ШвидкоГроші відкриває нове відділення в м. Дніпропетровськ на площі Вокзальна, 1

40ШвидкоГроші завжди поруч з Вами в потрібний момент. Наші відділення відкриті для Вас в найзручніших місцях – біля ринків, зупинок громадського транспорту, станцій метро, ​​вокзалів. Взяти гроші Ви можете, коли йдете у справах або ж просто гуляєте містом. Не винятком став і Дніпро, з квітня для Вас працює нове відділення за адресою: площа Вокзальна, 1.

Ті, хто люблять подорожувати, в місті Дніпро оформити кредит можуть прямо біля Залізничного вокзалу. Щоб дістатися до нас, найзручніше скористатися трамваєм № 1 (кінцева зупинка), також до нас їдуть №11, 14, 15. Велика кількість маршруток проїжджає повз відділення, найбільш зручні з них №101А, 86, 155, 32, 109. Офіс ШвидкоГроші розміщено біля залізничного вокзалу з боку магазинів “Фокстрот” і “АТБ”, поруч з “Аврора” і “Добробут”, поблизу станції метро “Вокзальна”.

Потрібно швидко отримати гроші на термінові витрати? ШвидкоГроші пропонує миттєвий кредит готівкою без довідок про доходи, застав і поручителів. Для отримання грошей Вам знадобляться тільки паспорт, код і 20 хвилин. Оформити готівковий кредит в ШвидкоГроші можете без довідки про доходи.

ШвидкоГроші гарантує чесність умов кредитування. У нас Ви не платите страховок, прихованих комісій та інших платежів. Плата за користування прозора – залежить від розміру суми і тривалості терміну користування грошима. Ви не переплачуєте нічого зайвого.

Потрібна готівка до зарплати? Отримати гроші в кредит в Дніпрі просто. Приходьте в ШвидкоГроші і переконайтеся, що оформити кредит готівкою легко. Взяти гроші в борг можете навіть з поганою кредитною історією і якщо у Вас відкриті кредити в інших банках.

Запрошуємо отримати кредит готівкою у Дніпрі:

з понеділка по п’ятницю: 8.00 до 20.00
в суботу та неділю: 10.00 до 19.00
Працюємо для Вас без перерв і вихідних.

За більш детальною інформацією телефонуйте:

093 170 10 06
0800 50 10 20 (безкоштовно з мобільних і стаціонарних).