Белая-Церковь-ШвидкоГрошіШвидкоГроші завжди напоготові допомогти Вам грошима. У будь-який момент Ви можете звернутися до нас, і отримати до 5000 гривень. При цьому ми виправдовуємо свою назву – ШвидкоГроші, адже на весь процес оформлення кредиту знадобитися тільки 20 хвилин Вашого часу. Звернутися за готівкою Ви можете в будь-яке відділення компанії. Так, для комфорту мешканців Білої Церкви, в жовтні ми відкрили ще один офіс за адресою бульвар Олександрійський, 95В.

Під’їхати до відділення можна на маршрутці № 4, 6, 6А, 22, 25 або тролейбусі № 1, 4. Вийти потрібно на зупинці “Вокзальна”. Новий офіс розташований на фасаді ринку “Вокзальний”, з лівого боку від ресторану “Potato House”, павільйон №2.

Зручний і простий спосіб вирішити нагальну потребу в грошах – це звернутися в ШвидкоГроші. При чому, оформити запит на отримання кредиту Ви можете будь-яким із способів:

  • в відділенні компанії – досить прийти з паспортом і кодом, гроші отримуєте відразу в офісі після схвалення видачі позики;
  • по телефону – заповнюєте анкету на отримання кредиту по телефону, і після схвалення забираєте гроші в будь-якому зручному для Вас відділення менше ніж за 5 хвилин;
  • на сайті – оформляєте заявку в режимі онлайн, при першому зверненні готівку можете забрати на відділенні, а при всіх наступних – у вигляді грошового переказу на Вашу карту.

Потрібно швидко оформити кредит в Білій Церкві – тоді Вам в ШвидкоГроші.

Ми відкриті для Вас щодня:

з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 20.00
в суботу та неділю з 10.00 до 19.00

Телефонуйте і ми підберемо зручний для Вас спосіб отримати гроші до зарплати:

093 170 10 01
0800 50 10 20 (безкоштовно з мобільних і стаціонарних).