shvidkogroshi-otkryvaet-pervoe-otdelenie-v-bakhmute-po-ul-nezavisimosti-65ШвидкоГроші – швидка грошова підтримка. Хочете мати фінансову стабільність? Ставайте Клієнтом ШвидкоГроші і отримуйте готівку, як тільки вона Вам знадобиться. Взяти гроші Ви можете в будь-якому нашому відділенні при наявності тільки паспорта та коду. А з січня, оформити кредит в Донецькій області Ви можете за адресою – місто Бахмут, вул. Незалежності, 65.

Ми відкрили для Вас відділення в Бахмуті! Щоб прийти до нас, скористайтеся тролейбусом № 2, 3, 4, 5, 6, автобусом № 6, 17 або маршруткою №11. Вийти необхідно на зупинці “Центр”, на перехресті з площею “Свободи”. Сам офіс розташований поруч з магазином “Коралл”.

Простота умов і зручність в користуванні позикою забезпечило ШвидкоГроші звання лідера на ринку моментального кредитування України. У нас отримати гроші може кожен повнолітній громадянин України, який працює навіть неофіційно. Оформлення кредиту займає 20-ть хвилин, а при повторному зверненні менше 5-ти хвилин. Ніяких поручителів, застав, довідок з роботи.

У ШвидкоГроші Ви завжди отримуєте гроші без зайвих запитань. Ми працюємо для Вас в Бахмуті сім днів на тиждень без перерв:

в будні – з 8.00 до 19.00
у вихідні – з 09.00 до 19.00

Чекаємо на Ваші дзвінки:

093 170 10 04
0800 50 10 20 (безкоштовно з будь-яких телефонів)