Де краще взяти споживчий кредит

Де краще взяти споживчий кредит

Зміст:

Кредити все частіше приходять на допомогу людям, які хочуть зробити покупку, але не готові збирати на неї місяцями. Час, коли було прийнято відкладати на покупку, минув, бо у складних економічних умовах не можна передбачити, скільки завтра коштуватиме гривня. Простіше взяти гроші в кредит, зробити покупку за гарною ціною, ніж чекати, адже не виключено, що і ціна підніметься, і гривня впаде.

У такій ситуації головне – ретельний підбір споживчого кредиту, щоб не помилитися з банком або процентними ставками. З поточним розвитком інтернету це зробити не складно, треба лише витратити час. Новинки постійно друкують списки кращих споживчих кредитів року.

Споживчий кредит від компанії ШвидкоГроші в Україні - це чудова можливість отримати гроші для будь-яких цілей без колосальних витрат часу та сил. Будьте впевнені, ваше звернення не залишиться поза увагою.

Або скануйте QR-код, щоб завантажити додаток

Як вибрати споживчий кредит

В останні 2-3 роки середня ефективна ставка за кредитами у банках становить 70-75% річних. Ця інформація розходиться з рекламними буклетами, у яких банки залучають клієнтів закликами взяти кредит під невеликий відсоток. Але реальна відсоткова ставка споживчих кредитів часто не збігається з тим, що зазначено у рекламі. Це відбувається тому, що банківські кредити мають приховані комісії, різні системи нарахування відсотків на залишок суми кредиту, через що підсумкова сума до виплати відрізняється від тієї, на яку розраховують клієнти.

Споживчі кредити відрізняються від іпотеки або автокредитів тим, що гроші видають позичальнику на руки для купівлі товарів чи придбання послуг, а не переказують усю суму на рахунок продавця. Банківське кредитування фізичних осіб поступово оживає, але не так швидко, як хотілося б населенню. Щоб отримати схвалення за заявкою на такий кредит, треба надати купу документів, і все одно потрібно буде зробити перший внесок або внести заставу.

Вибір споживчого кредиту - це відповідальний процес, який має приділити більше уваги та часу. Важливо визначитися з необхідною сумою кредиту та підібрати термін погашення з огляду на можливості вашого бюджету. Також потрібно прорахувати всі можливі витрати, пов'язані з взяттям кредиту, включаючи ставку за кредитом та комісією.

Відповідь на питання «Хто може видавати споживчі кредити в Україні?», дає Закон № 1734-VIII від 15 листопада 2016 року. Кредитором може бути банк або інша фінансова установа, що має відповідний дозвіл (ліцензію). В Україні до таких фінансових структур належать мікрофінансові організації (МФО) та ломбарди.

Докладніше розглянемо, що потрібно, щоб отримати споживчий кредит:

  1. У банку. Умови відрізняються залежно від вибраного кредитного продукту. Стандартні вимоги: відповідність віковим обмеженням (зазвичай 21 – 65 років), наявність постійного стабільного джерела доходу, документальне підтвердження працевлаштування та розміру доходів (довідки з роботи). За деякими програмами додатково потрібне забезпечення (запорука, поручителі, страхування).
  2. У МФО. Відповідаючи на запитання, де зараз дають споживчий кредит в Україні, багато позичальників згадають мікрофінансові організації. Щоб позичити тут гроші, потрібні лише паспорт та код ІПН. Позичальник повинен відповідати віковому діапазону (зазвичай з 18 до 70 років) та мати дохід, але необов'язково офіційний. МФО спеціалізуються на невеликих короткострокових позичках. Високий рейтинг споживчих кредитів від МФО пояснюється простотою та швидкістю їх оформлення.
  3. У ломбарді. Тут громадяни України, іноземці та особи без громадянства можуть позичити гроші під заставу цінних речей — прикрас із золота та срібла, побутової техніки та інших ліквідних товарів. Оцінка застави здійснюється у відділенні ломбарду, позику видається терміном від дня під певний відсоток. Позичальнику потрібно пред'явити паспорт (або інше посвідчення особи) та ІПН. Чи можна взяти споживчий кредит у ломбарді на банківську картку? Так, це можливо.

