ШвидкоГрошi відкриває перше відділення в Бердянську на просп. Праці 31Е

ШвидкоГрошi відкриває перше відділення в Бердянську по просп. Праці 31Е - ШвидкоГрошi ШвидкоГрошi виручають грошима Клієнтів по всій території України. Нам довіряють у всіх куточках країни. Ми надійний фінансовий партнер і завжди поруч, коли терміново потрібні гроші. З кожним місяцем ми відкриваємо все більше відділень, щоб кожен міг скористатися перевагами кредиту від ШвидкоГрошi. Поспішаємо порадувати жителів і гостей Азовського узбережжя – в жовтні ми відкрилися для Вас в м. Бердянськ на просп. Праці, 31Е.

Щоб доїхати до відділення ШвидкоГрошi в Бердянську, скористайтеся маршруками № 21, 17, 8, 10. Офіс розташований біля Центрального ринку і ТЦ “Вежі”, поруч з магазином “Єва”.

У відділенні ШвидкоГрошi Ви завжди можете оперативно отримати позику на будь-які витрати. При наявності тільки паспорта та коду, Ви можете оформити до 3000 грн. на термін до 14 днів, з можливістю відстрочки платежу. Ми видаємо гроші Всім працюючим, при цьому Ви можете працювати навіть без офіційного оформлення або самі на себе. Досить прийти до відділення з документами, виділити нам 20 хвилин свого часу і гроші у Вас в кишені.

Кредити від ШвидкоГрошi прості, швидкі та зручні в користуванні. Ви можете збільшити терміни кредиту, або ж навпаки, погасити кредит достроково. При цьому Ви оплачуєте тільки за фактичні дні користування грошима. У нас відсутні приховані комісії, страховки. Причому, вносити платіж за позикою можете в будь-якому відділенні ШвидкоГрошi або через банк.

Терміново потрібні гроші в Бердянську? Приходьте в ШвидкоГрошi, ми швидко видамо Вам потрібну суму.

Працюємо для Вас щодня з 8.00 до 18.00.
Без вихідних і перерв.

Телефонуйте нам за телефонами:

093 170 10 08
0800 50 10 20 (безкоштовно з мобільних і стаціонарних)