Кредити готівкою до зарплати в Умані
Я хочу отримати:
грн.
600
10000

Кредити готівкою до зарплати в Умані

Все просто:
Гроші
прийдуть на
Вашу карту
Лише паспорт
і код
Без довідок,
застави та
поруки
Без прихова-
них платежів
та комісій
Отримати гроші просто!
Переваги співробітництва з нами:
Зручно
Найбільша мережа
відділень в
Україні
Швидко
Видаємо гроші
лише за 20 хвилин.
Потрібні лише
паспорт та код
Надійно
Працюємо на ринку
мікрокредитування 7 років. Нам довіряють по всій країні
Практично
Можливість погасити кредит
достроково чи продовжити
Оформити заявку
Список відділень компанії ШвидкоГроші в місті Умань

Отримати кредит у місті Умань

Мікрокредитування в Україні стає все більш затребуваним, пропонуючи українцям вигідніші умови, ніж може запропонувати кредитний договір в банку. Компанія «ШвидкоГроші» є найбільшою МФО України і пропонує жителям Умані та інших міст оформлення грошей в кредит онлайн або у власних відділеннях.

Кредитування в «ШвидкоГроші»

Компанія є однією з небагатьох в Україні, хто пропонує повноцінний сервіс онлайн-кредитування з можливістю отримати гроші до зарплати на карту або готівкою. При цьому оформити кредит можуть всі громадяни України з постійним трудовим доходом у віці від 18 до 60 років. «ШвидкоГроші» пропонує Клієнтам вигідні умови оформлення і широкі можливості обслуговування позик, а для отримання необхідної суми буде потрібно:

 • паспорт;
 • ідентифікаційний номер платника податків.

При оформленні онлайн потрібно вказати номер банківської карти, на яку будуть переведені гроші. При цьому від позичальника не буде потрібно довідка про доходи, заставу або поручителі. Перевага використання карти в тому, що з її допомогою легко оплачувати покупки в магазинах, бронювати квитки, замовляти послуги та багато іншого. Крім цього за допомогою карти зручно не тільки витрачати, але і брати гроші в кредит. Переваги обслуговування в компанії, це:

 • швидке оформлення і розгляд заявки;
 • прозорі умови кредитування;
 • фіксована процентна ставка;
 • можливість пролонгації терміну погашення;
 • доступність онлайн-сервісу з будь-якого гаджета, підключеного до інтернету;
 • цілодобова доступність сайту для подачі заявки.

Цілі отримання кредиту з поганою кредитною історією не запитуються і компанія не стежить за витрачанням виданих коштів, дозволяючи Клієнтові вільно користуватися грошима протягом усього терміну дії договору. Проводити платежі по кредиту можна в будь-якому розмірі, що покриває щоденний відсоток.

Розмір суми мікрокредиту становить від 400 до 5 000 гривень, а термін погашення дорівнює 14 дням з можливістю пролонгації без нарахування комісії або штрафу. Вона дозволяє відстрочити виплату «тіла» кредиту і виплачувати тільки відсотки по ньому. Вносити кошти можна через:

 • персональний кабінет на сайті;
 • будь-банківське відділення;
 • відділення «ШвидкоГроші».

Позичальник не обмежений у виборі способу повернення коштів і може скористатися будь-яким найбільш зручним. Оплата через особистий кабінет на сайті компанії – зручний спосіб погашення, що дозволяє вносити кошти з карти, активувати послугу пролонгації або взяти кредит готівкою або онлайн.

Такі прості і гнучкі умови кредитування дозволяють жителям Умані купувати речі і послуги, які раніше були їм недоступні або доводилося постійно відмовляти собі в них. Крім цього своєчасний кредит дозволяє розрахуватися з поточними заборгованостями, які нерідко накопичуються навіть у самих відповідальних громадян. Найчастіше українці беруть позики на оплату:

 • комунальних рахунків;
 • продуктів харчування, одягу, побутових приладів;
 • дрібної побутової техніки і електроніки;
 • гаджети (смартфони, планшети та інше).

Якщо терміново потрібен кредит в Умані, варто звернутися в компанію «ШвидкоГроші», яка пропонує фіксовану ставку 2% в день, прості і зрозумілі умови виплати позики, і зручні інструменти для його обслуговування.