Оплатити кредит ШвидкоГроші доступно через термінали самообслуговування

В умовах карантину найкращим варіантом оплати кредиту ШвидкоГроші, - це скористатися Особистим кабінетом на сайті компанії (sgroshi.com.ua/pay). Так Ви залишаєтеся вдома в безпеці та маєте можливість внести будь-який платіж, як і в відділенні ШвидкоГроші. Також при оплаті через Особистий кабінет Ви не платите комісій банків за переказ грошей.

Якщо все ж немає можливості оплатити кредит через сайт компанії і відділення тимчасово зачинене на карантин, скористайтеся терміналами самообслуговування ПриватБанк і Easy Pay.

Для оплати через термінал ПриватБанку ідентифікуйте себе за допомогою карти чи телефона. Далі натисніть на "Інші операції" і в полі "Пошук за назвою або реквізитами" почніть вводити СПОЖИВЧИЙ і на екрані підтягнуться варіанти для вибору компанії - виберіть "Споживчий центр, ТОВ. ЄДРПОУ 37356833". Після уважно введіть дані Клієнта і внесіть гроші.

При оплаті через термінал Easy Pay на екрані просто натисніть кнопку “ШвидкоГроші”, введіть дані Клієнта і внесіть платіж. Якщо відразу не виходить знайти кнопку “ШвидкоГроші” - в пошуку введіть ШвидкоГроші і вона з'явиться на екрані.

Після оплати роздрукуйте і збережіть квитанцію.

У разі питань звертайтесь за номером 093 170 10 46.

Будьте здорові!