ШвидкоГрошi відкриває відділення в Умані по вул. Європейська, 24

ШвидкоГрошi відкриває відділення в Умані по вул. Європейська, 24 - ШвидкоГрошіЗручно, коли під рукою є той, хто в потрібний момент дасть гроші на термінові витрати, не задаючи при цьому зайвих питань. ШвидкоГрошi саме так і робить. Ми в найкоротші терміни і при мінімумі зусиль забезпечимо Вас потрібною сумою на будь-які потреби. І ми завжди під рукою, адже наша мережа відділень покриває всю територію України. А з жовтня ми відкрили для Вас ще одне відділення в Умані по вул. Європейська, 24.

Щоб приїхати в нову філію ШвидкоГрошi, скористайтеся маршрутками №1, 8, 9, 10, 14, 17, 18, 21, 27 і вийдіть на зупинці “Укрпошта”. Сам офіс розташований навпроти ТЦ “Шалений світ моди”, поруч з магазинами “Рошен”, “Українські ковбаси” і “Eхсlusive”.

ШвидкоГрошi видає кредити всім громадянам України віком від 18 до 60 років. У нас Ви можете швидко взяти до 3000 грн. при наявності тільки паспорта та коду. Ніяких поручителів, застав. Щоб отримати готівку на руки, досить прийти у відділення з документами на 20 хвилин. У відділеннях Вас радо зустрінуть наші фахівці, розкажуть Вам як легко і вигідно взяти позику.

Умови кредитування ШвидкоГрошi створені для Вашої зручності – прості і зрозумілі. Ви самі регулюєте суми і терміни Вашого кредиту. Також для постійних Клієнтів у нас створена лояльна процедура отримання позики – видача кредиту за 5 хвилин готівкою у відділенні або ж отримання грошей на карту без відвідування відділення.

Вам потрібні гроші в Умані? Звертайтеся в ШвидкоГрошi, ми дійсно допоможемо. Відкрито для Вас:

понеділок-п’ятниця з 8.00 до 20.00
субота-неділя з 10.00 до 19.00.

Чекаємо на Ваші дзвінки з будь-яких питань:

093 170 10 23
0800 50 10 20 (безкоштовно з мобільних і стаціонарних)