Кредит
без довідки про доходи
все-все
Онлайн!

Кредит
без довідки про доходи

все-все
Онлайн!
Все просто:
Гроші
прийдуть на
Вашу карту
Лише паспорт
і код
Без довідок,
застави та
поруки
Без прихова-
них платежів
та комісій
Я хочу отримати
Бажана сума кредиту:10000
100010000
Термін:13
3914
Дата погашения: November 5 (11/5/2020)
Тіло кредиту: 10000 грн
Отримати гроші просто!
2
Отримайте підтвердження
по телефону
Переваги співробітництва з нами:
Зручно
Найбільша мережа
відділень в
в Україні
Швидко
Видаємо гроші
лише за 20 хвилин.
Потрібні лише
паспорт та код
Надійно
Працюємо на ринку
мікрокредитування 9 років. Нам довіряють по всій країні!
Практично
Можливість погасити кредит
достроково чи продовжити
Оформити заявку
Наши отделения

Отримання готівкового кредиту без довідки про доходи

Довідка про доходи – важливий документ, необхідний для отримання банківської позики. Вона дає інформацію про фінансовий стан позичальника, а її відсутність є однією з причин відмови. Саме цьому значна кількість українців все частіше віддає перевагу мікрофінансовим організаціям, які видають кредит без довідки про доходи швидко і на спрощених умовах.

Складнощі банківського кредитування і його альтернативи

Кількість українців, які не можуть отримати позику у банку через відсутність необхідних документів, збільшується. Причини цього різні, і в кожному випадку громадянин лишається можливості отримати необхідну суму грошей у борг коли вони необхідні. У деяких випадках можна отримати кредит без довідки про доходи, але для цього потрібно надати:

  • рухоме і нерухоме майно під заставу;
  • платоспроможних поручителів.

Навіть якщо Клієнт в змозі виконати такі умови, йому потрібно буде сплачувати значний відсоток по кредиту, який становитиме 25-30% річних. Середня сума позики складе близько 30-50 тисяч гривень, що може бути забагато, коли гроші потрібні до зарплати або на покриття заборгованості за послуги ЖКХ. Саме тому, щоб отримати готівковий кредит без довідки про доходи, українці надають перевагу послугам мікрофінансових організацій (МФО), які все більше тіснять банки з цієї сфери.

 Кредит готівкою без довідки про доходи

Хто бере позики в МФО

За даними інтернет-ресурсу Ain.ua, у 2015 році про послуги мікрофінансових компаній були освідомленні тільки 9% громадян, при тому, що обслуговувалися в них менше 5%, а інші позичальники воліли звертатись до банків. Варто зазначити, що тоді кількість безробітних була значно нижче, а кількість фінансових установ, що видавали споживчі позики, більше. На 2018 рік ситуація кардинальним чином змінилася. Так, про діяльність МФО знає майже 70% громадян, а 41% з різною періодичністю бере невеликий кредит готівкою без довідки про доходи. Середній вік позичальників складає 25-55 років, а їх щомісячний дохід дорівнює 6184 гривень. 55% Клієнтів – це жінки середнього віку, а 80% усіх позичальників живуть у великих містах з населенням більше 500 тисяч чоловік.

Такі цифри кажуть про зростаючу потребу українців у мікрокредитах, які вони могли б отримувати без довідки про доходи, поручителів та застави. Послуги в цій сфері надає і компанія «ШвидкоГроші», яка вже декілька років знаходиться в ТОП-5 МФО України та має найширшу мережу відділень у 42 містах.

Як отримати гроші в кредит без довідки про доходи

Заповнити анкету у відділенні компанії може кожен громадянин України віком від 18 до 60 років з постійним трудовим доходом. Для того, щоб заява отримала позитивну відповідь, треба вказати дійсні персональні дані та внести паспортні дані та ідентифікаційний номер платника податків. Час розгляду анкети становить 20 хвилин, а після її схвалення, гроші видаються готівкою у обраному позичальником обсязі. Мінімальна сума кредита складає 400 гривень, а максимальна 5000 грн. Для постійних Клієнтів її може бути збільшено, як і термін погашення, який становить 14 днів. Послуга пролонгації дозволяє відстрочити момент погашення повної суми позики з умовою сплати відсотковою ставки, яка складає 2% в день.

Для того, щоб позичальникам було простіше і зручніше виплачувати кредит, компанія пропонує робити це:

  • у відділенні «ШвидкоГроші»
  • через особистий кабінет на сайті в режимі онлайн;
  • через будь-яке банківське відділення.

Клієнт має право обрати найбільш зручний спосіб і вносити кошти з урахуванням своїх фінансових можливостей.

Переваги кредиту без довідки про доходи онлайн від «ШвидкоГроші»

Крім зручного обслуговування та кредитування з мінімальною кількістю документів, компанія пропонує:

  • фіксований відсоток;
  • видачу грошей готівкою або зарахування їх на карту;
  • можливість пролонгації позики;
  • широкий вибір інструментів для обслуговування кредиту;
  • можливість оформлення заяви онлайн цілодобово.

Якщо виникає термінова потреба в грошах, але банк не хоче давати кредит без офіційного працевлаштування, варто звернутися в компанію «ШвидкоГроші», яка видає миттєві позики готівкою та на карту без зайвих питань.