ШвидкоГроші відкривають нове відділення в Дніпрі

DSCN1601[1]-(1)ШвидкоГроші продовжує зростати. Мережа компанії поповнилася ще одним відділенням в місті Дніпро. Терміново потрібні гроші – приходьте до нас, адже ми завжди “під боком”.

Ми раді повідомити Вам, що в листопаді ШвидкоГроші відкрили нове відділення в місті Дніпро за адресою: вул. Братів Трофімових, 32-Н.

Дістатися до відділення дуже просто, адже знаходиться воно біля станції метро “Комунарівська”. Вийти з метро необхідно в сторону вул. Братів Трофімових. Для тих кому зручніше, можна скористатися наземним транспортом. Вам підійдуть маршрутні таксі №15, №108, для цих маршрутів зупинка біля відділення – кінцева. Також є маршрутки №40, №77, №92А і №156А, що проходять повз відділення. Виходити необхідно на зупинці магазин “Сонячний”. Саме відділення ШвидкоГроші знаходиться біля синього дев’ятиповерхового будинку. Поруч з відділенням розташовані інтернет-клуб “КобіNet” і магазин зоотоварів.

У відділенні Вас зустрінуть доброзичливі і професійні співробітники, які швидко видадуть кредит на потрібну Вам суму грошей. Знадобиться всього 20 хвилин Вашого часу. А при повторних зверненнях на отримання кредиту знадобиться менше 5 хвилин.

Умови в ШвидкоГроші прості і зручні. Ми видаємо кредити готівкою прямо у відділенні. Для оформлення необхідно мати при собі тільки оригінал паспорта та код. Наші кредити без застави та поручителів, без додаткових довідок та інших проблем. Оформити гроші до зарплати від ШвидкоГроші можуть всі працюючі громадяни України. Отримати у нас кредит можна без офіційного оформлення та навіть якщо у Вас є кредити в інших банках.

Терміново потрібні гроші, а до зарплати ще необхідно почекати? Приходьте на наше відділення і отримаєте потрібну суму.

Чекаємо Вас:

з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 20.00
в суботу з 10.00 до 19.00
Відділення працює без перерви на обід.

Всю необхідну інформацію можна також дізнатися за номерами телефонів:

093 170 10 06
0800 50 10 20 (безкоштовно з мобільних і стаціонарних).