Щоб обрати вигідний споживчий кредит, визначтеся з основними критеріями:

  • Якщо гроші потрібні терміново, звертайтесь до МФО: у цьому випадку не доведеться нікуди йти і нічого закладати — подати запит, підписати документи та отримати гроші на картку можна, не виходячи з дому.
  • Якщо потрібна велика сума на рік і довше, збирайте довідки та йдіть до банку.
  • Якщо хочете отримати гроші готівкою якнайшвидше, а поблизу немає відділення банку або МФО, скористайтеся послугами ломбарду, де можна отримати грошову позику під заставу відеокамери або золотих виробів.

Швидкі споживчі кредити - у чому їхня відмінність

Швидкі споживчі кредити відрізняються від традиційних кредитів своєю доступністю та швидкістю отримання. Вони особливо корисні у ситуаціях, коли гроші потрібні терміново, і немає часу на відвідування банків та проходження бюрократичних процедур.

Мікрокредити, швидкі позики – це гроші, які позичальнику боргують приватні кредитори, мікрофінансові організації. Підібрати споживчий кредит у МФО простіше, оскільки це їхня основна спеціалізація. Суми кредитів менші, ніж у банківських, термін – коротше, через що і переплата набагато нижча, незважаючи на те, що річна відсоткова ставка може здатися значною.

Умови отримання споживчого кредиту в компанії ШвидкоГроші доступні всім:

  • Необхідні документи – ідентифікаційний код та оригінал паспорта з реєстрацією в Україні.
  • Віковий ценз – 18-60 років.
  • Важливий критерій – наявність доходу, але офіційне місце роботи не потрібне.
  • Кредит може отримати клієнт із низьким кредитним рейтингом.

Переваги та недоліки споживчих кредитів

Своєчасне взяття споживчого кредиту може вирішити багато фінансових проблем. Однак, не варто забувати про можливі ризики. Як і у всіх інших, у споживчих кредитів свої плюси та мінуси.

Плюси:

  • Отримавши на руки потрібну суму, позичальник може придбати товар за акційною вартістю, що дозволяє заощадити гроші.
  • Є можливість купити товар, який скоро зникне з прилавків або вийде з виробництва.
  • При грамотному доборі кредиту виплати не обтяжують бюджет, а купівлю вже буде зроблено.
  • Доступ до великої суми грошей у короткий термін.
  • Гнучкі умови: можливість вибору терміну кредиту, регулювання щомісячного платежу.
  • Можливість отримання кредиту онлайн на картку.

Мінус:

  • Бо банк видає гроші позичальнику на руки, він не може використовувати товар, який придбає позичальник, як застава, тому відсоток за споживчими кредитами завжди вищий. У результаті позичальник повертає банку суму набагато більшу за ту, що займав.
  • На збирання потрібних довідок може знадобитися до 2-3 днів. Отримати довідку з бухгалтерії, з ЖЕКу, знайти поручителів, оцінити заставне майно швидко не вийде, особливо для людини, що працює.
  • Коли довідки зібрано та запит подано, банківські співробітники вивчатимуть інформацію та прийматимуть рішення, чи видавати кредит. На цей етап також йде 3-4 дні. У результаті можна витратити тиждень і все одно отримати відмову від банку.
  • Банківські установи часто маскують реальну процентну ставку, через що вартість споживчого кредиту не збігається з очікуваннями клієнта.
  • Необхідність виплати процентів за кредитом.
  • Можливість потрапити в боргову пастку при несвоєчасному погашенні позики.

Також відома психологічна складність таких кредитів. Купівля зроблена, товар вже на руках, рівень задоволення знижується, а платити за нього доведеться ще місяці. Особливо сильно цей фактор засмучує, якщо товар втрачено або вкрадено.

Де краще взяти споживчий кредит — відгуки

Одним із важливих критеріїв, які допомагають позичальникам зробити правильний вибір, є відгуки про споживчі кредити та кредитори. Досвідчені клієнти радять не брати позику в першому банку — знайдіть час, щоб почитати коментарі людей, які вже користувалися послугами різних фінансових організацій.

