DSCN0176

Ми хочемо знаходитися завжди поруч з Вами, щоб при потребі Ви швидко і легко могли взяти потрібну суму грошей. ШвидкоГрошi піклуються про Клієнтів. Для цього ми постійно відкриваємо нові відділення ШвидкоГрошi.

З радістю повідомляємо, в грудні відкрито нове відділення ШвидкоГрошi на правому березі міста Запоріжжя за адресою: вул. Щаслива, 7.

Нове відділення ШвидкоГрошi знаходиться прямо на зупинці громадського транспорту “Правобережний ринок”. Доїхати до відділення можна на маршрутці (номери маршрутів: 15, 49, 49А, 61, 67, 75, 76, 77, 77А, 82, 95) або на тролейбусі (номери маршрутів: 8, 11). Саме відділення ШвидкоГрошi розташоване в п’ятиповерховому будинку через дорогу від ринку. Поруч з нами розташовані стоматологія, магазин “Вацак”, перукарня “Стиль”.

Терміново потрібні гроші? Затримують зарплату? Очікуємо Вас у відділенні ШвидкоГрошi. Тут Ви можете швидко отримати потрібну суму грошей на будь-які цілі. Кредит від ШвидкоГроші може взяти кожен працюючий громадянин України віком від 18 до 60 років. Для оформлення кредиту знадобитися тільки паспорт, код і за 20 хвилин Ви отримаєте гроші готівкою прямо у відділенні. При першому зверненні Ви можете взяти до 3000 грн. Для наших постійних Клієнтів суми збільшуються, а ось час оформлення кредиту навпаки скорочується. При повторному зверненні Ви зможете оформити кредит за 5 хвилин при наявності тільки паспорта.

На відділенні Вас завжди зустрінуть ввічливі і доброзичливі співробітники, раді допомогти Вам у підборі найбільш зручних умов кредитування. Кредити від ШвидкоГроші доступні і зручні – без застав і поручителів, без довідок про доходи та офіційного оформлення. Умови отримання кредиту від ШвидкоГрошi прості і зрозумілі – без прихованих комісій, додаткових платежів, страховок, перших внесків.

Запрошуємо Вас до відділень ШвидкоГрошi міста Запоріжжя для оформлення грошей до зарплати.

Чекаємо Вас:

з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 20.00
в суботу та неділю з 10.00 до 19.00
Відділення працюють без перерви на обід.

Всю необхідну інформацію можна також дізнатися за номерами телефонів:

093 170 10 08
0800 50 10 20 (безкоштовно з мобільних і стаціонарних).