У Херсоні відкрито нове відділення ШвидкоГроші на пл. Привокзальна, 18

ШвидкоГроші продовжує розвиватися та збільшувати кількість відділень, щоб в потрібний момент Ви завжди легко знайшли нас поблизу. Адже саме в ШвидкоГрошi за лічені хвилини доступно оформити до 10 000 гривень. Щоб отримати гроші, з документів знадобляться тільки код з податкової та оригінал паспорта громадянина України. Це зручно і легко! Так, в листопаді в м. Херсон почав працювати ще один офіс за адресою: площа Привокзальна, кіоск 18.

Нове відділення в Херсоні знаходиться біля центрального Залізничного вокзалу, прямо на зупинці громадського транспорту як їхати в бік Центру. Поруч з нами розташований готель “Анжеліна”. Приїхати до відділення можете на маршрутках №12, 9, 35 або тролейбусі №1.

Потрібні гроші прямо зараз – однозначно звертайтеся в ШвидкоГроші. Тут Ви оформите кредит за 20 хвилин без документів з роботи, виписок банків та іншої тяганини. У ШвидкоГроші Вас чекають привітні співробітники, які допоможуть вибрати оптимальні умови отримання грошей, розкажуть про усі можливості вигідного погашення позики.

Для оформлення кредиту Херсоні – приходьте до відділення ШвидкоГрошi на пл. Привокзальна. Відкриті сім днів на тиждень:

в будні – з 8.00 до 20.00
вихідні – з 10.00 до 19.00

Дізнатися більше можете за номерами:

093 170 10 22
0 800 50 10 20 (безкоштовно з будь-яких телефонів)