Оскільки про будь-якого кредитора можна знайти позитивні та негативні відгуки, шукайте інформацію в різних джерелах і прислухайтеся до тих відгуків, в яких описані реальні ситуації, а не просто дана емоційна оцінка «все погано» або «все чудово». Обов'язково враховуйте і те, що на запит «у якому банку краще взяти споживчий кредит» відгуки можуть бути рекомендованими. Розпізнати фейкові коментарі допомагають надто захоплені фрази, а також обтічні пропозиції, які не дають жодної корисної інформації. Найбільш цінними є відгуки, в яких користувачі розповідають, як поводився кредитор у разі виникнення нестандартних ситуацій, наприклад, коли позичальник звернувся з проханням перекредитуватися або захотів повернути позику достроково, — щодо поведінки банку можна судити про ставлення до клієнтів загалом.

Найточніші та детальніші рекомендації та відгуки, в якому банку краще брати споживчий кредит, дадуть ваші знайомі, які зможуть показати документи та розповісти, як вони оформили позику, скільки минуло часу, які відсотки та комісії платили. Розпитайте друзів із найближчого оточення, хто з них користується кредитуванням, які у них виникали проблеми, попросіть порадити банк для споживчого кредиту.

Завжди орієнтуйтеся на свої можливості та обставини, наприклад, якщо ваш друг зміг взяти найвигідніший споживчий кредит на його відкликання, уточніть, що саме для цього знадобилося. Можливо, він має депозит у банку або він зібрав додаткові документи — чи зможете ви надати все це?

Перед зверненням за позикою бажано перевіряти інформацію щодо своєї кредитної історії — деякі споживачі несподівано дізнаються про низький кредитний рейтинг. Проблема може виникнути через помилки (у цьому випадку потрібно звернутися до бюро кредитних історій з проханням розібратися) або через прострочення за попередніми позиками. У другому випадку покращити кредитний рейтинг допоможуть МФО, наприклад, у ШвидкоГроші досить високі шанси взяти кредит навіть за наявності прострочок у минулому. Спробуйте оформити невеликий споживчий кредит без довідок, а відгуки про мікропозики, які дозволять знайти надійний сервіс онлайн-кредитування, так само, як і банки, можна знайти на форумах або отримати у своїх знайомих. Вчасно сплатіть борг — і ви збільшите свої шанси на отримання нових банківських розстрочок у майбутньому.

Мікрозайм у МФО (мікрофінансової організації) та споживчий кредит у банку - порівняння, що вибрати?

Мікрозайм у МФО (мікрофінансовій організації) та споживчий кредит у банку - порівняння, що вибрати?

Статистика показує, що багато позичальників звертаються за споживчими кредитами до МФО, для яких кредитування є основним видом діяльності (банки надають широкий перелік фінансових послуг).

Кредити в МФО часто називають мікропозиками, тому у споживачів виникає питання: це одне й те саме чи ні? У чому між ними різниця і що вигідніше?

По суті, мікропозика — це споживчий кредит, точніше, один із його видів. У назві закладено особливості послуги: під мікрокредитуванням мають на увазі позики невеликого розміру і з коротким терміном виплат, що обчислюється днями або кількома тижнями. У банках розмір споживчого кредиту може досягати кількох сотень тисяч гривень, тоді як у МФО позичальники можуть отримати від кількох сотень гривень і максимум до 20 – 30 тис. грн.

Ще одна відмінна риса мікрокредитування — простота та швидкість оформлення. Щоб зайняти гроші в МФО, потрібні тільки паспорт та ІПН, а вся процедура, включаючи заповнення заявки, очікування відповіді та надходження грошей триває не більше 30-60 хвилин (тривалість процесу залежить від особливостей роботи різних організацій, наприклад, у ШвидкоГроші відповідь приходить протягом 15 хвилин).

Так краще звертатися — до МФО за мікрокредитом чи до банку за споживчими кредитами? У таблиці нижче вказано за та проти кожного варіанту.

