Кредит
у Ніжині
все-все
Онлайн!

Кредит
у Ніжині

все-все
Онлайн!
Все просто:
Гроші
прийдуть на
Вашу карту
Лише паспорт
і код
Без довідок,
застави та
поруки
Без прихова-
них платежів
та комісій
Я хочу отримати
Бажана сума кредиту:10000
100010000
Термін:13
3914
Дата погашения: November 7 (11/7/2020)
Тіло кредиту: 10000 грн
Отримати гроші просто!
2
Отримайте підтвердження
по телефону
Переваги співробітництва з нами:
Зручно
Найбільша мережа
відділень в
в Україні
Швидко
Видаємо гроші
лише за 20 хвилин.
Потрібні лише
паспорт та код
Надійно
Працюємо на ринку
мікрокредитування 9 років. Нам довіряють по всій країні!
Практично
Можливість погасити кредит
достроково чи продовжити
Оформити заявку
Наши отделения
Список відділень компанії ШвидкоГроші в місті Ніжин
АдресаТелефонЧас роботиОрієнтири
ул. Московская 2Е
 • ПН-ПТ 08:00 19:00
 • СБ 10:00 19:00
 • НД 10:00 19:00
Прокласти маршрут
напротив Центрального рынка, рядом с магазином "Квіти", через дорогу от магазинов "Аврора", "Экономка"

Експрес кредити в Ніжині

Кредит наличными в Нежине - ШвидкоГрошіБанківська кредити готівкою в Ніжині – прекрасне рішення в багатьох ситуаціях, коли відсутність грошей в гаманці стає серйозною перешкодою. Однак навіть цей варіант має кілька недоліків. В першу чергу, справа стосується тривалості процедури. Ті, хто звертався в банківські організації за споживчим кредитом, знають, що на розгляд заявки йде 1-3 дні. Весь цей час Клієнт чекає і переживає з приводу рішення. При цьому, такий варіант не підходить, якщо гроші потрібні вже сьогодні. Ще одна незручність, пов’язане з оформленням позики в банку – великий пакет документів.

Експрес кредит в Ніжині

Якщо Вам терміново потрібні були гроші і на їх пошуки немає часу, пропозиція від компанії ШвідкоГрошi – ефективне рішення. Наша головна спеціалізація на фінансовому ринку України – видача мікропозик в Києві, Ніжині та багатьох інших містах країни. Рішення буде відомо вже через 10 хвилин. Все що залишиться – підписати договір і отримати гроші.

Мікрокредит (або мікропозик) являє собою особливий вид кредитування, при якому Клієнт отримує в своє розпорядження невелику суму грошей на споживчі потреби. Термін позики в цьому випадку досить короткий, завдяки чому, віддати борг можна буде вже з першої получки. Така характеристика дуже вигідна в тому плані, що позичальник розраховується буквально за кілька тижнів і не обтяжує себе великими відсотками. Витратити отримані гроші до зарплати можна абсолютно на будь-які потреби, при цьому звітувати в кредитній організації про цілі не буде потрібно. Це може бути вигідна покупка по акції в магазині, відпочинок за палаючого туру або термінова оплата рахунків.

Умови оформлення позик

Наша компанія пропонує взяти гроші в кредит в Ніжині швидко, зручно і вигідно.

 • Сума кредитування варіюється. Нові Клієнти при першому зверненні можуть отримати до 5000 грн. При наступних позиках сума може бути збільшена.
 • Термін для виплат кожен позичальник вибирає, виходячи з власних уподобань (це 7-14 днів).
 • Вартість користування грошима – розраховується для кожного Клієнта окремо, в залежності від суми та строку позики. Кредитний відсоток фіксований і дорівнює – 2% в день.
 • Погашення боргу може бути достроковим (штраф не передбачається). Якщо виникли важливіші витрати, позику можна продовжити.
 • Можливість оформити заявку на кредит онлайн в Ніжині.

Чим зручна робота з нами:

 • Швидкість оформлення. Вже через 20 хвилин вся сума буде на руках.
 • Чи потрібен тільки 2 документ – паспорт і код.
 • Можливість оформлення заявки онлайн.
 • Високий відсоток схвалення. Ми видаємо кредити без довідок про доходи, поруки та застави. Це помітно збільшує шанси на схвалення і економить час.
 • Будь-кредитний рейтинг. Вам відмовили у позиці банки? У нас можна оформити кредити з поганою кредитною історією.
 • Нецільове використання. У нас беруть гроші на будь-які потреби.
 • Готівковий та безготівковий отримання коштів.

Відгуки клієнтів:

Олександр, 41 рік, майстер по установці вікон
“Прорвало трубу будинку, ремонтувати потрібно було терміново. Я ж не прийду в банк, і не візьму грошей на ремонт труби, там відразу великі суми видають, і збирати документи дуже довго. А потрібно було на зараз! У нас на Московській 2Е відкрили відділення ШвидкоГроші, куди я зайшов. Все як в рекламі виявилося – потрібен паспорт і код тільки, і вже через 20 хвилин видали готівкою скільки потрібно. Навіть довідка з роботи не знадобилася. Швидко залатали трубу, а коли зарплату видали я все повернув.”
Яна, 37 років, продавець
“Не завжди виходить розрахувати зарплату до кінця місяця. Те дитини до школи збирали і витратилися, то відпустку, то холодильник зламається, потрібно відремонтувати Добре, що є де до зарплати перехопити трохи грошей. Там якщо повертаєш швидше, то переплата за відсотками виходить менше. А якщо не встигаєш під час погасити борг, то платиш тільки відсотки, а тіло кредиту гасиш через тиждень. Платити можна хоч з карти, хоч з терміналу. Хоч з іншого міста, якщо буде така необхідність. Все для людей зробили, зручно!”