ШвидкоГроші в Житомирі виповнилося 4 роки

DSCN1180У листопаді відділенню ШвидкоГроші в місті Житомир виповнилося чотири роки. За цей час ми допомогли багатьом людям, виручили в складну хвилину, коли терміново потрібні гроші. День народження ШвидкоГроші в Житомирі відзначали як співробітники, так і Клієнти.

Чотири роки минуло з дня відкриття першого відділення ШвидкоГроші в місті Житомир. За цей час ми значно виросли і поліпшили свою роботу. Ми змінювались разом з Вами, ставали кращими для Вас. Завдяки цьому гроші до зарплати від ШвидкоГроші завоювали визнання в Житомирі і всій Житомирській області.

На честь дня народження ШвидкоГроші в Житомирі співробітники відділень влаштували справжнє свято. Радували подарунками як відвідувачів відділень, так і перехожих на вулиці. Дарували сувеніри, посмішки і гарний настрій. У цей день особливо багато теплих слів прозвучало від Клієнтів на адресу ШвидкоГроші.

Грошима від ШвидкоГроші в Житомирі користуються всі – від найманих робітників до приватних підприємців. Тому що кредити від ШвидкоГроші мають масу переваг: швидке оформлення, вигідні умови і високий рівень обслуговування. Ми працюємо чесно, тому у нас багато постійних клієнтів. Нам довіряють і рекомендують своїм родичам, друзям, колегам.

Кредити від ШвидкоГрошi – найшвидший спосіб вирішити нестачу грошей, тому що ми професіонали. І ми продовжуємо щодня покращувати свою роботу, робити кредити простішими та зручнішими А наші плани на майбутнє – це і далі рости, розвиватися, ставати ближче до Клієнтів.

Пам’ятайте, якщо Вам терміново потрібні гроші – звертайтеся до нас. Двері відділень ШвидкоГрошi в Житомирі відкриті для Вас за адресами:

  • вул. Небесної сотні, 26 (зупинка “Центральний універмаг”);
  • вул. Київська, 79 (зупинка “Центральний автовокзал”, в будівлі “Житомирбуд”);
  • пл. Перемоги, 4/2 (зупинка “площа Перемоги”, біля магазину “Молодіжна мода”).

Чекаємо Вас:

з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 20.00
в суботу з 10.00 до 19.00
Відділення ШвидкоГрошi працює без перерви на обід.

Всю необхідну інформацію можна також дізнатися за номерами телефонів:

093 170 10 07
0800 50 10 20 (безкоштовно з мобільних і стаціонарних).