Терміново потрібні гроші? Переваги швидкого кредиту готівкою

DSCN1106-(1)Терміново потрібні гроші? Бракує грошей дожити до зарплати? Непередбачені витрати, а зарплата буде пізніше? Що робити в таких випадках? Виходів є кілька – потерпіти і обмежити свої потреби, попросити в борг у друзів або продати щось зі своїх речей. А що ж робити, якщо позичити немає в кого, а гроші потрібні терміново? Найбільш вдалим рішенням проблеми буде взяти кредит готівкою. Давайте ж розглянемо, що таке швидкі кредити готівкою.

Кредити стали невід’ємною частиною життя серед населення нашої країни, адже це популярний, а часто і єдиний, спосіб вирішення фінансових проблем. На ринку позик України компанії пропонують безліч різних видів кредитних продуктів. Це дозволяє кожному вибрати оптимальний варіант отримання і погашення грошей.

Не дивлячись на всю різноманітність споживчих кредитів, головне місце займає – швидкий кредит готівкою. Пов’язано це з тим, що кредити готівкою, на фоні інших кредитних продуктів, мають ряд переваг, які є ключовими при виборі.

Отже, чим швидкий кредит готівкою завоював таку популярність серед населення:

 1. Нецільове призначення. Швидкий кредит готівкою – це надання грошей на будь-які потреби. Цей вид кредиту є нецільовим, тобто отримані гроші можна витрачати на свій розсуд. І в подальшому не потрібно повідомляти про цілі, на які були використані гроші, звітувати перед банками і боятися, що можуть виставити штраф за порушення умов кредитного договору. Таким чином, Ви можете здійснити довгоочікувану покупку, зробити ремонт або просто поїхати у відпустку.
 2. Доступність. Для оформлення кредиту необхідний мінімальний пакет документів. В основному кредити готівкою видають без надання будь-яких довідок, що підтверджує дохід людини. Для отримання грошей достатньо надати лише паспорт та код. Таким чином, вигідний кредит може отримати будь-хто, в кого є постійний щомісячний дохід. Це дуже зручно для тих, хто оформлений неофіційно або ж для тих, у кого офіційний дохід набагато менше, ніж реальний заробіток.
 3. Швидкість. Швидкий кредит готівкою – це миттєве оформлення та прийняття рішення. Зазвичай швидкість видачі кредиту залежить безпосередньо від розміру суми. Для експрес-кредитування знадобиться не більше півгодини з моменту подачі заявки на отримання кредиту до підписання кредитного договору. Причому гроші видають на руки відразу в відділенні. Це особливо зручно для тих, кому терміново потрібні гроші.
 4. Простота. Швидкий кредит готівкою – це кредит без застави та поручителів. Умови отримання кредиту дуже лояльні. Для оформлення грошей не потрібно закладати майно, надавати будь-які гарантії. Таким чином, можна отримати гроші і не боятись, що банк може забрати Ваше майно в разі не погашення.
 5. Зручне погашення. Швидкий кредит готівкою – це кредит, який зручно погашати. Процедура оплати кредиту проста. При оформленні кредиту відразу знаєте суму, яка буде нарахована до повного погашення, завдяки цьому Ви можете заздалегідь планувати свій бюджет. Причому, якщо погасити кредит раніше, можна зменшити плату за користування. За дострокове погашення, на відміну від інших банківських кредитів, немає штрафів або пені. Таким чином, можна навіть заощадити.

Розглядаючи можливості швидкого кредиту готівкою, можна зробити висновки, що це самий простий і зручний вид позики на сьогоднішній день.

ШвидкоГроші займається видачею виключно швидких кредитів, тому відточили всі можливі процеси до ідеалу. Ми максимально зібрали позитивний світовий досвід в сфері видачі термінових кредитів і врахували його при створенні нашої послуги. Якщо оформити кредит в компанії ШвидкоГроші Ви зможете отримати всі “плюси” користування грошима. Таким чином, кредит в ШвидкоГроші це:

 • мінімум документів: тільки паспорт і код;
 • без застави та поручителів;
 • оформлення та видача всього лише за 20 хвилин;
 • видача грошей готівкою на будь-які потреби;
 • суми можна вибирати до 3 тис. грн., а в подальшому розміри кредитів збільшуються;
 • терміни кредиту можна регулювати самостійно;
 • відсутність страховок, прихованих і додаткових платежів;
 • при достроковому погашенні кредиту плата зменшується, що дозволяє економити.

Як можна бачити, компанія ШвидкоГроші не просто врахувала переваги швидких кредитів, але і поліпшила їх. Саме тому ШвидкоГроші залишається незмінним лідером ринку швидких кредитів готівкою України.

Тепер Ви знаєте, як можна вирішити свої фінансові питання швидко і просто. Чекаємо Вас у відділеннях ШвидкоГроші!