Кредити готівкою без довідки про доходи
Я хочу отримати:
400
3000

Кредити готівкою без довідки про доходи

Це просто:
Готівкою
за 20 хвилин
Лише паспорт
і код
Без довідок,
застави та
поруки
Без прихова-
них платежів
та комісій
Отримати гроші просто!
2
Отримайте підтвердження
по телефону
Переваги співробітництва з нами:
Зручно
Найбільша мережа
відділень в
Україні
Швидко
Видаємо гроші
лише за 20 хвилин.
Потрібні лише
паспорт та код
Надійно
Працюємо на ринку
мікрокредитування 5 років. Нам довіряють по всій країні!
Практично
Можливість погасити кредит
достроково чи продовжити термін
Оформити заявку
Наші відділення
Ваше місто


Швидкі кредити готівкою без довідки про доходи

Багатьом клієнтам потрібно взяти кредит без довідки про доходи. Чимало українців працює без офіційного оформлення. Вони не можуть звернутися в банк за грошами в борг. Таким позичальниками позику не дають. Те ж саме стосується і робітників з мінімальною зарплатнею, які хочуть взяти кредит. Банківські працівники вважають їх неплатоспроможними і відмовляють у позиці. Найкраще рішення — звернутися до організацій з мікрокредитування. Вони надають кредити клієнтам без зайвої паперової тяганини.

Як оформити готівковий кредит без довідки про доходи

У компанії «ШвидкоГроші» оформлення кредиту без довідки про доходи відбувається протягом одного робочого дня. Сервіс з надання позики доступний усім — потрібно виконати лише 3 умови:

  • Заповнити заявку онлайн чи в офісі фірми.
  • Дочекатися попереднього підтвердження Вашої заявки на видачу кредиту від консультанта.
  • Отримати кошти готівкою.

Переваги кредиту готівкою від компанії «ШвидкоГроші»

  • Отримати позику Ви можете без довідки про доходи, потрібен лише паспорт і код.
  • Рішення ухвалюється одразу після того, як Ви оформите й подасте заявку в офісі. А на її заповнення піде не більше 10 хвилин.
  • Компанія піклується про конфіденційність — сторонні особи не отримають доступ до Ваших особистих даних.
  • У вас є можливість продовжити термін кредиту, сплативши лише плату за користування ним.
  • У випадку повторного звернення Ви зможете оформити кредит ще швидше (всього за 5 хвилин) і максимально оперативно отримати гроші у найближчому до Вас відділенні «ШвидкоГроші».

Процентна ставка

Приклад розрахунку: при сумі позики = 1000 грн. плата за користування коштами складе 20 грн. в день, що приблизно дорівнює 2% в день. APR – 730%. Ніяких додаткових комісій і платежів за користування кредитом компанія не стягує.  Компанія видає позики клієнту на основі договору, який діє до 31 грудня 2020 року. Клієнт може отримати кредит на обмежений термін в рамках дії договору, вносячи кожні 7 або 14 днів відповідну плату за користування по бажанню клієнта.

Фінансова відповідальність, що накладається на Позичальника в разі невиконання зобов’язань перед фінансовим партнером:

  • Може бути розпочато процес примусового стягнення боргу чи можлива передача права вимоги боргу третім особам;
  • Обов’язкове накладення пені, яка нараховується за прострочений платіж в розмірі 2% від суми просроченного платежу за кожен прострочений день, починаючи з дня просрочки до моменту погашення позики та плати за його користування.

Умови продовження фінансування (позики): Позичальник має право продовжити термін позики, сплативши плату за користування.. Ніяких додаткових комісій і платежів за користування кредитом компанія не стягує. Мінімальний період виплати боргу – 1 день, а максимальний(в рамках договору) – до 31 грудня 2020 року. Невиконання зобов’язань перед Фінансовим партнером може негативно відзначитись на кредитній історії позичальника, а також вплинути на кредитний рейтинг позичальника, що, в свою чергу, може стати причиною відмови в наданні послуг як Партнером, так і Третіми особами.

ШвидкоГроші – це спеціалізована фінансова компанія «Споживчий Центр». Ми зареєстровані Національною комісією, яка здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ІК №78. Єдиний вид діяльності компанії – видача кредитів.

Наші реквізити:

ТОВ «СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР», ЄДРПОУ 37356833, 01032, Київ, вул. Саксаганського 133-А, тел. (044) 498 10 20, info@sgroshi.com.ua

Детальніше про умови отримання кредиту