Кредит
без перевірки кредитної історії
все-все
Онлайн!

Кредит
без перевірки кредитної історії

все-все
Онлайн!
Все просто:
Гроші
прийдуть на
Вашу карту
Лише паспорт
і код
Без довідок,
застави та
поруки
Без прихова-
них платежів
та комісій
Я хочу отримати
Бажана сума кредиту:10000
100010000
Термін:13
3914
Дата погашения: November 5 (11/5/2020)
Тіло кредиту: 10000 грн
Отримати гроші просто!
2
Отримайте підтвердження
по телефону
Переваги співробітництва з нами:
Зручно
Найбільша мережа
відділень в
в Україні
Швидко
Видаємо гроші
лише за 20 хвилин.
Потрібні лише
паспорт та код
Надійно
Працюємо на ринку
мікрокредитування 9 років. Нам довіряють по всій країні!
Практично
Можливість погасити кредит
достроково чи продовжити
Оформити заявку
Наши отделения

Де отримати кредит без перевірки кредитної історії?

Коли Ви звертаєтеся в банк з проханням видати грошей у борг, фахівці з кредитування можуть відмовити Вам через відсутність кредитної історії. Таке може статися при оформленні кредиту на техніку, при спробі взяти гроші на ремонт або купівлю чого-небудь. Відмова у видачі кредиту на телефон – це не так і страшно, в порівнянні з тим, коли гроші потрібні на строкову поїздку або інше важливе справу.
Банки не хочуть видати кредит без перевірки кредитної історії по одній простій причині – у них немає доказів благонадійності Клієнта. Для того щоб мінімізувати свої ризики, кожен банк використовує спеціальну систему кредитного рейтингу, в яку заноситься основна фінансова інформація про клієнта. Сюди відносяться паспортні дані, інформація про майно Клієнта, можливість запросити поручителя і, звичайно ж, кредитна історія клієнта.

Немає кредитної історії? Не біда!

Кредит без проверкиКомпанія ШвидкоГроші видає кредити, не звертаючи уваги на кредитну історію Клієнтів. Велика частина наших Клієнтів – молоді люди, у яких є вже невеликий і досить стабільний дохід. Наприклад, робота на фріланс біржах, різні підробітки і т.п. Ми видаємо до 3000 грн Клієнтам, без перевірки кредитної історії в Україні. При цьому такий кредит готівкою без кредитної історії не потребує застави або поручителів.
Багато банків вважають серйозною провиною навіть факт невеликої прострочення, коли людина на кілька днів спізнився з оплатою чергового внеску по кредиту. Кілька таких інцидентів – і людині вже не видають кредит ні в одному з банків. Але йому реально отримати кредит з негативною кредитною історією в компанії ШвидкоГроші. Ми знаємо, що ніхто не застрахований від несприятливого збігу обставин. І якщо Клієнт справно сплатить позику в нашій організації – ми будемо тільки раді, що змогли допомогти людині вирішити його фінансові труднощі.
Кожен може взяти кредит без перевірки кредитної історії. Для отримання грошей потрібен тільки паспорт і код. Моментально після позитивного результату гроші можна забрати в будь-якому відділенні по всій Україні. При цьому, для постійних Клієнтів ми збільшуємо кредитний ліміт.
Якщо Вам терміново потрібні гроші, але кредитна історія залишає бажати кращого або її взагалі немає – звертайтеся в компанію ШвидкоГроші. Ми можемо видати кредит з будь-якою кредитною історією. У ШвидкоГроші Ви отримуєте займ без перевірки кредитної історії, просто заповнивши заявку у відділенні або по телефону.

Відгук клієнта:

Лариса, 31 рік, перукар
“Залишила заявку в компанії ШвидкоГроші через інтернет. Мені передзвонили через 5 хвилин допомогли заповнити мої дані, які я не внесла в особистому кабінеті. Після цього сказали чекати прийняття рішення протягом 10 хвилин. Відразу після цього часу мені передзвонили і сказали що дадуть гроші. Вся процедура настільки швидка, що я навіть не очікувала, що таке можливо. З кредитною історією, у мене завжди все було добре, так як плачу все вчасно, тому за схвалення не переживала, а от швидкість видачі для мене була важлива. Гроші я забрала у відділенні. Спеціаліст по телефону назвав мені адресу з найближчим до мене відділенням. Все пройшло дуже швидко і оперативно, спасибі!”