без довідок,
застави та
поруки
Без прихова-
них платежів
та комісій
Я хочу отримати
Бажана сума кредиту:10000
60010000
Термін:13
3914
Дата погашения: October 5 (10/5/2020)
Тіло кредиту: 10000 грн
Отримати гроші просто!
2
Отримайте підтвердження
по телефону
Переваги співробітництва з нами:
Зручно
Найбільша мережа
відділень в
в Україні
Швидко
Видаємо гроші
лише за 20 хвилин.
Потрібні лише
паспорт та код
Надійно
Працюємо на ринку
мікрокредитування 9 років. Нам довіряють по всій країні!
Практично
Можливість погасити кредит
достроково чи продовжити
Оформити заявку
Наши отделения
Список відділень компанії ШвидкоГроші в місті Ужгород
АдресаТелефонЧас роботиОрієнтири
просп. Свободы 20/3
 • ПН-ПТ 08:00 20:00
 • СБ 10:00 19:00
 • НД 10:00 19:00
Прокласти маршрут
остановка "просп. Свободы", слева от ТЦ "Белочка"
ул. Фединца 32
 • ПН-ПТ 08:00 20:00
 • СБ 10:00 19:00
 • НД 10:00 19:00
Прокласти маршрут
на кольце остановки "пл. Корятовича", рядом ТЦ "Уж" и остановка маршрутного такси №6

Отримання кредиту у Ужгороді

Коли виникає потреба в невеликому кредиті, мешканці Ужгорода звертаються в мікрофінансові організації, такі як «ШвидкоГроші», де можуть оформити гроші до зарплати в відділенні або через інтернет. Пенсіонери і люди, які не звикли до сучасних гаджетів частіше звертаються очно, тоді як молодь вважає за краще оформлення онлайн. Вибираючи спосіб оформлення мікрокредиту, варто пам’ятати, що це лише інструмент отримання, тоді як умови залишаються однаково вигідними в обох випадках.

Оформлення в відділенні

Компанія «ШвидкоГроші» має найширшу мережу офісів в 42 містах України і є одним з лідерів з видачі готівки мікропозик. В Ужгороді відділення розташовані за адресами:

 • просп. Свободи 20/3;
 • вул. Фединця 32.

Відділення знаходяться в центрі міста і дістатися до них міським чи власним транспортом не складе труднощів. Графік роботи з 8 до 20 годин по буднях і з 10 до 19 по вихідним дозволяє всім громадянам подати заявку в найбільш зручне для себе час: після роботи, навчання або після години-пік. Для оформлення буде потрібно:

 • паспорт;
 • код ІПН.

Довідка про доходи та інші документи для підтвердження платоспроможності не потрібні. Також не має значення адреса прописки Клієнта. Оформити вигідний кредит готівкою в Ужгороді можуть жителі інших міст України, які тимчасово працюють, проходять військову службу або навчання в цьому місті.

На заповнення анкети та реєстрацію даних йде не більше 20 хвилин, після чого гроші видаються готівкою в обраному позичальником обсязі. Максимальна сума кредиту становить 5 000 гривень і видається на термін до 14 днів, але при необхідності позичальник може продовжити цей термін, виплачуючи лише відсотки за позикою.

Оформлення онлайн

Компанія «ШвидкоГроші» працює тільки в сфері мікрокредитування, що дозволяє їй пропонувати більш гнучкі умови для Клієнтів, знижувати вимоги і спрощувати процедури верифікації даних. Саме тому отримання кредиту на карту через сайт відбувається швидко і вимагає підтвердження даних у відділенні лише при першому зверненні. Набір документів аналогічний офлайн оформлення, але перевага цього способу в тому, що житель Ужгорода може отримати гроші, навіть не перебуваючи на території міста і України. Все що потрібно це комп’ютер та інтернет.

Для отримання грошей на власну банківську карту потрібно зареєструвати особистий кабінет на сайті і подати заявку, вказавши суму і термін повернення. Отримані кошти можуть витрачатися на будь-які цілі і повертатися різними долями в будь-які з днів встановленого терміну погашення. Для швидкого і зручного обслуговування позики, компанія пропонує:

 • персональний кабінет на сайті;
 • будь-банківське відділення;
 • відділення «ШвидкоГроші».

Оплачувати кредит через сайт зручно і дозволяє використовувати всі можливості онлайн банкінгу і сучасних систем грошових переказів. Незважаючи на це, оплата через відділення «ШвидкоГроші» також не займе багато часу, але дозволить внести платіж готівкою, не витрачаючи час на поповнення карти.

При необхідності взяти кредит без довідки про доходи в Ужгороді варто звернутися в компанію «ШвидкоГроші», тому що вона пропонує оформлення заявки через відділення або онлайн з отриманням грошей готівкою і на карту будь-якого українського банку.