Перший пріоритет для компанії ШвидкоГроші - зручність Клієнта.  Ми відкриваємо відділення в місцях, які стануть для Вас найбільш комфортними.  Сьогодні раді повідомити новину про переїзд відділення в місті Харків. 

Наші двері завжди відкриті, а усміхнені співробітники Компанії, з радістю оформлять доступний кредит до 10 000 грн.  на лояльних умовах, при наявності тільки паспорта та коду.  Тепер ми знаходимося в Харкові за адресою пр-т Московський, 274.

Нове Харківське відділення розташовується поблизу метро Індустріальна, в першому ряду ринку між магазином "Vodafon" і магазином дитячих іграшок "Дімок".  До відділення можна під'їхати на метро, на маршрутках №147, 261, 276, а також тролейбусах №7, 45, 46.

Компанія ШвидкоГроші - Ваш надійний партнер.  Ми піклуємося про Ваш комфорт і доступність отримання кредиту.  Постійні Клієнти ШвидкоГроші мають можливість користуватися послугами цілодобово - оформляти та погашати позику можна віддалено в особистому кабінеті на сайті sgroshi.com.ua.  Ставши нашим Клієнтом, Ви можете довіритися нам і бути впевнені в тому, що при необхідності, у Вас є можливість оформити позику всього за пару хвилин.  Для зв'язку з офісами нашої компанії, 7 днів на тиждень доступна безкоштовна Гаряча Лінія.

 Чекаємо на Вас в місті Харків:

 Понеділок - п'ятниця - з 08:00 до 20:00

 Субота і неділя - з 10:00 до 19:00

 Телефонуйте для уточнення інформації, що цікавить:

 093-170-10-20

 0800-50-10-20 - безкоштовна гаряча лінія з усіх телефонів