Кредит у банкахМікрозайми в МФО
Плюси:
  1. Доступні великі суми позики (розмір кредиту буде відповідати підтвердженому розміру доходу).
  2. Довгі терміни кредитування — від кількох місяців до кількох років.
  3. Щодо невисоких процентних ставок за окремими кредитними програмами.
  1. Просте та швидке оформлення: тим, хто шукає, де легко отримати споживчий кредит, слід звернутися сюди. Гроші можна отримати у день обігу.
  2. Мікропозику можна оформити віддалено, незалежно від місця проживання.
  3. Позичальнику достатньо двох документів — паспорта та коду ІПН.
  4. Сервіси мікрокредитування працюють без вихідних.
Мінус:
  1. Доступні великі суми позики (розмір кредиту буде відповідати підтвердженому розміру доходу).
  2. Довгі терміни кредитування — від кількох місяців до кількох років.
  3. Щодо невисоких процентних ставок за окремими кредитними програмами.
  1. Термін мікрокредитування обмежується кількома тижнями.
  2. Невеликі суми кредиту.
  3. Відсоткові ставки по мікропозиках через високі ризики вищі, ніж у банках.
Умови:

Послуги банків, які зазвичай пропонують нижчі відсоткові ставки, ніж МФО, доступні не всім. Якщо людина не може підтвердити наявність роботи та свої доходи, то у споживчому кредиті їй, швидше за все, відмовлять.

У банк можна йти тим, хто має довідку з робочого місця та гарну кредитну історію. На найкращі пропозиції щодо споживчих кредитів у банківських організаціях можуть розраховувати клієнти, які мають депозит та/або заставне майно (кредит можна оформити під заставу).

На відміну від банків, послуги МФО доступні всім категоріям позичальників, у тому числі споживачам, які не мають офіційного та постійного місця роботи. Реальні шанси взяти мікропозику є і у клієнтів, у яких раніше були прострочення виплат.

Мікрозайми до МФО спрямовані насамперед на вирішення невідкладних побутових завдань, проте жодних обмежень щодо використання позикових грошей немає. Позику може оформити і звичайний споживач, і підприємець.

Виплата банківських споживчих кредитів здійснюється щомісяця. Короткострокові мікропозики МФО строком на 1-4 тижні гасяться одним платежем наприкінці терміну, за більш тривалими мікрокредитами (на 2-6 місяців) передбачені регулярні виплати кожні 2-3 тижні.

Розібравшись в основних особливостях видачі споживчих кредитів та мікропозик, ви зможете підібрати найбільш підходящий для себе варіант. Важливий момент: звертайтеся лише до тих кредиторів, які працюють офіційно та мають відповідні ліцензії, як у ШвидкоГроші, інакше захистити свої права буде проблематично.

У яких банках України можна взяти споживчий кредит?

Як випливає з назви, споживчі кредити видаються на споживчі потреби. У ролі позичальника може виступити будь-яка фізична особа — громадянин України, який досяг повноліття. Банківські споживчі кредити можуть бути цільовими, тобто видаватися на конкретні цілі (у разі використання коштів не за призначенням кредитор має право вимагати дострокового повернення позички) та нецільовими, коли гроші можна витрачати на свій розсуд, без обмежень.

Споживачі можуть подавати заявку на споживчий кредит до різних банків — такі позики доступні у більшості банківських організацій. Дізнатися, який банк дає споживчий кредит, просто: потрібно зайти на офіційний сайт фінансової установи та переглянути список послуг, адресованих приватним особам (кредити зазвичай винесені до окремого блоку). До споживчих кредитів належать безліч продуктів, включаючи:

  • грошові кредити готівкою та на картку;
  • кредити на авто;
  • кредити на житло;
  • спеціальні програми (кредити під депозити, кредити на навчання тощо)

Або скануйте QR-код, щоб завантажити додаток

Навіть при побіжному розгляді різних програм видно, що умови щодо них відрізняються, тому клієнтам доведеться проаналізувати кілька варіантів, щоб обрати об'єктивно найкращу пропозицію щодо споживчих кредитів від банків. Наведемо, наприклад, алгоритм, який допоможе вирішити, в якому банку можна взяти споживчий кредит.

  1. За даними на червень 2023 року, в Україні працює понад 60 банків. Але вивчати всі пропозиції не потрібно — складіть список банків, що видають споживчі кредити у вашому місті чи області. Річ у тім, що хоч би який ви вибрали кредитний продукт, вам не вдасться отримати споживчий кредит без відвідування банку. Перелік кредиторів у маленьких містах буде коротким (3-5 банків), у великих — 10 і більше.

