Кредит


безробітним

Кредит


безробітним
Все просто:
Гроші
прийдуть на
Вашу карту
Лише паспорт
і код
Без довідок,
застави та
поруки
Без прихова-
них платежів
та комісій

Я хочу отримати

Бажана сума кредиту:10000
60010000
Термін:13
3914
Дата погашения: August 21 (8/21/2020)
Тіло кредиту: 10000 грн
Отримати гроші просто!
2
Отримайте підтвердження
по телефону
Переваги співробітництва з нами:
Зручно
Найбільша мережа
відділень в
в Україні
Швидко
Видаємо гроші
лише за 20 хвилин.
Потрібні лише
паспорт та код
Надійно
Працюємо на ринку
мікрокредитування 9 років. Нам довіряють по всій країні!
Практично
Можливість погасити кредит
достроково чи продовжити
Оформити заявку

Наши отделения

Кредит безробітним

Кредит безработным - ШвидкоГрошіУ наші дні ситуація, коли у людини є робота і стабільний дохід, але він не оформлений офіційно, поширена дуже широко. Технічно, така людина вважається безробітним, тому не може розраховувати на отримання позики в банку. Взяти довідку з місця роботи неможливо, якщо ви працює на себе, тільки починаєте свою кар’єру, або проходите випробувальний термін. Також, багато компаній в наш час вважають за краще укладати тимчасовий договір про працевлаштування. і це теж не вважається офіційним оформленням. Отримати кредит безробітним не представляється можливим, але іноді виникає гостра необхідність в грошах. Позичати у родичів або друзів не завжди доречно, і тоді Ви можете сміливо звернутися в мікрофінансові організації. Суть їх діяльності полягає у видачі споживчих кредитів. Сума такого кредиту, як правило, невелика і термін, на які Вам позичають гроші досить короткий.
Компанія ШвидкоГроші є визнаним лідером на ринку експрес-кредитів. Ми видаємо від 400 до 5000 гривень при першому зверненні, при цьому умови максимально лояльні.

Як отримати кредит?

Щоб отримати кредит безробітному в компанії ШвидкоГроші вам знадобиться тільки ідентифікаційний код і паспорт. Отримати готівку ви зможете вже через 20 хвилин, саме стільки часу займає вся процедура оформлення. Відділення компанії зручно розташовані у всіх великих містах України, найбільше відділень відкрито в Києві. На нашому сайті Ви можете знайти максимально зручне для Вас представництво, або уточнити цю інформацію на гарячій лінії. Ми підкажемо як найкраще добратися. Ми видаємо займ безробітним, тому що добре розуміємо, що це всього лише бюрократична умовність. Набагато важливіше для нашої компанії Ваша впевненість в тому, що ви зможете погасити кредит під час.

Як взяти кредит безробітному?

Оформити заявку на кредит досить просто, є кілька варіантів цієї процедури.

  1. Ви приходите в будь-який з наших відділень з паспортом і кодом, наші співробітники уточнюють у Вас деяку додаткову інформацію. Якщо рішення про видачу кредиту позитивне, готівкові прямо у відділенні ви отримуєте вже через 20 хвилин. Перед цим необхідно підписати договір, і у вас цілком вистачить часу ознайомиться з його умовами, щоб особисто переконатися – умови чесні і прозорі.
  2. Ви залишаєте на сайті контактну інформацію, після чого наші співробітники передзвонюють Вам і узгоджують всі умови.
  3. Ви проходите повну реєстрацію у нас на сайті. Для проходження всіх етапів реєстрації, Вам потрібен буде номер ідентифікаційного номера та паспортні дані. Після цього з Вами зв’язується наш співробітник, і одразу ж каже була Ваша заявка схвалена і на яку саме суму. У разі позитивного рішення, ви можете під’їхати в будь-яке наше відділення (найближче до Вас допоможе знайти співробітник), підписати договір і забрати готівку.

Якщо ви повертаєте кредит вчасно, то у вас з’являється можливість оформляти позику на карту, через інтернет. Ходити нікуди не потрібно, вам досить буде тільки доступу до інтернету. Для перевірених клієнтів сума кредиту збільшується, і буде перевищувати 5000 гривень.

Сподіваємося, в цій статті ви дізналися де взяти кредит безробітному, за документами людині. Якщо ви впевнені, що зможете виплатити борг, з урахуванням відсотків за користування, то ласкаво просимо в ШвідкоГроші. Ми зробимо все можливе, щоб процедура оформлення кредиту була для вас максимально комфортною, а умови позики були зрозумілі.