42ШвидкоГрошi – доступні гроші Всім. Завдяки лояльним і зручним умовам кредитування ми стали лідером на ринку мікрокредитування України. Відділення ШвидкоГрошi є у всіх великих містах країни. Не виключенням стала і культурна столиця Причорномор’я – місто Одеса.

У квітні виповнилося 2 роки з моменту відкриття першого відділення ШвидкоГрошi в місті Одеса. Весь час ми наполегливо працюємо, щоб Ви могли швидко і доступно брати гроші в потрібний момент. Для цього ми відкриваємо нові відділення, створюємо лояльні і зручні умови кредитування.

Ми безмежно вдячні Вам за вибір нашої Компанії і Вашу довіру. Ми цінуємо, що Ви разом з нами в Одесі вже 2 роки, обіцяємо і далі ставати кращими для Вас. Адже ШвидкоГрошi – Ваш надійний помічник у фінансових питаннях.

Ви ще не Клієнт ШвидкоГроші? Знайте, у нас цінують кожного, тому прийшовши в будь-яке відділення ШвидкоГроші в Одесі, Ви отримаєте високий рівень сервісу. Наші фахівці не тільки вічливі і привітні, але і професіонали в швидких кредитах. Взяти гроші в борг Ви можете всього за 20 хвилин тільки з паспортом і кодом. Щоб оформити готівковий кредит, не потрібні застави і поручителі, виписки з банків, довідки про доходи.

Також ми пропонуємо вигідні переваги для наших постійних клієнтів. Взяти гроші в кредит повторно можете на суму більше, адже кредитний ліміт постійно підвищується. А для того, щоб отримати позику – досить підписати договір і можете забирати Ваші гроші. Плюс до цього ми обслужимо Вас позачергово і порадуємо приємним подарунком від ШвидкоГрошi.

Термінові витрати? Думаєте, де швидко взяти гроші до зарплати в Одесі? Чекаємо Вас в ШвидкоГрошi:

понеділок-п’ятниця з 8.00 до 20.00
субота-неділя з 10.00 до 19.00
Без вихідних і перерв.

Отримати більш детальну консультацію можете за телефонами:

093 170 10 10
0800 50 10 20 (безкоштовний з мобільних і стаціонарних).