Прискорити пошуки та підбір позик допомагають спеціальні сайти-агрегатори, які складають рейтинг банків та інформують про їхні ключові умови. Знайти такий сервіс можна за запитом «які банки України видають споживчі кредити», але в будь-якому випадку потрібно перевіряти ще раз інформацію, оскільки вона може бути застарілою.

  1. Наступний крок щодо вибору споживчого кредиту — порівняння банків та умов кредитування. Потрібна інформація доступна на корпоративних сайтах. Порівнюйте не лише суми позики та відсоткові ставки, а й вимоги для тих, хто хоче взяти кредит у банку на споживчі потреби населення. Перешкодами для позичальника можуть стати вік (багато кредиторів не працюють з клієнтами молодше 21 і старше 65 років), відсутність стажу (одна з частих умов – наявність трудового стажу від 5 років та офіційне працевлаштування на останньому робочому місці не менше 3-6 місяців) , невеликий дохід, зіпсована кредитна історія. Перелічені вимоги — відповідь на запитання, чому банки не дають споживчих кредитів.
  2. Розібравшись, які банки зараз дають споживчі кредити на ті терміни та суми, які вам цікаві, проведіть розрахунки: переплату можна порахувати на онлайн-калькуляторі, який є у багатьох кредиторів, або самостійно за формулою:

Відсотки за кредитом=(сума кредиту × річна процентна ставка)/100×(термін кредитування в днях)/(кількість днів на рік)

Майте на увазі, що розрахункова цифра — це попередній результат, точні розрахунки будуть відомі після всіх погоджень із банком.

  1. Відібравши кредитні продукти з відповідними умовами, підійдіть до банку для подання заяви або надішліть заявку через онлайн-сервіс. Вам доведеться пройти перевірку (скоринг) та отримати схвалення.

Тим, кому цікаво, як працює скоринг споживчих кредитів у банку, варто знати, що це автоматична процедура, під час якої на основі даних із заявки та інших джерел (у тому числі бюро кредитних історій) проставляються бали за багатьма показниками. Якщо в результаті підсумовування клієнт не отримує прохідну кількість балів, йому відмовляють.

У якому банку простіше отримати споживчий кредит, вам ніхто не скаже, оскільки кожен кредитор має свої скорингову систему та правила оцінювання, які тримаються в секреті. В одних випадках рішення приймається автоматично, в інших після скорингу додатково здійснюється ручна перевірка працівником банку.

Тим, хто бажає оформити споживчий кредит без візиту до банку, рекомендуємо звернутися до МФО. Наприклад, у ШвидкоГроші все можна оформити приблизно за півгодини та віддалено: заявка подається через онлайн-сервіс, договір підписується за допомогою смс-коду, гроші можна отримати на будь-яку активну банківську картку. Коли банки почнуть видавати споживчі кредити так само швидко та просто, як у МФО, сказати складно — вони діють відповідно до власних регламентів.

Найкращий банк для споживчого кредиту

Кожній людині, яка ставить питання, в якому банку вигідно брати споживчий кредит, варто провести власний невеликий аналіз актуальних пропозицій. Кредитні програми іноді змінюються і оновлюються, тому вивчати доступні варіанти необхідно у момент передбачуваного кредитування. На що звернути увагу?

