Кредити для безробітних: умови та способи отримання

Кредитування міцно увійшло в життя сучасної людини і стало звичною справою. Іпотека, автокредити, покупка товарів в розстрочку, споживчі кредити – майже кожна людина хоч раз у житті, але користувалася цими способами отримати гроші.

Ті, хто оформляв кредити в банку, знають, що це непростий і тривалий процес, для якого необхідно принести цілий пакет документів і, найголовніше – довідку з роботи. А ось як взяти кредит безробітному?

Якщо людина оформлена офіційно, вона може взяти довідку про доходи і на цій підставі отримати кредит. Але в сучасній Україні все більше людей працюють в інтернеті, працюють самі на себе і не можуть пред’явити папір із бухгалтерії. Тому питання – «Як отримати кредит, якщо я не працюю?» – стає все більш актуальним.

На допомогу приходять мікрофінансові компанії. Це приватні кредитори, які розуміють, що якщо у клієнта немає роботи, це не означає, що у нього немає доходу. Не всі фрілансери або підприємці оформляють ФОП, через що не можуть підтвердити платоспроможність за допомогою документів. І рівень доходу таких громадян часто набагато вище, ніж у людей із офіційною зарплатою в 5000-7000 гривень.

Один з найкращих варіантів, як отримати кредит безробітному, – це звернутися в компанію ШвидкоГроші, яка працює з 2017 року і вже відмінно зарекомендувала себе на ринку мікрокредитів.

Умови отримання мікрокредиту

У ШвидкоГроші безробітним дають кредит на найбільш м’яких умовах:

  • Необхідно бути громадянином України.
  • Вік позичальника – 18-60 років.
  • Обов’язкова наявність доходу.

Документи, які потрібні для оформлення заявки на кредит, – паспорт з реєстрацією в Україні і код ІПН. Інших паперів і довідок з місця роботи, які вимагають від позичальників банки, не знадобиться, адже система видачі експрес-кредитів кардинально відрізняється від банківської.

Ще один фактор, який свідчить на користь мікрокредитів, полягає в тому, що гроші можна отримати і при поганій кредитній історії. Тому швидкий кредит у ШвидкоГроші можуть взяти боржники, які мають прострочення по кредитах, узятих в банках і інших МФО.

Наявність доходу – головна умова, щоб взяти кредит, якщо не працюєш. Тому, заповнюючи анкету, корисно вказати всі джерела доходу – і прямий, і альтернативні. Це може бути зарплата, оплата проектів у фрілансі, разові грошові вливання, допомога батьків, зарплата подружжя.

Щоб оформити кредит, якщо ти не працюєш, важливо вказувати про себе лише правдиву інформацію, адже, приймаючи рішення про видачу позики, співробітники перевіряють її. Спеціальна скорингова програма вибудовує алгоритм платоспроможності. А надання неправдивої інформації про себе – гарантія відмови за заявкою.

Що таке експрес-кредит

Суми, які можна взяти в кредит безробітному, якраз такі, які позичальникові просто віддавати. Звертаючись у ШвидкоГроші вперше, заявник може розраховувати на суму до 5000 гривень. Якщо кредит погашений вчасно, то при повторному зверненні клієнт може розраховувати на збільшення можливої ​​суми.

Гроші видають на 7 або 14 днів, у залежності від бажання позичальника. Але якщо цього терміну не вистачило, можливо продовження дії договору ще на 7 або 14 днів. Щоб включити пролонгацію, треба тільки заплатити всю комісію за кредит – і договір оновиться. Користуватися послугою дозволено багато разів.

Процентна ставка, під яку можна отримати кредит без роботи, становить 2% у день від суми. Тобто, якщо взяти в кредит 2000 гривень, переплата за користування грошима буде 40 гривень в день. Це невелика сума, але для тих, хто хоче заощадити і не переплачувати, є 2 варіанти:

  • Брати кредит на невеликий термін і повертати його достроково. Комісія нараховується тільки на ті дні, коли позичальник користувався кредитом. Через це при погашенні кредиту раніше терміну підсумкова комісія зменшиться.
  • Повертати кредит частинами. У цьому випадку комісія буде нараховуватися тільки на ті гроші, які залишаються у позичальника на руках.

Повертати мікрокредит достроково завжди вигідно. На відміну від банків, ШвидкоГроші не погіршує через це якість кредитної історії клієнта. Навпаки, це показує його благонадійність, і наступного разу отримати кредит буде простіше.

Способи отримання кредиту

Є 2 варіанти, як взяти кредит непрацюючій людині в компанії ШвидкоГроші:

  • В інтернеті онлайн.
  • В одному з відділень.

В Україні відкрито більше 200 філій компанії. Вони розташовані найбільш зручним чином, щоб кожен бажаючий міг взяти позику без необхідності їхати на інший кінець міста. Тому, якщо постало питання, як і де взяти кредит безробітній людині, варто подивитися на сайті адреси філій або зателефонувати менеджерам ШвидкоГроші по телефону гарячої лінії.

Проходити реєстрацію краще саме в відділенні, а не онлайн, тому що потім це дозволить отримати кредит в інтернеті відразу на карту. Ввічливі і доброзичливі співробітники розкажуть про умови, на яких дають кредит непрацюючим, допоможуть заповнити бланки, пояснять, які дані треба вказати про себе, щоб підвищити ймовірність позитивного рішення за запитом.

Процедура проста і коротка. Заповнення анкети, реєстрація, перевірка заявки і прийняття рішення щодо видачі кредиту займають 20 хвилин. Тому експрес-позика – найшвидший спосіб оформити кредит безробітному.

Після того, як борг компанії повернутий, позичальник може оформити кредит онлайн і отримати гроші відразу на особисту банківську карту. ШвидкоГроші довіряє постійним клієнтам, тому їм не доводиться їхати до відділення і спілкуватися з менеджерами. Оформлення кредиту онлайн займає 5 хвилин, а гроші реально отримати не тільки вдома або на роботі за допомогою комп’ютера, але і прямо на вулиці, відправивши заявку через смартфон.

Експрес-позика для безробітних – це просто

У фінансовій компанії ШвидкоГроші громадяни України можуть взяти кредит без роботи в будь-який момент. Головне, щоб у них був постійний дохід і можливість повернути позику в обумовлений у договорі термін. Але якщо трапився форс-мажор і до призначеного терміну гроші на повернення боргу не знайшли, потрібно відразу звернутися до менеджерів компанії, сплатити відсотки і включити пролонгацію. Будь-які дані про прострочення потрапляють у бюро кредитних історій, що псує фінансову репутацію клієнта, яка є головним фактором для отримання позики в банку.