ШвидкоГрошi відкриває перше відділення в м. Сєвєродонецьк по просп. Хіміків, 25/18

DSCN0055ШвидкоГроші легко вирішить Ваші термінові фінансові питання. Адже ми пропонуємо Вам мінімальні вимоги для оформлення позики і високу швидкість отримання грошей. При цьому знайти нас просто, адже ми працюємо для Вас у всіх куточках країни. Так, в лютому ми поповнили своїм відділенням східну частину України і тепер відкриті для Вас в місті Сєвєродонецьк за адресою: просп. Хіміків, 25/18.

Щоб прийти до нового відділення ШвидкоГроші скористайтеся маршрутками №2, 5 або тролейбусами №2, 5. Вийти необхідно на зупинці “Центральний ринок”. Сам офіс розташований за зупинкою, між магазином “Імперія взуття” і весільним салоном “Princessa”.

Думаєте де швидко взяти гроші в Сєвєродонецьку? Відповідь одна – в ШвидкоГроші. Приходьте до нашого відділення з паспортом, кодом і за 20 хвилин у Вас на руках буде готівка на будь-які витрати. Ми кредитуємо без застави та поручителів. Також, оформити позику можна незалежно від офіційного оформлення на роботі. При цьому, ми пропонуємо вигідні умови користування позикою, у нас Ви платите тільки за фактичні дні користування грошима.

Беріть гроші в ШвидкоГроші – це зручно, доступно і просто. У Сєвєродонецьку ми відкриті для Вас щодня та без перерв:

в будні – з 8.00 до 20.00
у вихідні – з 10.00 до 19.00

Телефонуйте нам:

093 170 10 11
0800 50 10 20 (безкоштовно з будь-яких телефонів)