  1. Почати пошук оптимального кредитора можна із запиту «ТОП 10 банків зі споживчих кредитів». Пошуковики видадуть актуальні рейтинги, які допоможуть скласти власний перелік відповідних організацій. Орієнтуйтесь на оцінки таких незалежних експертів як всеукраїнський конкурс фінансових організацій FinAwards. Він допоможе розібратися, в якому банку вигідніше взяти кредит на споживчі потреби готівкою та на банківську картку. Якщо вас цікавить іпотека чи автокредит, конкретизуйте свій запит у Мережі.
  2. Щоб зрозуміти, який банк вибрати для споживчого кредиту, розгляньте та порівняйте умови кількох установ із рейтингу. Доцільно обирати ті організації, які мають відділення та банкомати у вашому місті чи найближчому обласному центрі (не полінуйтеся уточнити, в якій банкоматній мережі можна знімати гроші без комісії).
  3. Дізнатися, в якому банку найдешевше взяти споживчий кредит, можна після порівняння відсоткових ставок. Врахуйте, що, крім річного відсотка, у банківських програмах можуть бути передбачені страхові платежі та різні комісії — разові за видачу позички, щомісячні за обслуговування рахунки: все це загалом призводить до подорожчання кредиту. Усі фінансові організації зобов'язані вказувати реальну річну відсоткову ставку — орієнтуйтеся на цю цифру. Ну а якщо шукаєте, в якому банку можна отримати найдешевший споживчий кредит, можна порадити відстежувати акційні пропозиції. Вивчаючи рейтинги банків щодо видачі споживчих кредитів, звертайте також увагу на граничні суми та терміни кредитування — вони відрізняються у різних програмах.
  4. Щоб відповісти, в якому банку краще взяти споживчий кредит конкретній людині, потрібно знати всі обставини. Вік, особливості працевлаштування, джерело та розмір доходу, мета кредитування — все це береться до уваги.

Якщо споживач отримує заробітну плату за зарплатним проектом у якомусь банку, йому, можливо, не знадобиться для споживчого кредиту огляд банків: можна спробувати звернутися до свого зарплатного банку та отримати позику на добрих умовах. Для тих, хто працює неофіційно і не може надати довідку з роботи, список кредиторів звузиться — багато банків з такими позичальниками не працюють (у кожному банку шукайте інформацію про те, які документи потрібні на розстрочку). Непросто відповісти, в якому банку краще оформити споживчий кредит, якщо потенційний клієнт має проблеми з кредитною історією: особам без офіційного працевлаштування і з простроченнями за попередніми позиками більше підійдуть мікрофінансові організації, оскільки вони ставляться до клієнтів лояльніше.

Зупиніть вибір на 2-5 прийнятних варіантах. Ви можете надіслати онлайн-заявку відразу в кілька банків (сервіс віддаленої подачі анкети зараз доступний у більшості організацій). Співробітники фінансової установи зв'яжуться з вами по телефону, щоб уточнити всі деталі кредитування, і ви зможете ухвалити остаточне рішення.

А що робити, якщо кілька банків відмовили у споживчому кредиті — як взяти гроші? Зверніться до ШвидкоГроші! Компанія гарантує 100% розгляд всі заяви та схвалення їх в автоматичному режимі. Вимоги мінімальні, а гроші можна отримати вже за 15-20 хвилин!

Чому варто вибрати саме ШвидкоГроші для отримання споживчого кредиту

Для багатьох людей виникають ситуації, коли виникне потреба у додаткових коштах. Одним із популярних рішень цієї проблеми є отримання кредиту. В Україні з кожним роком послуги, що надаються мікрофінансовими організаціями (МФО), стають дедалі популярнішими. На ринку фінансових послуг компанія ШвидкоГроші займає одне з провідних місць, надаючи клієнтам швидкі та надійні послуги.

Основні переваги кредитування у ШвидкоГроші

  1. Універсальність. Послуги Швидкогроші доступні для широкого кола клієнтів. Вам достатньо бути громадянином України віком від 18 до 70 років, мати паспорт та ІПН, щоб мати можливість оформити заявку на кредит.
  2. Швидкий процес. Оформлення заявок на кредит та переказ коштів на картку відбувається в режимі онлайн, що дозволяє суттєво скоротити час очікування рішення та отримання грошей.
  3. Зручність. Для отримання кредиту клієнтам не потрібно відвідувати відділення, достатньо мати доступ до інтернету та номер банківської картки, на яку буде зараховано кредит.
  4. Гнучкі умови. Клієнтам надається можливість обрати суму кредиту від 600 до 30 000 гривень та термін його погашення протягом 3-140 днів. У ШвидкоГроші доступні різні види позик: мінізайми, мікрокредити та довгострокові кредити.
  5. Наявність різних видів видачі грошей. Крім переказу на карту, гроші також можна отримати готівкою у відділеннях компанії, що забезпечує додаткову зручність для клієнтів.

