З якого віку можна брати кредит

Кредити стали звичною справою, і в Україні з кожним роком залишається все менше людей, які ніколи не брали в борг. Але саме студентам часто кредити бувають просто необхідні, особливо, якщо вони навчаються далеко від дому. Витрати на навчання, на оренду, на харчування часто перевищують розмір стипендії, і виникають ситуації, коли молода людина опиняється без грошей, а чекати зарплати або переведення від батьків ще довго. В цьому випадку виникає питання, зі скількох років можна брати кредит і куди краще звертатися за грошима.

Банки схвалюють заявки на кредит молодим людям, починаючи з 23-25 ​​років, коли у них вже є постійна робота, кар’єра – щоб бути впевненими, що позичальник здатний погасити кредит. Незважаючи на те, що законодавство України дає громадянам право користуватися всіма послугами банків із 18 років, отримати в банку позику людям цього віку майже неможливо. А через те, що в житті може трапитися всяке, варто заздалегідь розібратися, де і зі скількох років можна взяти кредит студентам.

Кредити для студентів – необхідність, а не примха

Україна поступово переходить на американську систему навчання, коли молода людина, закінчивши школу, не вступає до навчального закладу, який знаходиться найближче до дому, а вибирає той, який більше відповідає її бажанням і можливостям. Якщо школяр набрав багато балів по ЗНО, він цілком може розраховувати на вступ до столичного вузу. Це дасть йому кращий старт у житті, але треба визнати, що життя в столиці набагато дорожче, ніж в інших містах України. І батьки такого студента не завжди можуть підтримувати його грошима в достатній кількості. Іноді не залишається іншого виходу, крім як взяти кредит.

Через те, що студентам ще не виповнилося стільки років, зі скількох дають кредит у банках, їм варто звернути свою увагу на мікрофінансові організації. Тим більше що кредити молодим людям потрібні не настільки великі, щоб звертатися до банківських установ. А умови, на яких видають кредити в МФО, набагато м’якше, ніж у банківських, тому ймовірність отримати схвалення на заявку на кредит набагато вище.

Умови отримання експрес-кредиту в компанії ШвидкоГроші підходять для студентів:

  • Віковий діапазон позичальників – 18-60 років, так що кожна повнолітня молода людина може звернутися за кредитом.
  • Документи, які треба пред’явити, щоб подати заявку, – тільки паспорт і код ІПН.
  • Обов’язкова умова – наявність доходу, щоб позичальник міг повернути кредит. Як джерело доходу можуть виступати стипендія, допомога батьків, зарплата від підробітків.

Починаючи з 18 років – це саме стільки, зі скількох видають кредит у ШвидкоГроші – громадяни мають можливість починати формувати кредитну історію. Кожен повернутий кредит підвищує фінансовий рейтинг, що має величезне значення для банків. Якщо за банківським кредитом звертається заявник, якому лише 20 років, але у якого вже є хороша кредитна історія, шанс отримати великий кредит відразу зростає.

Як отримати експрес-кредит

Для подачі заявки молодій людині не доведеться приносити довідку про доходи. Навіть більш дорослі громадяни найчастіше працюють в інтернеті без оформлення або отримують зарплату в конвертах, внаслідок чого не можуть підтвердити платоспроможність у банківських установах. У компанії ШвидкоГроші менеджер вірить позичальникові на слово, якщо той впевнений, що зможе погасити кредит в призначений термін.

Є 2 способи подати заявку на швидкий кредит:

  • В офісі компанії, яких близько 200 в Україні. Для цього треба у робочий час підійти до відділення, заповнити анкету і підписати договір. Процедура займає зовсім мало часу – не більше 20 хвилин, що важливо для тих, хто поспішає і не готовий витрачати кілька днів на очікування рішення.
  • Також подати запит можна на сайті компанії онлайн. Це зручний варіант для молоді, яка практично живе в мережі. У перший раз після схвалення заявки гроші видають в офісі, а вдруге позику можна моментально отримати прямо на картку.

Багатьох цікавить, із якого віку дають кредит, це нагальне питання для молодих людей. Компанія ШвидкоГроші найбільш лояльно ставиться до віку позичальників, тому кредит можна отримати, починаючи з 18 років.