Всі ці переваги роблять компанію ШвидкоГроші одним із найпопулярніших і найнадійніших кредитів, які можна отримати онлайн в Україні. Швидкі та гнучкі умови оформлення позик, а також надійні та зручні способи отримання та погашення коштів роблять ШвидкоГроші оптимальним вибором для тих, кому потрібні додаткові гроші на короткий термін або мікрофінансування для подолання фінансових труднощів.

Способи отримання споживчого кредиту

Існують різні способи отримання споживчого кредиту, і ви можете вибрати той, що підходить саме вам. 2 варіанти, як можна взяти споживчий кредит у ШвидкоГроші:

  1. Звернувшись до офісу компанії. Адреси вказані на сайті, але у ШвидкоГроші понад 200 пунктів видачі грошей по країні, які розташовані найбільш зручним для позичальників чином. Співробітники компанії пояснять умови кредиту, допоможуть вибрати потрібну суму, розкажуть, як сплатити борг. Процедура оформлення позики проста та коротка, займе не більше 20-25 хвилин.
  2. Подати заявку та пройти реєстрацію можна онлайн. Але вперше краще звернутися саме до відділення, оскільки першу позику можна отримати лише там. Після повернення боргу, якщо він стався вчасно, клієнт має можливість отримувати кредит на картку, без відвідування офісу.

Одним із найзручніших і найшвидших способів отримання кредиту є онлайн. Вам просто необхідно надати мінімальний перелік документів та оформити заявку на сайті. Гроші будуть переведені на вашу банківську картку, як тільки заявка буде схвалена.

Якщо вам зручніше отримати споживчий кредит готівкою, то ви можете піти до одного з відділень ШвидкоГроші. Процедура оформлення кредиту вимагає трохи більше часу, ніж при онлайн-формуванні, але також досить проста і без зайвих витрат.

Громадяни, які звернулися до ШвидкоГроші вперше, мають можливість оформити кредит, для цього не потрібно приносити довідку про доходи, страхувати кредит чи вносити перший внесок. Гроші видають з можливістю пролонгації договору, якщо заявник не має можливості повернути гроші в строк. Розмір комісії за кредит заздростий від суми та строку позики, це остаточний відсоток, який не зростає протягом дії договору. Позичальники відразу бачать суму, яку доведеться повернути, прихованих відсотків немає.

2 способи, як можна отримати споживчий кредит та заощадити на комісії:

  • Повернути борг раніше за термін. Незважаючи на те, що підсумкову суму прописано у договорі, відсоток нараховується щодня, і якщо погасити борг достроково, розмір комісії знизиться. Суму перерахують у бік клієнта.
  • Погашати борг частинами. Відсоток нараховується лише на ту суму, що залишилась у клієнта на руках. Тому вигідно вносити на рахунок компанії невеликі суми, коли є можливість. Це зменшить щоденну плату за кредит.

Пам'ятайте, що кредит - це відповідальність і повертати його варто вчасно. Якщо у вас виникли будь-які питання або проблеми, ви завжди можете звернутися до нас за допомогою.

Який кредит можна взяти у компанії ШвидкоГроші - види кредитів

Яку суму можна взяти в борг у компанії ШвидкоГроші

Хто може звернутися за кредитом у ШвидкоГроші - кому дадуть позику

На які цілі видається кредит у ШвидкоГроші

510
Оберіть бажану суму кредиту
Ця інформація не є кредитним калькулятором у розумінні НПА НБУ. Детальні розрахунки витрат на кредит з урахуванням вибраних умов (калькулятори по кожному кредитному продукту) тут.

Істотні характеристики послуги

Розкриття інформації 

Наші реквізити:

ТОВ «СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР», ЄДРПОУ 37356833, 01032, м. Київ, вул. Саксаганського 133-А, тел. (044) 498 10 20, info@sgroshi.com. Ліцензія видана Нацкомфінпослуг, розпорядження від 28.02.2017 р. №438, яка переоформлена 07.03.2024р. Національним банком України на ліцензію на діяльність фінансової компанії з правом надання послуги – надання коштів та банківських металів у кредит.

Реквізити для клієнтів Захищеної категорії:

ТОВ «СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР», ЄДРПОУ 37356833, 01032, м. Київ, вул. Саксаганського 133-А, тел. 0800 504420, virymovzsu@sgroshi.com

Детальніше про умови отримання кредиту